Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gerilla
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi28 Temmuz 1982
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2002
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
android güncellemesi yapınca imei değişti konusunu başlattı (5 yıl önce)
merhaba arkadaşlar ben ucuz olsun diye note 2 telefonumu abd'den getirtmiştim. Vergisini verip pasaport kaydı da yaptırdım ama sonra anakart patladı b... Mesaja git »
Note 2 açılmıyor ama hdd'sini silmek istiyorum konusunu başlattı (6 yıl önce)
Note 2'm bozuldu ve açılmıyor arkadaşlar. Önceleri şarj almıyor galiba diye düşündüm ama başka bir note2'nin bataryasıyla değiştirdim yine tık yok. İç... Mesaja git »
Teledünya Hizmet Rezaleti başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Aman diyeyim bu rezalet firmadan uzak durun. Ben de elimi bir kere kaptırdım şimdi kolumu kurtarmaya uğraşıyorum. Kalite ve müşteri memnuniyeti anlayı... Mesaja git »
TTNET YENİ TARİFE YENİ FİYATLAR (2 ARALIK 2012) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
8 mbit'e kadar netlimitsiz tarifesideyim. Adil kullanımı hiç devreye sokmuyorlardı. Bu yeni zamlı tarifelerden sonra bulunduğum tarifeyi yeni alımlara... Mesaja git »
Uydunet'e geçtim çok pişmanım... başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
telefon et, gelip apartmandaki kutuya baksınlar, sinyali düzeltsinler. Telefonda "böyle olursa iptal edeceğim söz verdiğiniz hizmeti vermiyorsunuz" di... Mesaja git »
TES: Skyrim Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Sorunu nasıl hallettiğimizi de yazsak, böylece aynı sorunu yaşayıp internetten araştıranlar da faydalansa, bencil olmasak, paylaşımcı olsak ne güzel o... Mesaja git »
AMD&ATI Kullananlar Topluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Yüzlerce sayfa teknik terimler, sayılar vs. var. Hiçbir şey anlamadım. Ben Skyrim full detaylarda oynayabileceğim bir ekran kartı almak istiyorum. Alm... Mesaja git »
: Mount&Blade With Fire and Sword - Türkçe Yama Desteği başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
1.40 patch'ini yüklerseniz Türkçe desteğine kavuşursunuz. İyi oyunlar.... Mesaja git »
: Windows 7 SP1'li ISO Dosyası Hazırlama başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Malum ortamlarda BIE'nin Service Pack 1 eklenmiş release'i var. Onu kullanın, kendiniz vakit harcamayın boşuna.... Mesaja git »
: Microsoft Office Çok Kullanıcılı Lisans? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Dostum "Office 2007 Blue Edition" diye arat ve onu indir kullan. Lisans falan istemiyor, ücretsiz.... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063