Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
stillwater
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Arkadaşlar mirror screen özelliği samsung telefonlar ile çalışıyor mu?... Mesaja git »
N11 30tl 11.2.2016 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kitap-müzik bölümünde geçerli mi?... Mesaja git »
a101 28 ocak 2016 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Microsoft, mobil windowstan elini ayağını çekmeye başladı. Geleceği yok. Lumia'ya bulaşmayın derim. Android sistemli telefon almak daha mantıklı ucuz ... Mesaja git »
Yanıyor! SAMSUNG DA-E550 99₺ Ücretsiz Kargo başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben de aldim sonunda ama benimkinin de kumandasi yokmus. Ona ragmen aldim.... Mesaja git »
Migrosta 100 gr kedi dostluk maması 60 krş başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Çok kalitesiz mamalar. Hayvanlar beğenmiyor. Aynısını ben de yaşadım.... Mesaja git »
Nike %50 indirim Olivium Outlet Center ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ayakkabi arayan bosuna gitmesin. Raflar bombos.... Mesaja git »
Bim 20 Aralık 2013 başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Şarj aletini aldım. Benim gözüme çok büyük geldi. İade etmeyi düşünüyorum. İsteyene aldığım fiyattan verebilirim.... Mesaja git »
Turkcell - Sarı Sürpriz başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Turkcell'in sitesinde IMAX'de geçerli olduğu yazıyor. Keşke ısrar etseydiniz.... Mesaja git »
Kaspersky Internet Security 2012 (5 Kullanıcı) - 59.91 TL (HB) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Ürün: Kaspersky Internet Security 2012 (5 Kullanıcı 1 Yıl) 2013 versiyonuna ücretsiz yükseltme Nerede: hepsiburada.com Fiyat: 59.91 TL LİNK i... Mesaja git »
Migros Geleneksel 23 Nisan oyuncaklarda %50 İndirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Migros'un geleneksel indirimi. Oyuncaklarda, kırtasiyede ve çocuk kitaplarında %50 net indirim. Geçen senede konusu açılmıştı. Harika indirimler ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.133