Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brucelee
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Temmuz 1979
Meslekİşçi
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2002
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Benim rakipsiz 2 kargom geldi china post takipli kargo 25/09 dan buyana hareketsiz duruyor. Çinden çıktı ama TR ye bir türlü giremedi... Mesaja git »
***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
MIUI 8.3 xiaomi.eu 7.3.16 üzerine redmi4 için uygun xposed kurulumu denedim. Bende de tüm sistem uygulamarı çöktü uninstall dosyası ile kaldırdım ve... Mesaja git »
DH nin yeni icadı ve maduriyetimiz!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Linux - Firefox 52.0.1 refli link kopyalıyor.... Mesaja git »
***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Doğrudur bu aklıma gelmemişti.... Mesaja git »
Wifi kapalı - tercih edilen ağ türü 2g - bağlantı E - hız 0,15 Mbps Wifi açık - tercih edilen ağ türü 2g - bağlantı 4G - hız 6,80 Mbps GSM bağl... Mesaja git »
Cihaza custom recovery kuran ve root yapan var mı... Mesaja git »
Yandex'li yeni arama sistemi hakkında öneri, bug vs konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Aynı sorunu yaşıyorum ve http://contact.yandex.com.tr/captcha/ adresine bildirimde bulunmak için formu dolduruyorum ancak form iletilmiyor. Herhalde... Mesaja git »
HB.Com Çakma Ürün Satıyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Geçmiş olsun. Ben de http://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-2-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasap-HBV000002BV8E 10000 mah ... Mesaja git »
Alan adı alınmamış daha olta dışında bir amaçları var sanırım... Mesaja git »
Benim deterjanlar da geldi. Şaşırdım doğrusu.... Mesaja git »
Arkadaşları

datxhum

Lightr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Tecrübe yaşlanarak değil yaşayarak öğrenilir,
Zaman insanları değil armutları olgunlaştırır

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078