Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brucelee
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Temmuz 1979
Meslekİşçi
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2002
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
XIAOMI NOTE 5A PRİME 650 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ödeme seçenekleri için mesaj attık ama ilgilenen yok.... Mesaja git »
EnPara Kredi Kartı Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
50 TL’nin altındaki harcamalar, QNB Finansbank üye iş yerlerinden yapılan ve alışveriş sırasında taksitlendirilen harcamalar, nakit avans işlemleri ve... Mesaja git »
Turkcell bayilerin işgüzar halleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ankara atlantis avm de ki turkcell bayii faturasız hat için ayrı sim kart olduğunu ve ellerinde olmadığını istersem faturalıya taşıyabileceğimi söyled... Mesaja git »
Eko 2gb vs Eko 3gb başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hesabım uygulamasından baktım ben fiyatlar yazdığım gibi. Kişiye özel galiba. 1.5 TL indirim için bayiden pos ile ödeme yapmak gerekiyor. İade hemen o... Mesaja git »
Eko 2gb vs Eko 3gb başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2 GB olanın fiyatı 20 TL ye düşmüş. Bayi pos dan yükleme yaparsanız 1.5 TL de iadesi var. 3 GB olan 25 TL... Mesaja git »
Gondermis oldugunuz sifre Tavsiye kampanyasi kapsaminda kullanilmistir. Lutfen sifrenizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. B002 Kodların hepsi k... Mesaja git »
VARAN 5: Üçüncü köprü maliyeti 2. köprününkinin 143 katı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
2004 yılı Aralık ayındaki 1 000 000 Türk Liralık bir mal sepeti 2005 yılı Ocak ayında 1 005 533 Türk Lirası eder Nasıl olacak bu i... Mesaja git »
Turnkey Internet Ayda 0.79$ Hosting / Black Friday başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Benim kullandığım Linux Ultimate I ve 28.44 e 3 yıl uzattım... Mesaja git »
VARAN 5: Üçüncü köprü maliyeti 2. köprününkinin 143 katı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Enflasyon hesaplayıcısını kullanmak için ilgili yılları ve tutarı girerek hesapla tuşuna basınız. Kuruşlu miktarları virgül değil nokta ile ayırmanız ... Mesaja git »
Turnkey Internet Ayda 0.79$ Hosting / Black Friday başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ben sadece hosting aldım ve süre uzatma ile ilgili bir link bulamadım. Live chat ile durumu anlattım mail göndermemi istediler ancak halen maile cevap... Mesaja git »
Arkadaşları

datxhum

Lightr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Tecrübe yaşlanarak değil yaşayarak öğrenilir,
Zaman insanları değil armutları olgunlaştırır

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117