Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
system failure
Gerçek Adsystem failure
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DENON AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Amazon de Denon avr 4300 tr gönderimi açılmış. Sipariş verdik bakalım sorun çıkmazsa bildiririm... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Denon avr 4300 tr gönderimi açılmış. Sipariş verdik bakalım sorun çıkmazsa bildiririm.... Mesaja git »
SATILIK Logitech G27 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Forum dışına satıldı... Mesaja git »
DENON AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
x4200 ve X4300 aralarında çok fazla fiyat farkı yok. hangisi, neden tercih edilmeli. Kullanıcı arkadaşlardan yardım bekliyorum. ... Mesaja git »
SATILIK Logitech G27 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hala duruyor... Mesaja git »
►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Tx-nr 609 cihazım açılıyor fakat hoparlörlerden ses gelmiyordu sadece görüntü alabiliyordum. Cihazı resetledim bu sefer hoparlörleri görmemeye başladı... Mesaja git »
..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Evde yer kalmadığı için g27 mi satıyorum. İlgilenenler için https://mobile.donanimhaber.com/satilik-logitech-g27121629200#121629200... Mesaja git »
SATILIK Logitech G27 konusunu başlattı (6 ay önce)
3 yıl önce aldım fakat ps3 satıp ps4 alınca bir daha kullanılmadı toplasanız 4 ay kullanılmamıştır. resimlerde görüldüğü gibi kutusu vs. tamdır. ... Mesaja git »
Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Q10 pro da Kodi içinden kendi playerını açmak için ne yapmamız gerekiyor.... Mesaja git »
Himedia Q3 & Q5 & Q10 Quad Core ( 4K + H265 ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Q3 cihazım var, önceden iPhone ile airplay özelliğini kullanabiliyordum fakat şu an çalışmıyor airplay himedia@110 olarak cihaz çıkıyor fakat seçtiğim... Mesaja git »
Arkadaşları

RELION180
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: MOTORSTORM 2
Alıcı: şimdikizaman
Tarih: 17 Mart 2009; 18:40:48
Yorum
güvenilir bir arkadaş
İmza
ONKYO TX NR609 / JAMO S 608 HCS 3, JAMO SUB 300 / SONY 40X2000 LCD / SONY BDP S780 / SONY DVP NS708H / SONY PS3 / ATLANTA HD BOX / LOGITECH HARMONY ONE / EGREAT R6S / at last... SONY 55HX850
Hakkında
psn: A_Lee

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.095