Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
PatakoZ
Gerçek Advural
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 105
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
\\\ TOYOTA YARiS FUN CLUB TURKEY /// :) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba, 2007 yaris im var aux çıkışım yok maalesef. ne yaptıysam olmadı. cd changer Aparat taktırdım aux sesi çok düşük. Fm tunerden aux çektirdim... Mesaja git »
/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, PS4 de fifa 17 oynuyorum. Menülerde inanılmaz lag var. Araştırdım fakat net bir çözüm bulamadım. Aramızda bunu yaşayan var mı? ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
ALINIK Driveclub PRİ The Crew wild Run PRİ NBA 2K17 PRİ ... Mesaja git »
MEBS Okl. ve EM K.lığı MAMAK ANKARA başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Sınıfı PİYADE Statüsü Kısa Dönem Er Branşı - İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi MEBS Okl. ve EM K.lığı MAMAK ANKARA ... Mesaja git »
349. DÖNEM (12 ARALIK 2012) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Arkadaşlar şubeden zarfı verip yolladılar ayrıca muayeneye yollamadılar beni normal prosedür mü bu? Bir de Küçükyalı' da saç sakala karışılmıyo denmiş... Mesaja git »
349. DÖNEM (12 ARALIK 2012) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Beyler 349. dönem gidiyorum bende listeye eklerseniz sevinirim. Bu arada ben şubeye gittim zarfı aldım muayeneye falan yollamadılar? Sen askere gidiyo... Mesaja git »
Herkese selamlar. Bir LG 42LS5600 kullanıcısıyım. Tv' yi yeni aldım dün servis gelip kurdu. Sorunum televizyonun kulaklık çıkışıyla ilgili. Herhangi b... Mesaja git »
Herkese selam. Televizyonu pazar günü aldım, dün akşam da servisten gelip kurdular. Ölü piksel testi yaptım ve şanslıyım hiç ölü piksel çıkmadı. Bir k... Mesaja git »
SATILIK TERTEMİZ COD BLACK OPS & GRAN TOURISMO 5 konusunu başlattı (5 yıl önce)
OYUNLARIM SIFIR GİBİDİR. VAKİTSİZLİKTEN DOLAYI TOPLAMDA 2-3 KERE OYNANMIŞ OYUNLARDIR. COD BLACK OPS: 45 TL GRAN TOURISMO 5 : 50 TL ONLI... Mesaja git »
[Rehber]P970 Optimus Black [Güncel 11.Şubat.2012] başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Basri Mutaf Orijinalden alıntı: PatakoZ Ya bu v20b ye iyi dediler hiç açmadı bu beni. Nereye geçelim zeus nasıldır? ... Mesaja git »
Arkadaşları

Atila

conceited77
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078