Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
PatakoZ
Gerçek Advural
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 106
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
araç satışında hgs ne oluyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
hgs ruhsata işli olduğundan, araç satışı durumunda hemen iptal ettirmemiz mi gerekiyor ? yeni araç alınca tekrar yeni hgs bir de. Vakti olmayanlar içi... Mesaja git »
Uyduda TRT HD ve TRT 4K Frekans Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Maalesef aynı sorunu ben de yaşıyorum. TRT' nin hd kanallarında zayıf sinyal diyor. Turksat' ın verdiği frekans doğru gözüküyor. Kanal bilgilerinde.... Mesaja git »
TURKSAT TRT HD KANALLARI ZAYIF SİNYAL SORUNU konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba Turksat platformunda TRT 1 hd ve benzeri trt grubu içinde yer alan HD kanallarda zayıf sinyal hatası alıyorum. Bu sorunu ne şekilde aşabilirim... Mesaja git »
IP TV İÇİN UYDU ALICI TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Maç saatlerinde deneyimleme şansım olmadı ama 35 mbit Turknet sınırsız internetiyle bir çok yerden normal test yayınları aldım fakat en ufak bir sorun... Mesaja git »
IP TV İÇİN UYDU ALICI TAVSİYESİ konusunu başlattı (2 ay önce)
Herkese Merhaba. İp tv özelinde ve normal çanak itibariyle de sorunsuz olarak kullanabileceğim, yayın kalitesi iyi, menü kullanımı kolay ve digiturk t... Mesaja git »
TurkNet’te Evde Kurulum Dönemi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İnternet siteniz üzerinden başvuru yapmak istiyorum bu aşamada. Adresimi seçiyorum hali hazırda kullandığım yalın internet seçiyorum 10 haneli hizmet ... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba. Siz hangi maçlara göre değerlendiriyorsunuz bilmiyorum ama izlediğim tüm maçlarda oynadığı pozisyonların tamamında vasat ve altı bir görüntü ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] BAHAR INDIRIMLERI başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar selam fifa 18 nba live one edition alinir mi 149 tl ye normal oyundan bir farki var midir?... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
siyah renk... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dostum selam. Aynı cihazı kullanıyorum. Ben de yeni aldım fakat yazdığın sorunların hiç birini yaşamadım. Cihazda zerre takılma, donma vs. yok. Virüti... Mesaja git »
Arkadaşları

Atila

conceited77
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086