Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
seckinty
Gerçek AdSeçkin Ty
Doğum Tarihi24 Temmuz 1980
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 169
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 28 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Magicsee N5 ATV rom yükleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben cihazla ilgili bir not eklemek isterim, yaklaşık 1 aydır cihazı kullanıyorum. Geçenlerde adaptörün kablosu kısa diye uzun kablolu adaptör bağlayay... Mesaja git »
Tv Box ile ulusal kanallar nasıl izlenir? konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar selam, Ben internet üzerinden ulusal kanalları izlemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Bunun için ne gibi bir cihaz almam gerekir? Durum... Mesaja git »
bende var böyle bir problem eski rom arıyorum pil sorunu olmayan şu anki rom 9.6.1.0 8.x.x.x gibi bir rom bulup kurmam lazım... Mesaja git »
ben 9,6,1,0 güncelledim, güncellemez olaydım git gide pil performansı düştü. Şimdi kameradan galeriye geçişte hata vermeyen en eski rom u bulup downgr... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
siz memnunmusunuz cihazdan herhangi bir sorun yaşadınız mı?... Mesaja git »
ne zaman sipariş vermiştiniz, gelmesi yakın mıdır? birde bu anlık indirimleri yakalamak için sürekli girip bakmak mı gerekiyor, bir uyarma sistemi v... Mesaja git »
linkteki tv box nasıldır? full hd veya 4k olsun diye bir beklentim yok bana 720p de yeter :) kullanma amacım, redbox vb uygulamalar, youtube, tv kana... Mesaja git »
2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
https://forum.donanimhaber.com/2003-2006-modeller-arasi-fiat-punto-kulubu--23574677-472 bu sayfayı inceleyin, detaylı anlatımı var benimde başıma gel... Mesaja git »
2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar, Bayram tatilinde uzunca bir yol yaptım punto ile, yakıt konusunda bazı tecrübelerimi paylaşmak istedim 1 sene önceye kadar bridge... Mesaja git »
Dubai den TV Box konusunu başlattı (8 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar, Bir arkadaşım iş için Dubai'ye gidecek orada vergi olmadığı için tv box aldıracağım. Siz tv box olarak ne önerirsiniz amacım (4k ... Mesaja git »
Arkadaşları

flasource

SeLiM_50

lvd.disappear

chatino

yamanadnan*

fatihmc

murtifero
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Alınık Xiaomi Red Mi Note 4 veya Xiaomi Red Mi Pro
Alıcı: chinamarkt
Tarih: 25 Ekim 2016; 23:04:59
Yorum
Teşekkürler Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: ALINIK - Galaxy S
Alıcı: ibopotam
Tarih: 9 Temmuz 2011; 22:27:04
Yorum
Güle güle kullan:)
Genel Puan

Ürün: Satılık HTC Tattoo - Garantili - Android
Alıcı: yamanadnan*
Tarih: 8 Ocak 2011; 19:18:46
Yorum
Mükemmel ve güvenilir bi r alış-verişti. Sorunsuzca alış-veriş yaptık. Eksiksiz, söylediğin her söz
İmza
Punto 1.3 Multijet 16V Dynamic
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
Clash of Clans
seco
Hakkında
Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı...

Bir adamın birçok hüner, fen, bilgi sahibi olduğuna bakma! Verdiği sözde duruyor mu? Vefâsı var mı? Ası ona bak! Hakla ettiği sözleşmeyi yerine getiriyorsa, insanlara verdiği sözde duruyorsa, vefâlıysa onu istediğin kadar öv! Onun iyi vasıflarını bir bir say! O, senin övgünden, saydığın meziyetlerden daha üstün bir kişidir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109