Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shadowmexo
Gerçek AdSeyfullah Sadıkoğlu
Doğum Tarihi21 Kasım ****
MeslekMühendis
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 292
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Huawei P11 için 40MP çözünürlüğünde kamera iddiası başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Note 5 ve p9 dan zarar etmedim çünkü tertemiz kullandığım için hakkettiği fiyatlardan sattım. S7 edge de eşime verdim o kullanıyor. P10 u da 11 Kasım ... Mesaja git »
Huawei P11 için 40MP çözünürlüğünde kamera iddiası başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Note 5, S7 Edge kullandıktan sonra heyecan olsun diye P9 aldım. Çok memnun kaldığım için şimdi de P10'a geçtim ve bir sonraki tercihim de P11 olacak i... Mesaja git »
DxO One kamera aparatı Android’e geldi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
2015 yılında çıkmış bir makina ve artık performans olarak geride kaldı. Geride kalmış olmasına rağmen fiyatı bence hala çok yüksek. Bence Sony Rx 100 ... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Firmware update programı ile sorgulama yapınca bende 165 sürümü çıkıyor daha yeni olan sürümler çıkmıyor. Telefonum ithalat garantili nedendir acaba? ... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bende gezegengsm den aldım 3 ün önce. Memnunum al gitsin. Siyah rengini aldım çok güzel cihaz. Spigenden de kılıf aldım tavsiye ederim.... Mesaja git »
SATILIK - SIFIRDAN FARKSIZ P9 - SILVER - TR GARANTİ konusunu başlattı (29 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Gene kendi kullandığım bir cihazı satıyorum. Benim eski ilanlarımı bilenler bilir zaten. Telefon sürekli film ve kılıf ile kullanı... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
n11 11.11.2017 tarihinde kullanmak üzere 20 gündür hediye çeki dağıtıyordu. O kuponlar sayesinde aldım bende. Forumda Sıcak fırsatlar da n11 kuponları... Mesaja git »
öyle olacağını zannetmiyorum. şayet olsa bile 300 liraya 78 tl indirim de az değil. Çoğu kişinin işine yarayabilir. Benim olmasa bile birisine yarar d... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende siyah olanını aldım. Geceden beri elim bir gidiyor bir vaz geçiyordu. Sabah forumdan 2250 TL ye 250 TL indirim buldum. Siyah renk P10, Spigen kı... Mesaja git »
Günaydın 2250 TL ye 250 TL indirimli kodu rica edebilir miyim. Bende telefon alacağım indirimim yok :(... Mesaja git »
Arkadaşları

sktem

hoper01

linger
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ŞOK FİYAT -SATILIK - SIFIR - KAPALI KUTU - A6000 + 16-50 KIT LENS
Alıcı: hoper01
Tarih: 22 Haziran 2017; 17:35:26
Yorum
Konuştuk,buluştuk alışverişi yaptık. ürün ne dediyse O, güvenilir sıkıntısız teşekkürlerimi sunarım.
Genel Puan

Ürün: SATILDI Avea Intouch 4 - 370 TL
Alıcı: LENASSO
Tarih: 19 Ağustos 2015; 18:04:52
Yorum
İlan da ne yazıyorsa farklı bi durum yok, kendisine teşekkür ediyorum güzel bi alışveriş oldu.
Genel Puan

Ürün: melik99melik için Iphone 6 16 GB - GOLD - TR Referans
Alıcı: melik99melik
Tarih: 11 Ağustos 2015; 20:46:45
Yorum
Alışveriş esnasında her zaman bana yardımcı olan biri, her koşulda sorularıma ve gösterdiğim ilgiye karşılık verdi. Ürünü aldıktan sonra kargo hemencecik yapıldı ve hiç abartmadan söylüyorum kargo firmalarına inat çok süper paketlenmisti hiç bir sıkıntı olmadan elime ulaştı, temiz hoş bir cihaz. Bana her koşulda yardimci olduğu için tekrardan teşekkür ederim :)
Genel Puan

Ürün: SATILDI
Alıcı: brucelee
Tarih: 3 Ağustos 2015; 14:38:09
Yorum
Meizu m2 note aldım sıkıntı yaşamadım. Elinden geldiğince yardımcı oldu.
Genel Puan

Ürün: Referans İlanı - Tez - Mi3 Kılıf
Alıcı: tez
Tarih: 6 Nisan 2015; 11:01:22
Yorum
Genel Puan

Ürün: ŞOK FİYAT - Audio Technica CKS 77 BRD - 100 TL
Alıcı: serdarid
Tarih: 5 Nisan 2015; 15:51:31
Yorum
Geç kalınmış bir yorumdur. Siparişimi elden sorunsuz bir şekilde aldım. Kesinlikle güvenilir bir donanımcıdır.
Genel Puan

Ürün: Satılık Casio MTP - 1353 Kol Saati (mavi) 30 tl
Alıcı: djhakancan
Tarih: 5 Nisan 2015; 14:26:50
Yorum
Genel Puan

Ürün: Xiaomi Mi4 Kılıfları - SATILDI
Alıcı: Dirty_mjj
Tarih: 4 Nisan 2015; 20:44:03
Yorum
ilgili ve güvenilir
Genel Puan

Ürün: Bugüne Özel ŞOK FİYAT - Lg G3 16 - Resmi LG Türkiye Garanti - Titan Black
Alıcı: krmdmr98
Tarih: 2 Ocak 2015; 9:19:18
Yorum
01.01.2015 tarihi itibarıyla Shadowmexo isimli abimden almış aldığım enfes telefon(Lg G3).Güvenilir satıcı,iyi insan.Üründen de çok memnunum.Kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Sansa Clip+ 4 GB Mor Renk + ROCKBOX
Alıcı: sniperxx
Tarih: 18 Aralık 2014; 16:06:18
Yorum
Aışverişi Tavsiye ediyorum.İlgili satıcı.Tşk.ler...
Genel Puan

Ürün: JusTBLooD için Xiaomi Piston 2.1 IF referans ilanıdır.
Alıcı: JusTBLooD
Tarih: 12 Aralık 2014; 22:22:25
Yorum
Bugün elden elden yaptık alısverişi son derece güvenilir insan kendisi gönül rahatlığıyla kendısınden alısveriş yapabılırsınız .
Genel Puan

Ürün: Referans İlanı - Xiaomi Piston 2.1 Silver Kulaklık - OLIVERA
Alıcı: OLIVERA
Tarih: 12 Aralık 2014; 0:51:34
Yorum
Arkadaş Oldukca İyi Niyetli ve Kargoyu Gönderme Konusunda Çok Hızlıdır Kendisine İlgisi ve Hizmeti İçin Çok Teşekkür Ederim
Genel Puan

Ürün: SATILDI Xiaomi Piston 2.1 Silver Kulaklık - Ücretsiz Kargo - Sanalpazar HEPSİ SATILDI
Alıcı: Uacellat_62
Tarih: 11 Aralık 2014; 12:22:51
Yorum
Güvenilir satıcı,hızlı kargo,ürünün paketlenmesi iyi yapılmıştı.Kulaklık çok kaliteli zaten
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR - Sıfır - Kayıtlı - Oneplus One 16 + Tamperli Cam + Kılıf + Ekran Filmi
Alıcı: Silence45
Tarih: 1 Aralık 2014; 21:03:23
Yorum
Çok ilgili ve dürüst bir satıcı. Söylediği her şey tam anlamıyla doğruydu. Tavsiye edilir :)
Genel Puan

Ürün: CASIO MTP-1372L-9BVDF KOL SAATİ TR GARANTİ 80 TL
Alıcı: Ashera
Tarih: 27 Ekim 2014; 16:41:09
Yorum
Hiç bir şekilde hiç bir problem yaşamdan, gerek hızı, gerek anlayışı, gerek dürüstlüğü ile gerçekten çok iyi bir satıcı. Hiç çekinmeden alış veriş yapabilirsiniz. Teşekkür ediyorum kendisine :)
Genel Puan

Ürün: One Plus One 64 GB
Alıcı: R e a L i z m
Tarih: 25 Ekim 2014; 14:36:21
Yorum
Kendisi cok iyi niyetli bi satici gozu kapali alisveris yapabilirsiz. Tesekkur ederim.
Genel Puan

Ürün: SONY XPERIA SP BEYAZ - melik99melik için referans ilanıdır.
Alıcı: melik99melik
Tarih: 28 Eylül 2014; 14:18:38
Yorum
İlk kez ikinci el bir cihaz alışımdi ve açıkçası biraz tedirgindim fakat Seyfullah abi sağolsun hiç sorun çıkmadı cihazı pazar günü aldım hemen pazartesi kargoladi herşey güzeldi Çok Teşekkürler :)
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094