Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rıza.BN.
Gerçek AdBurak Bey...
Doğum Tarihi13 Nisan 1976
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2004
2. el mesaj sayısı: 211
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
yok, bu benim söylediklerimi servise vermeden önce yapacaktınız.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Avcılar Ekmen servise telefonumu aynı arızadan dolayı 4 kere verdim. Tam 4 ay sürdü tamir işimiz. 4'ncüsünde cihaza root atılmış diyerek servis sorun... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Forumu kurcalamdım biraz ama bulamadım. Şu bizim telefonda olmayan ama yeni sürümü yayınlanmış Google Ara ve mesaj uygulamalarının linkini kim paylaşa... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
7.0 yüklü cihazlarımız için Xposed Framework çalışıyor mu? Hangi versiyonu yüklemeliyiz bilgisi olan var mı ?... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Güncellenince ne güzel oldu la bu telefon :) satacaktım vaz geçtim anasını satayım.... Mesaja git »
Dostlar, Note5 Unroot yapmayı bilen var mı yani yapmayı başarabilen ? Hazır 7.0 da gelmişken bir de unroot yapayım tam temiz olsun diyorum ama..... Mesaja git »
Root lu cihazlar için ne yapabiliriz ? Nasıl yükleriz 7.0 ?... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İspat istiyoruz.... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bende de var aynı teledon ve bu söylediklerinizin 1 tanesi bile YOK. 10 Numara çalışan sorunsuz bir cihaz. Bence siz yazılımına bakın o cihazın. D... Mesaja git »
General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
e demek ki kulaklıkta sorun varmış :)... Mesaja git »
Arkadaşları

Muhammet

iOS Developer

ozgboy

sungurbey

İki Nokta Sırt Sırta

enreka_tr

Anarchy_Tr

gokhan1903bjk

ABCdiküçgeni

Tormintor

muaz1984

BurakYZ

Fuat!

cemalnalga30

mtnmr

Recep Kalenderoglu

suleymankahveci

f.donanımx5

Kellerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Hakkında

www asyaveavrupa com
www.AsyaveAvrupa.com gümüş ve değerli taşlara dair ne varsa...
http://silverandstoneforyou.blogspot.com/
bizde var...

elhamdülillah

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.152