Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pitlord
Gerçek Adasd zxc
Doğum Tarihi2 Ekim 1980
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 420
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık xfx rx 470 4 GB başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Zebani fıkrasını ben de duymuştum bizim ateş çukurundakiler Türk birbirlerini aşa çekiryorlar çukura ;)... Mesaja git »
İlan değildir - Ne günlerdi gtx 1080 satmıştım. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
gtx 2080 ler yolda eskileri çıkarın elden hemen :) koincilere gazlayın... Mesaja git »
MSI ARMOR RX580 4GB amazon 1 AYLIK 1400 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ışık hızında satılır anlamında yazdım bu fiyata... Mesaja git »
Evga gtx 1080ti ftw3 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
maşallah canavarlara bak hayırlı satışlar... Mesaja git »
MSI ARMOR RX580 4GB amazon 1 AYLIK 1400 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ucar bu kart ışık hızında... Mesaja git »
Satılık msi gtx 1060 3GB oc edition konusunu başlattı (12 gün önce)
Satılık msi gtx 1060 3GB oc edition vatan bilgisayar faturalı kutulu Fiyat 1200 TL Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Satılık msı gaming x 3gb gtx 1060 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
bilgisayar süpermiş... Mesaja git »
EKRAN KARTI ALINIR TAKAS OLUR BAKMADAN GEÇME ANLAŞABİLİRİZ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
hala mı koincilik arkadaş batacaksınız yav ekran kartlarına bukadar para akıtacağınıza 4-5 bin tl lik bitcoin alsanıza hazır ucuzken şimdi yarın olurd... Mesaja git »
Satılık xfx RX 470 4 GB başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
yav bu memlekette nekadar serbestlik var böyle... Bukadar serbestlik sağlığa zararlı kardeşim... Herkes kafasına göre esiyor hangi yamyam kabilesinden... Mesaja git »
alınık rx 470/570 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
olmaz şimdi 2000 den aşağı fiyat yazmadan olmaz 2000 tl ye satacaz 800 tl lik kartı ki 1 aya kalmaz o para ile gtx 1080 alalım illa alan sazanlar çıka... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
AMD si var dediler garibandır diye kızı vermediler. NVIDIA sı var dediler çok parası vardır hemen kızı verelim dediler ...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.082