Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mikail1985
Gerçek Admikail bilyar
Doğum Tarihi8 Eylül 1985
KonumMuğla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Xperia™ X (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Önceki telefonum, z3 compact idi, kvk tamir edemeyince bunu verdiler, işlemci düşük ama telefon çok akıcı, ekran büyük olduğu için öyle geliyo olabili... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kutusuz verdiler, görüşmeden yarım saat sonra mesaj geldi, gittim aldım bakırköy kvkdan. Tabi bi günce aradılar değişim için, istemiyorum dedim be... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Aramalarda Titreme özelliği yok, ikinci olarak ekran kalkmaya başlamıştır, garantide ücretsiz yaptırabilirsin. Bende de en son güncelleme sonras... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
İlgin için teşekkürler kardeşim, arada bi hala kopuyo ama, ciddi anlamda düzelme var... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Meraba, Wireless kopma problemi devam ediyo mu en son güncellemede, yükleyen arkadaşlar söyleyebilir mi,... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
6.0.1'de uygulamalarda önerilen kısmını kaldırabiliyor muyuz?... Mesaja git »
arkadaşlar telefonun müziğini eleştirmiştim ama sorun tamamen kulaklıktan kaynaklanıyomuş, sony kulaklık denedim ses oldukça düzeldi, telefonun kulakl... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: sahtemp4 Orijinalden alıntı: King Lark müzik listesinde arama yok mu??? hayır yok 250 adet muzgi tekrar adlandrdm bu ... Mesaja git »
: <<<< NOKİA N-72 PLATFORM >>>> başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Arkadaşalar videoda takılma bende de oluyo ama bende 32 tane program yüklüydü heralde ondan oldu dayanadım bastım formatı bakalım ne olacak. 1 gb ki... Mesaja git »
: <<<< NOKİA N-72 PLATFORM >>>> başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
selam millet N72'yi alalı 8 gün oldu ama 2 gün önce servise verdim çünkü telefon zırt pırt kendine reset atıyodu, virüs olmadığına eminim çünkü eski k... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141