Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fenman
Gerçek AdEvren
Doğum Tarihi25 Aralık 1970
MeslekBilgi İşlemci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 143
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Telefonların hepsi SIFIRDIR. Sadece IMEI kayıt işlemi için açılmıştır. Telefonların iki hattı da KAYITLIDIR. SIM kart(lar)ı takıp kullanılmaya hazırd... Mesaja git »
Hocam, bende de Note 4x var. Arka planı siyah olan tema bir kullanıyorum ve bahsettiğiniz siyahlığı sadece Whatsapp'ta sohbete girince görüyorum. Ana ... Mesaja git »
Cevap: BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Ben de yapacaklarını sanmıyorum. Siz yine de kullandığınız markanın çağrı merkezini arayarak sorunuz. En azından net bir cevap alır ve ona göre tesisa... Mesaja git »
BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
, bütçeniz çok zorlanmayacaksa Profilo'yu alın. Kesinlikle daha kaliteli ve daha donanımlı bir makinedir. Altus da bulunduğu ucuz segmente göre g... Mesaja git »
BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Vestelleri direkt eleyin. Arçelik'in fiyatı uygun. Yazlık için yeterli (minimalist yaklaşımla). Fakat madem sizinkiler yazlıkta 6 ay kalıyorlar (ge... Mesaja git »
BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
İkisi arasındaki en belirgin fark, 4225'te tabanın çelik, 4226'da tabanın polinox olması. Bir de küçük bir fark olarak 4225'in bazı programlarındaki s... Mesaja git »
Akıllı telefonlara yüzde 20 zam geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Hocam, kusura bakmayın ama bu yorumunuz, benzine zam gelince "ben hep 50 liralık alıyorum" demeye benzemiş. Yani bu konu altındaki mesele; sizin, beni... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Linkte 3650 mAh, ilanın içinde 4300 mAh yazıyor. Bu bile tek başına huylandırıcı bir durum bence. Ayrıca bilindik bir marka olmadığı gerçeği de var. B... Mesaja git »
Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Satıcıdan kazık yemiş olma ihtimaliniz yok denilecek kadar az. Diyelim başkasının adresine gönderdi; satıcının bundan bir karı olmaz; zira ürünü gönde... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Telefonların üzerinde kalıcı bir ekran koruyucu genelde olmaz ama hemen her telefonda fabrikasyon bir cam jelatini olur. Bu cam jelatini, sonradan tak... Mesaja git »
Arkadaşları

veron

Vitamin++

dilaver_isik

erolcetincelik

IamxMSFT
Pano

ALBAY
12 Kasım 2009; 13:56:42
Çok iyi niyetli bi insan canım benim :D
Referansları
Genel Puan

Ürün: SIFIR Redmi 4A en uygun fiyata ---- SATILDI
Alıcı: granma79
Tarih: 3 Mayıs 2018; 20:13:54
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu. Sağolsun fiyat konusunda da yardımcı oldu elden teslimde de.... Tavsiye ederim arkadaşı...
Genel Puan

Ürün: SATILDI - Redmi 4A - (SIFIR ve KAYITLI)
Alıcı: ulusalonur
Tarih: 4 Nisan 2018; 18:07:19
Yorum
Sıfır ve sorunsuz ürün, ilgili bir abimiz, teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: Umidigi C2 (4/64 hafıza, 4000 mAh pil= SATILDI) - Doogee Mix (SATILDI)
Alıcı: Kadnezar
Tarih: 2 Nisan 2018; 15:55:38
Yorum
Önce havale sonra kargo şeklinde alışverişi yaptık.Çok ilgili ve alakalı bir arkadaşımız.Kargo da hızlı ve çok güzel paketleme yapmış.10 üzerinden 10 puan veriyorum,güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Xiaomi Redmi Note 2 için 9 farklı kılıf (BAĞIŞ KARŞILIĞI)
Alıcı: lokooo
Tarih: 20 Nisan 2017; 18:25:25
Yorum
Herşey söylendiği gibi hatta fazlası :) gönlü zengin özverili duyarlı herşey için teşekkür ederiz cok zevk aldığımız bir alışveriş oldu,,güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: GB'ı 10 kuruşa 300 ve 400 3,5" SATA diskler
Alıcı: Ufuk VIII
Tarih: 12 Ekim 2016; 0:17:16
Yorum
İlgisi ve alakası çok iyiydi,ayrıca kargo içinde özverisi kullandı ve paketleme çok sağlamdı.Çok teşekkür ederim 5/5'lik alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Satılık P4 Asus kasa + muhtelif parçalar hediye (FİYAT DÜŞTÜ)
Alıcı: By_SeDo
Tarih: 29 Ocak 2015; 18:39:43
Yorum
Güvenilir sözüne sadık bir satıcı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.
İmza
Kanıtın yokluğu, yokluğun kanıtı değildir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141