Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fenman
Gerçek AdEvren
Doğum Tarihi25 Aralık 1970
MeslekBilgi İşlemci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 117
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü) başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Sorunuz biraz karışık olmuş ama şöyle anladım: "Samsung'un 1200 TL'lik bir telefonu yerine bu alınır mı?" Redmi Pro, Samsung'dan alacağınız 120... Mesaja git »
ALINIK PS3 "ORJİNAL" DUALSHOCK 3 başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
PM gönderdim.... Mesaja git »
Alınık PS3 Slim veya Süper Slim (Sadece makine, maksimum 300 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Forum dışından alınmıştır.... Mesaja git »
Yakın zamanda bir tanıdıktan satın aldığım PS3 bozuldu. Elimde kolu ve orijinal oyunları kaldı. Dolayısıyla şu anda elimde kol ve oyunlar olduğu için ... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yalnız şunu unutmayın: sanal kartla herhangi bir kampanyadan süreli bonus puan kazanırsanız, onu yine sanal kartla harcamanız gerekir. "Dur şunu esas ... Mesaja git »
Satılık 500GB Super Slim PS3 başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
PM gönderildi.... Mesaja git »
Yapı Kredi'nin "İlk 100 TL'lik alışverişten sonraki..." kriterine hastayım! Dikkatli okumayan (ki okumak lazım ama herkes okumuyor bu ülkede) için "ke... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bana özel gelen SMS sonrası başvurduğum ama "Kampanya kriterlerine göre başvurunuz kabul edilmemiştir" mesajıyla reddedilen "5-8 Mayıs arası 300 liral... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bana özel gelen SMS sonrası başvurduğum ama "Kampanya kriterlerine göre başvurunuz kabul edilmemiştir" mesajıyla reddedilen "5-8 Mayıs arası 300 liral... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bunu Bonus Flaş'ta mı görüyorsunuz, yoksa SMS mi geliyor?... Mesaja git »
Arkadaşları

veron

crux2005

Vitamin++

dilaver_isik

erolcetincelik

IamxMSFT
Pano

ALBAY
12 Kasım 2009; 13:56:42
Çok iyi niyetli bi insan canım benim :D
Referansları
Genel Puan

Ürün: Xiaomi Redmi Note 2 için 9 farklı kılıf (BAĞIŞ KARŞILIĞI)
Alıcı: lokooo
Tarih: 20 Nisan 2017; 18:25:25
Yorum
Herşey söylendiği gibi hatta fazlası :) gönlü zengin özverili duyarlı herşey için teşekkür ederiz cok zevk aldığımız bir alışveriş oldu,,güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: GB'ı 10 kuruşa 300 ve 400 3,5" SATA diskler
Alıcı: Ufuk VIII
Tarih: 12 Ekim 2016; 0:17:16
Yorum
İlgisi ve alakası çok iyiydi,ayrıca kargo içinde özverisi kullandı ve paketleme çok sağlamdı.Çok teşekkür ederim 5/5'lik alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Satılık P4 Asus kasa + muhtelif parçalar hediye (FİYAT DÜŞTÜ)
Alıcı: By_SeDo
Tarih: 29 Ocak 2015; 18:39:43
Yorum
Güvenilir sözüne sadık bir satıcı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.
İmza
Kanıtın yokluğu, yokluğun kanıtı değildir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.102