Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fenman
Gerçek AdEvren
Doğum Tarihi25 Aralık 1970
MeslekBilgi İşlemci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 106
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
http://store.donanimhaber.com/ee/1f/40/ee1f4047137343ef6234a74d03da6118.jpg [center] [color=red][b]AliExpress Ana Konu... Mesaja git »
Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Evet çin siparişlerinin kanayan yarası MALEZYA. - Singapur bu aralar çok hızlı. - Registered son dönemde 24-30gün. -Malezya 25 görende var 75 göre... Mesaja git »
XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu cevabınız moral bozucu oldu; yani ümitlerimi söndürdü. Gerçi bir yandan da daha fazla arama çabasına girmemi engelledi Nişanlım, bu sorundan... Mesaja git »
XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederim. En azından bu model için yapılan kırılmaz cam filmlerinin neden o kadar boşluklu olduğunu anlamamı sağladı.... Mesaja git »
600 dakika 2gb 16tl Bimcell başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu biraz sıkıntı benim için. 17 yıldır hep faturalı hat kullandığım için "Bakiye ne kalmış, bir bakayım", "Paket için para yükleme zama... Mesaja git »
600 dakika 2gb 16tl Bimcell başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Açıldığından beri PttCell kullanıyorum. Geçen ay verdiğim indirim taahhütüme karşılık söylenen tutardan fazla geldiği için şikayet oluşturdum. Olumlu... Mesaja git »
600 dakika 2gb 16tl Bimcell başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
İdeal paket yapmışlar 600 dakika 2gb 16tl.20tl yüklemeye 1gb 500sms... Mesaja git »
Bu Sacma Aboneliklere Ne Cözüm Alabiliriz başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ben de bu resmi soyguna dair aynı şeyi düşünüyordum ki Dr. Boone un verdiği linke göre ciddi bir önlem alınmış. Gerçi 30 Haziran'da başlayacak ama en ... Mesaja git »
XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Dediğiniz gibi bakmıştım zaten. Ama bir sürü yoruma bakıp uygun bir şey bulamayınca, insan umudunu kaybedip daha fazla bakmaya üşeniyor. O yüzden nokt... Mesaja git »
XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben de u-mix forumdaşın sorusu vesilesi ile başka türlü sorayım: Nişanlımda Redmi Pro var. Aliexpress'ten hem Nillkin marka, hem de yedek olması iç... Mesaja git »
Arkadaşları

veron

crux2005

Vitamin++

dilaver_isik

erolcetincelik

IamxMSFT
Pano

ALBAY
12 Kasım 2009; 13:56:42
Çok iyi niyetli bi insan canım benim :D
Referansları
Genel Puan

Ürün: GB'ı 10 kuruşa 300 ve 400 3,5" SATA diskler
Alıcı: Ufuk VIII
Tarih: 12 Ekim 2016; 0:17:16
Yorum
İlgisi ve alakası çok iyiydi,ayrıca kargo içinde özverisi kullandı ve paketleme çok sağlamdı.Çok teşekkür ederim 5/5'lik alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Satılık P4 Asus kasa + muhtelif parçalar hediye (FİYAT DÜŞTÜ)
Alıcı: By_SeDo
Tarih: 29 Ocak 2015; 18:39:43
Yorum
Güvenilir sözüne sadık bir satıcı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.
İmza
Kanıtın yokluğu, yokluğun kanıtı değildir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125