Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fenman
Gerçek AdEvren
Doğum Tarihi25 Aralık 1970
MeslekBilgi İşlemci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 138
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tavsiye - Hangi Android TV Box'ı Almalıyım? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 sa. önce)
Öncelikle herkese selamlar.. Uzun bir süredir bu tür cihazları araştırıyorum. Amacım Akılsız olan Tv mi Akıllı hale çevirip, bilgisayarı açma gere... Mesaja git »
SCISHION V88 plus Smart TV HD Box Android 5.1 İnceleme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 sa. önce)
Gearbestten test için aldığım TV Box SCISHION V88 plus Smart TV HD Box Android 5.1 Biraz önce geldi. Takipli kargo ek ücreti ile birlikte 33,89 USD... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Analog kablo TV fiyatında ciddi zam yapmışlar. Benim taahhütsüz eski tarifem 5 liraya yakın artınca ben de faturaları karşılaştırınca anladım. Bence b... Mesaja git »
EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sizin Vestel konusundaki tecrübeleriniz benimkine göre çok daha rasyonel olmuş; çünkü benim gibi tek bir tecrübeden yola çıkmayıp birden fazla ürüne a... Mesaja git »
EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Forumda Vestel'in beyaz eşyalarına (TV'leri hariç sayılabilir) hiç iyi gözle bakılmıyor. Açıkçası ben de o fikirdeyim; zira nişanlımdaki (babasının ra... Mesaja git »
EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Yıllardır DH beyaz eşya bölümlerini takip ediyorum (zaman zaman sıklıkla, zaman zaman seyrek). Benden bilgili kişilerin yanında benim yorum yapmam bir... Mesaja git »
Sizin İstanbul'da olmadığınızın farkında değildim de zaten ben sizin mesajınızdan yola çıkarak geneli bilgilendirmek istedim. Önceki mesajımda da beli... Mesaja git »
Şu anda çamaşır makinesi ihtiyacım yok ama merak edip ben de baktım; 1100 TL'lik şu ilanı gördüm: Açıklamaya göre ürünün deterjan çekmecesinde bir ... Mesaja git »
★★★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★★a... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Baştan belirteyim: bilgi olması için yazıyorum; sizi -mecazi anlamda- ezmek için değil. Kulaklıksız radyo özelliği, Xiaomi'nin en ucuz modeli Redmi 4... Mesaja git »
Arkadaşları

veron

crux2005

Vitamin++

dilaver_isik

erolcetincelik

IamxMSFT
Pano

ALBAY
12 Kasım 2009; 13:56:42
Çok iyi niyetli bi insan canım benim :D
Referansları
Genel Puan

Ürün: Xiaomi Redmi Note 2 için 9 farklı kılıf (BAĞIŞ KARŞILIĞI)
Alıcı: lokooo
Tarih: 20 Nisan 2017; 18:25:25
Yorum
Herşey söylendiği gibi hatta fazlası :) gönlü zengin özverili duyarlı herşey için teşekkür ederiz cok zevk aldığımız bir alışveriş oldu,,güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: GB'ı 10 kuruşa 300 ve 400 3,5" SATA diskler
Alıcı: Ufuk VIII
Tarih: 12 Ekim 2016; 0:17:16
Yorum
İlgisi ve alakası çok iyiydi,ayrıca kargo içinde özverisi kullandı ve paketleme çok sağlamdı.Çok teşekkür ederim 5/5'lik alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Satılık P4 Asus kasa + muhtelif parçalar hediye (FİYAT DÜŞTÜ)
Alıcı: By_SeDo
Tarih: 29 Ocak 2015; 18:39:43
Yorum
Güvenilir sözüne sadık bir satıcı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.
İmza
Kanıtın yokluğu, yokluğun kanıtı değildir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.227