Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fenman
Gerçek AdEvren
Doğum Tarihi25 Aralık 1970
MeslekBilgi İşlemci
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 114
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Redmi Note 2 için 9 farklı kılıf (BAĞIŞ KARŞILIĞI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. İlana bakanların farkındalığını bir nebze arttırabildiysem, yapılmasına vesile ol... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 2 için 9 farklı kılıf (BAĞIŞ KARŞILIĞI) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Rica ederim hocam. Ben de bağışınız için size teşekkür eder, eşinizin iyi günlerde kullanmasını dilerim.... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 2 için 9 farklı kılıf (BAĞIŞ KARŞILIĞI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kılıflar, bağış karşılığı @lokooo forumdaşa verilmiştir.... Mesaja git »
Petlas'ın 10 senedir yeni lastik modeli çıkarmamış olması!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Herkese iyi günler diliyorum. Forumda uzun zamandır birçok lastik tavsiye başlığında yorumlar yazıp sürekli continental, pirelli gibi testlerde başarı... Mesaja git »
Nişanlıma yeni telefon alınca ondaki Redmi Note 2 bana kaldı. Haliyle ondaki feminen kılıfları kullanamıyorum. Ben de bunları satmak yerine bir STK... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bağış karşılığı vermeyi taahhüt ettiğim 9 farklı Redmi Note 2 kılıfım var. Bunun için ilan açtım. Bir ilanın başka bir konu içinde paylaşılmasının doğ... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 2 için 9 farklı kılıf (BAĞIŞ KARŞILIĞI) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Nişanlıma yeni telefon alınca ondaki Redmi Note 2 bana kaldı. Haliyle ondaki feminen kılıfları kullanamıyorum. Ben de bunları satmak yerine bir STK... Mesaja git »
PS3,2.kol,Digital ve Kutulu Oyun başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam, satma gerekçenizi ve vereceğiniz oyunları yazmışsınız ama cihazın fotoğraflarını koymadığınız gibi özelliklerden ve fiyattan bahsetmemişsiniz. ... Mesaja git »
Satılık P3 Slim Kasa + 2 Kol + 4 Oyun - 700 TL Kargo Dahil başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben de sizin gibi düşündüm. İlanlardaki fiyatlar hakkında neredeyse hiç yorum yapmam ama bu ilanda dayanamadım. İlan sahibi kusura baksın; neredeyse... Mesaja git »
Alınık PS3 Slim veya Süper Slim (Sadece makine, maksimum 250 TL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Yakın zamanda bir tanıdıktan satın aldığım PS3 bozuldu. Elimde kolu ve orijinal oyunları kaldı. Dolayısıyla şu anda elimde kol ve oyunlar olduğu için ... Mesaja git »
Arkadaşları

veron

crux2005

Vitamin++

dilaver_isik

erolcetincelik

IamxMSFT
Pano

ALBAY
12 Kasım 2009; 13:56:42
Çok iyi niyetli bi insan canım benim :D
Referansları
Genel Puan

Ürün: Xiaomi Redmi Note 2 için 9 farklı kılıf (BAĞIŞ KARŞILIĞI)
Alıcı: lokooo
Tarih: 20 Nisan 2017; 18:25:25
Yorum
Herşey söylendiği gibi hatta fazlası :) gönlü zengin özverili duyarlı herşey için teşekkür ederiz cok zevk aldığımız bir alışveriş oldu,,güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: GB'ı 10 kuruşa 300 ve 400 3,5" SATA diskler
Alıcı: Ufuk VIII
Tarih: 12 Ekim 2016; 0:17:16
Yorum
İlgisi ve alakası çok iyiydi,ayrıca kargo içinde özverisi kullandı ve paketleme çok sağlamdı.Çok teşekkür ederim 5/5'lik alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Satılık P4 Asus kasa + muhtelif parçalar hediye (FİYAT DÜŞTÜ)
Alıcı: By_SeDo
Tarih: 29 Ocak 2015; 18:39:43
Yorum
Güvenilir sözüne sadık bir satıcı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.
İmza
Kanıtın yokluğu, yokluğun kanıtı değildir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109