Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sgen
Gerçek AdSinan Genç
Doğum Tarihi14 Mart 1985
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 12 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
★★★ Samsung Galaxy Note 8 Ana Konu ★★★ Note8 hakkinda daha gelismis bir web arayuzu icin resmi Turkce sitesi : N... Mesaja git »
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sevgili arısoy, aracın sorunu tam olarak nedir acaba? İstanbul dan eski şehire gelirken verdi. Ayrıca araç inanılmaz fazla yakıyor.... Mesaja git »
📱SAMSUNG GALAXY NOTE 8 FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
HEPSİBURADA 06.09.2017 KAMPANYASI 500 TL ÇEK + 100 tl axess chip para VATAN BİLGİSAYAR KAMPANYASI 500 TL ÇEK teknosa da aynı şekilde... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Dostlar konu olmuş 1.3k sayfa. Yurt dışı seyahat süresi uzun olan bir arkadaşınız olarak tavsiye eder misiniz? Oyun desteği gelecek mi gerçekten y... Mesaja git »
NISSAN ALMERA KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
@ARISOYSOFT amet abi merhaba, Bişey sormak istiyorum. 1. Viteste kalkarken çok kısa süreli bir uğultu olmakta. 2. Viteste bu sorun kalmıyor. Senc... Mesaja git »
prins dönüşüm kiti hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
2006 nissan almera Silverline ? Khein enjektörlee bosch ecu tesadüf mü? Değmez mi? Fikir tavsiye lütfen??... Mesaja git »
|| Alman BMW Severler Klubu || BMW Seven Herkez ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba 2004 3.16ti compactlar ile ilgili 2017 itibariyle yorumlarınızı alabilir miyiz? Ben almayı düşünüyorum ama herkes başına iş mi alıcaksın diy... Mesaja git »
turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hüseyin bey teşekkür ederim bilgiler için. Siz kullanıyor musunuz? Performans nasıl? 02-08 saatleri denildiği gibi mi?... Mesaja git »
turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Selam Dostlar, Bu 50gb ile ilgli müşteri hizmetlerini aradım. Bilen eden kimse yok gibi. Yok o ona aktarayın yok bu daha iyi bilir diyip kapattım t... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Dostlar bu boş port sorununu nasıl çözerim???... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
I5 4460 CPU - 16gb Ram - Gigabyte Ga-Z87X-D3H Anakart- Asus Strix Rx 480 GPU - Logitech G29 Lg29ump68-p Monitör

STEAM: sinangenc

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102