Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sgen
Gerçek AdSinan Genç
Doğum Tarihi14 Mart 1985
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
prins dönüşüm kiti hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
2006 nissan almera Silverline ? Khein enjektörlee bosch ecu tesadüf mü? Değmez mi? Fikir tavsiye lütfen??... Mesaja git »
|| Alman BMW Severler Klubu || BMW Seven Herkez ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba 2004 3.16ti compactlar ile ilgili 2017 itibariyle yorumlarınızı alabilir miyiz? Ben almayı düşünüyorum ama herkes başına iş mi alıcaksın diy... Mesaja git »
Hüseyin bey teşekkür ederim bilgiler için. Siz kullanıyor musunuz? Performans nasıl? 02-08 saatleri denildiği gibi mi?... Mesaja git »
Selam Dostlar, Bu 50gb ile ilgli müşteri hizmetlerini aradım. Bilen eden kimse yok gibi. Yok o ona aktarayın yok bu daha iyi bilir diyip kapattım t... Mesaja git »
Dostlar bu boş port sorununu nasıl çözerim???... Mesaja git »
TURK TELEKOM PORT SORUNU !! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yok mu bir bilen yardımı dokunacak birisi??... Mesaja git »
TURK TELEKOM PORT SORUNU !! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Selamlar dostlar, Yeni yapılan apartmana taşındık ve klasik olarak boş port sorunh ile karşı karşıyayız. Yaklaşık 20gündür nakil işlemlerini yaptırd... Mesaja git »
TURK TELEKOM PORT SORUNU !! konusunu başlattı (3 ay önce)
Selamlar dostlar, Yeni yapılan apartmana taşındık ve klasik olarak boş port sorunh ile karşı karşıyayız. Yaklaşık 20gündür nakil işlemlerini yaptırd... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
teşekkürler cevap için. örnek olarak ekranda kaçtane mesaj gelmiş göremiyorum. bazen atlıyor gibi. bi bakmışım whats appa mesaj gelmiş. led bi... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Selamlar, Sm-n920t kodlu note 5 aldım bir arkadaştan. marsmallow da kullandım. çözünürlük,bildirimler süperdi. gittim nougata yükselttim bildir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
I5 4460 CPU - 16gb Ram - Gigabyte Ga-Z87X-D3H Anakart- Asus Strix Rx 480 GPU - Logitech G29 Lg29ump68-p Monitör

STEAM: sinangenc

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.281