Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sgen
Gerçek AdSinan Genç
Doğum Tarihi14 Mart 1985
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dostlar bu boş port sorununu nasıl çözerim???... Mesaja git »
TURK TELEKOM PORT SORUNU !! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Yok mu bir bilen yardımı dokunacak birisi??... Mesaja git »
TURK TELEKOM PORT SORUNU !! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Selamlar dostlar, Yeni yapılan apartmana taşındık ve klasik olarak boş port sorunh ile karşı karşıyayız. Yaklaşık 20gündür nakil işlemlerini yaptırd... Mesaja git »
TURK TELEKOM PORT SORUNU !! konusunu başlattı (19 gün önce)
Selamlar dostlar, Yeni yapılan apartmana taşındık ve klasik olarak boş port sorunh ile karşı karşıyayız. Yaklaşık 20gündür nakil işlemlerini yaptırd... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
teşekkürler cevap için. örnek olarak ekranda kaçtane mesaj gelmiş göremiyorum. bazen atlıyor gibi. bi bakmışım whats appa mesaj gelmiş. led bi... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Selamlar, Sm-n920t kodlu note 5 aldım bir arkadaştan. marsmallow da kullandım. çözünürlük,bildirimler süperdi. gittim nougata yükselttim bildir... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yurtiçi cihaz mı?... Mesaja git »
90-93 Accord ( CB3 CB7 ) Teknik Destek Sayfası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mehmet bey herkes sizin gibi mühendis değil. :) Takdire şayansınız gerçekten. İnsan düşünüyor alırsak istanbul da ne yaprız nasıl yardım alırız... Mesaja git »
90-93 Accord ( CB3 CB7 ) Teknik Destek Sayfası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2017 itibariyle cb3 ler hakkında ne diyorsunuz dostlar? Herkes mühendis olmuş anladığım kadarıyla.... Mesaja git »
.:: HONDA Accord Kulübü ::. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1990 cb3 accord lar hala alınır mı ?? Bir fikir verin dostlar.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
I5 4460 CPU - 16gb Ram - Gigabyte Ga-Z87X-D3H Anakart- Asus Strix Rx 480 GPU - Logitech G29 Lg29ump68-p Monitör

STEAM: sinangenc

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.172