Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sgen
Gerçek AdSinan Genç
Doğum Tarihi14 Mart 1985
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yurtiçi cihaz mı?... Mesaja git »
90-93 Accord ( CB3 CB7 ) Teknik Destek Sayfası başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Mehmet bey herkes sizin gibi mühendis değil. :) Takdire şayansınız gerçekten. İnsan düşünüyor alırsak istanbul da ne yaprız nasıl yardım alırız... Mesaja git »
90-93 Accord ( CB3 CB7 ) Teknik Destek Sayfası başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
2017 itibariyle cb3 ler hakkında ne diyorsunuz dostlar? Herkes mühendis olmuş anladığım kadarıyla.... Mesaja git »
.:: HONDA Accord Kulübü ::. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
1990 cb3 accord lar hala alınır mı ?? Bir fikir verin dostlar.... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html Formattan önce bunu dene. Çözüm olacağını düşünüyorum.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaslar note 5 6s plus in yerini alabilir mi? Android kullandım. Fikirleriniz nedir? Pişmanlık olur mu?... Mesaja git »
........ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satışı var mı? Fiyatlar nedir?... Mesaja git »
PRO CLUB TAKIM ARIYORUM ( PC ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
origin: cnone5 veya hangisi. eklersen mevki farketmez oynayabilirsin. bu arada yaşlar 31. ama yaş gözetmiyoruz. yeter ki sağlam oyuncu ol.... Mesaja git »
*** BMW E34 5 SERİSİ ANA KONU *** başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1990 5.20i sonraki yıllarda sanırım vanos kullanıldı. C.tesi günü görmeye gideceğim. Otomatik vites nasıldır? Sorun çıkarır mı acaba?... Mesaja git »
*** BMW E34 5 SERİSİ ANA KONU *** başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
E34 alma arifesindeyim. Çok temiz bir e34 buldum. Nelere dikkat etmwk gerekiyor. Otomatik vitesli bir araç. Çok acil yardımınıza ihtiyacım var.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
I5 4460 CPU - 16gb Ram - Gigabyte Ga-Z87X-D3H Anakart- Asus Strix Rx 480 GPU - Logitech G29 Lg29ump68-p Monitör

STEAM: sinangenc

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047