Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Teknolojik Maniac
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Kutudan çıkan mavi clear view satılık arkadaşlar spigen kullandığım için ilgilenen olursa ulaşsın bana. Pazarlıksız 100 Tl den vericem... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Samsung`un kendi müzik programını kullanıyorum widget olarakta ekledim kullanışlı ve iş görüyor deneyebilirsin. Yaşadığın sorun tam olarak nedir, nası... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Mavi renk, Arabistan cihazı , Hepsiburada` dan alındı. Işık sızma sorunu yok. Wifi ile 6 saate yakın mobil ile en az 5 saat. Arayüz Oreo` dan sonra da... Mesaja git »
Hadi gözün aydın biraz sıkıntı çektin ama en sonunda değdi beklediğine. Umarım yeni cihazında herhangi bir sorun yaşamazsın.... Mesaja git »
Ayarlar ekranında arama kısmına " Mobil Veri Kullanımı " yaz çıkan sonuca tıkla ve açılan ekranda sağ üstte ayarlar simgesi var. Ordan düzenleme yapab... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Arkadaşlar 1 kere denemek amaçlı takıp çıkarttığım mavi clear view kılıfı ihtiyacım olmadığı için satmak istiyorum. Daha önce paylaştığım resimlerde g... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Konu sahibinin belirttiği gibi WQHD ile pil sonucu çok iyi. Bu güzel cihazı gönül rahatlığı ile WQHD ile kullanabilirsiniz. Belki fark etse FHD ile ma... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://mobile.donanimhaber.com/s7-s7-edge-icin-google-camera-portre-modu-hdr--130896128? burdan bakabilirsin... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oreo yüklü ekstra hiçbir şey yapmadım uygulamada. Neden çıkmıyor bilmiyorum xda forumunda araştırın isterseniz orda aynı sürüm varsa deneyin.... Mesaja git »
Evet ön kamera çalışıyor fakat portre moduna alıp ön kamerada çekim yaparken aşırı parlak ve beyaz çekiyor onu düzeltemedim. Çokta önemli değil ön ka... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.160