Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Teknolojik Maniac
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*****Legacy of Discord: Furious Wings*****TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Güzel oyun ama sıktı artık 1 yıla yakın süredir oynuyordum. Lineage 2 revolution oynuyorum şimdi... Mesaja git »
*****Legacy of Discord: Furious Wings*****TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
100+ level ama bıraktım oynamıyorum artık.... Mesaja git »
silinsin konusunu başlattı (13 gün önce)
silinsin... Mesaja git »
Davetiye Takas Ediyorum!!! konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhabalar Turktorrent 1 Iptorrent 3 Torrentleech 2 Torrentday 2 Turkseed 1 adet davetiyem var. Karşılığında karagarga , bitme.org , cinemageddon vey... Mesaja git »
Teşekkür ederim dizel doğru seçim... Mesaja git »
Evet biliyorum kusura bakma ama kararsızım yardım lazım gönlüm dizel almaktan yana ama yılda 12000 km geçmem. Önemli olan yakıt, yıllık bakım ve mas... Mesaja git »
100.000 tl için ; Golf Highline Audi A3 Bmw 1.16 Suv arabalarda olabilir. ya da başka öneriniz var mı? (Dizel mi 1.4 Tsi benzinli mi) En... Mesaja git »
Harley Davidson bot hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Üniversitede okurken 2004 yılı Ankara kışı için aldığım botları hala sapasağlam giyiyorum. Sadece topuk kısmında ki iç astarlar biraz deforme oldu. Uz... Mesaja git »
*****Legacy of Discord: Furious Wings*****TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Günlük görevleri tamamlamaya çalış her gün. Ayrıca exp event saatlerinde gir daha fazla exp kasarsın ve fellowship katılırsan o arkadaşlarınla gold/e... Mesaja git »
Ağ Genişletme Hakkında YARDIM!!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
tp link powerline adaptör aldım 50 mbps fiber hız ile test ettim 47 mbps aldım ve son derece memnunum. teşekkürler yardımınız için... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094