Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Teknolojik Maniac
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Buradaki çoğu kişi bende dahil daha üst cihazlar alabilecekken Note Fan Edition 'ı tercih etmemizin nedeni F/P olması, parmak izinin son Note olan Hom... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende mavi kullanıyorum biliyorum ama fırsatçılık yapıp yakalayabildiğimi öpeyim mantığida hiç hoş değil.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar yok artık... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Samsung müzik yükleyip widget olarak ekleyebilirsin gayet kullanışlı ama ses çıkışı olarak Htc daha güçlü chipset kullanıyor katılıyorum. Ses konusund... Mesaja git »
Root Yapmadan Reklam Engellemenin yolu var mi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Uygulamalarda reklam gösterme ayarı var ordan kapatabilirsin... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/132181920... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Aramıza hoş geldin bu muhteşem cihazın tadını çıkar düşürmemeye çalış Şu anda piyasada olan birçok amiral gemisi de dahil olmak üzere çoğu telefonu i... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Çok teşekkür ederim sanırım sorun çözüldü... Mesaja git »
Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum telefon kapalı veya ulaşılamaz olduğunda karşı tarafa otomatik mesaj atıyor. Bütün ayarlara , sim menüsü vs b... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-fan-edition-fe-stylus-kalem-s-pen-339647969... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078