Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
merkay7
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi15 Kasım ****
KonumBurdur
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 33 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Doğalgaz faturanız ne kadar geldi? 2019 Ocak başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
En düşük seviyede yanmasına rağmen 417 TL geldi. (Yer Bursa) Havalar iyice soğuduğunda ayvayı yedik Edit : Ocak ayı da 469 TL geldi... Mesaja git »
Doğalgaz faturanız ne kadar geldi? 2019 Ocak başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ev yalıtımlı. Kombi Daikin premix 24. Kazan sıcaklığı 48 derece. Oda termostat 21-22 arasında gün boyu. Gelen fatura 311TL.... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
3gb internet 500 dakika her yöne ve 1000 SMS aylık aşımsız ve sonra ki aya devreden teklif ettiler 26 TL kabul etmedim. Daha önce faturalı dan dilim y... Mesaja git »
HB İndomie 40'lı Tarladan Hazır Noodle 1.99 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
4 adet geldi itiraz ettim bakalım ne olacak... Mesaja git »
HB İndomie 40'lı Tarladan Hazır Noodle 1.99 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
İndomie 40'lı Tarladan Hazır Noodle... Mesaja git »
HB İndomie 40'lı Tarladan Hazır Noodle 1.99 konusunu başlattı (9 gün önce)
İndomie 40'lı Tarladan Hazır Noodle... Mesaja git »
Yeni daikin kombi (Yüksek Modülasyon Oranı 1/8 ) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Şimdi 48 yaptım bir daha takip edeyim bakalım ne olacak.Bugün 3 hafta oldu taktıralı 172metreküp yaktık bile.... Mesaja git »
Yeni daikin kombi (Yüksek Modülasyon Oranı 1/8 ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Yeni daikin kombi https://www.daikin.com.tr/Urun-Detayi/Daikin-Kombi/Tam-Yogusmali-Premix-Kombiler/Daikin-Kombi... Mesaja git »
Yeni daikin kombi (Yüksek Modülasyon Oranı 1/8 ) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Merhaba bende yeni daikin 24 premix taktırdım. Servis kombi sıcaklığı 55 dercede olursa yoğuşma verimi elde edersin dedi. Şimdi ot 21 derecede ayarlı ... Mesaja git »
Yanıyor, Farkbianco 5001 Stella Mavi Köşe Koltuk (Mavi) - 319TL başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Daha önce 250 tl ye 5-6 yıl önce almıştım benzerini o bile idare etti onu emekli edip bunu almaya karar verdim kızlarımın odasına. (Ürünümüzün kasa kı... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

bayguru

gendarme

chinpoko

oscartechnoshop

portatino

drvimu

Bocaboston
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Zalimler için yaşasın cehennem!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom, Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Hakkında
"كن فيكون" OL DER VE OLUR!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094