Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
revenger11
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları16
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ipad Air ve Ipad Mini Retina Sorunları / İade / Değişim İşlemleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
sarı ekran sorununu çok okuyoruz resmi apple forumunda bile. 7-8 cihazda düzgününü tutturamayan var.... Mesaja git »
Hocam bir de hibernation özelliğini kullanmıyorsanız kapatın, ben masaüstünde 5-6 gb civarında alan kazandım. Şok etkisi oldu http://7.enpedi.... Mesaja git »
Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Aynen bende de öyle suan.... Mesaja git »
acil win 8.1 yüklü taptop çöktü başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
benzer bir soruna acer e1 510 laptopta rastladım, windows çökmüş durumda, açılışta acer logosunun ardından windows boot manager çıkıp hata veriyor ve ... Mesaja git »
Sessizlikte İddialı Ekran Kartı Fanı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Aşırı ısınan bir kart değilse, kartın üzerinde hali hazırda bulunan ısı emiciyi bırakıp sadece fanı sökün, 12-14 cm'lik düşük/orta devirli bir fan... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
kampanyasını sordum. Temsilcinin söylediği 2 sene boyunca hd üyelik olacak ve yine 2 sene seçtiğim 2 keyif paketide içerisinde olacak dedi. ... Mesaja git »
Asus GT730 2Gb 128bit ekran kartı fan sesi !!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bazı fanlar belirli devir aralıklarında daha fazla ses yapıyor (EVGA ACX'te olduğu gibi). O yüzden söyledim. Siz de böyle bir durum olmadığını anlamış... Mesaja git »
Asus GT730 2Gb 128bit ekran kartı fan sesi !!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Sözü edilen program ile fan devrini küçük aralıklarla arttırıp dener misiniz?... Mesaja git »
Evet miktarın en az %80i geri ödenmeli sonuçta herkes kazanıyor.... Mesaja git »
Aldığım Evga Gtx 760 sc CoilWhine Sorunu. başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
ne kadar fark verdiğinizi sorabilir miyim?... Mesaja git »
Arkadaşları

Macromedia

CR9

ReaLityWoRLD

Ne[M]esis

JaSoN_

ACND

REDKAYA

Lichm

Arranger.

Silvérlight

rozek

Harkul

Rorşak

Plunder

Guest-19232E7C9

uA_emir07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ****************
Alıcı: nıcola35
Tarih: 14 Aralık 2010; 13:24:39
Yorum
saglam urun saglam satıcı ilgi ve alakası için teşekkürler ...sorunsuz alışveriş oldu
Genel Puan

Ürün: ******
Alıcı: -nyks-
Tarih: 8 Aralık 2010; 16:49:24
Yorum
Ürün resimde gözüktüğü gibi, hiçbir fark olmadan gayet hızlı bir şekilde elime ulaştı. Hatta reveng
Genel Puan

Ürün: *********
Alıcı: TRustyBurkee
Tarih: 5 Aralık 2010; 12:02:56
Yorum
Erman kardeşime tüm ilgisi ve emekleri için teşekkür ediyorum,on on on numara satıcı.Herkese önerir
Genel Puan

Ürün: *******
Alıcı: griswold
Tarih: 4 Aralık 2010; 8:58:21
Yorum
Ürün ilanda belirtildiği gibi tertemiz, güvenilir ve çok ilgili bir satıcı. Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Satıldı ## SATILIK HIS 4850 ICOOLER IV 1GB - 1,5 aylık , FATURALI ,GARANTILI , KUTULU ##
Alıcı: avcitrex
Tarih: 27 Eylül 2010; 18:49:39
Yorum
10 numara arkadaşımız teşekkür ediyorum.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Old Boy

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203