Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
valume
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Mayıs 1972
Meslekmemur
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2002
2. el mesaj sayısı: 228
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
btk dan mesaj geldi :) imei tamiratı için yardımcı olacak varmı? aldığım yer yardımcı olamadı.(programı çıkmamış)... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
gelen aramayı kulaklıktan açamıyorum. eskiden oluyordu ama son 1-2 aydır olmuyor. illa telefonu cebimden cıkarıp açıyorum. değişik kulaklık da denedim... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ben de mi apps tan Google diye arattım, en altta mavi logolu çince yazan app I kurdum. Herşeyi otomatik kurdu (play store dahil). Sorulan her soruyu o... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
sıkıntı olmaz. güle güle kullanın... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Merhaba, benim note 5 proda çin rom var, mi unlock için 15 gün beklemekteyim. google play store ve whatsapp nasıl kurabilirim.(whatsapp apk ile oldu) ... Mesaja git »
Satılık Çeşitli Bonsai ler..(Minyatür Ağaç) ve Limon Ağacı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
çeşitler geldikce eklenecektir.. dünyanın en güzel hobileri arasındadır bence ve harika unutulmaz bir hediyedir. Hızlı ile... Mesaja git »
link varmı... Mesaja git »
Playerunknown's Battlegrounds [Gift] [45₺] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
bende aynısından aldım. kadife gibi çok hoş bir silikon kap. bayıldım :D... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

dilaver_isik

robinhoof

alembizim
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137