Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fatihgh3
Gerçek AdFatih Gün
Doğum Tarihi14 Aralık ****
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Renkliler için sıvı deterjan renk koruması ve deterjan kalıntısı kalmaması açısından iyi ama en ufak lekeyi çıkarmıyor bunlar, ariel siyahlar için ola... Mesaja git »
Samsung HW-M360 Soundbar 449 TL başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
30 tl indirimi ile 419 a geliyor, sizce alınmalı mı acelesi olmayan başka ürün beklese mi?... Mesaja git »
2017 LG B7 OLED TV KULLANICILARI başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Teşekkürler hocam baya detaylı açıklamanız için, bulunduğum il nedeniyle gezip görme şansım yok da gönlüm oled den yana gibi - gündüz daha az kullanab... Mesaja git »
2017 LG B7 OLED TV KULLANICILARI başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam ben de bu ikisi ve lg b7v arasında kaldım, oled tercih etmek mantıklı değil mi... Mesaja git »
Axess puan çıkmıyor gittigidiyor da, aynı sorunu yaşayan var mı olmadı ne yaptıysam... Mesaja git »
EnPara Kredi Kartı Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kredi kartı internet alışverişinde sorun vardı düzeldi mi bilmiyorum, limit yetersiz uyarısı veriyor . Müşteri temsilcisi size özel bir sorun değil d... Mesaja git »
KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sağolun hocam, burada world geçiyor bimde - bonus puan görünüyordu kendisi yok dedi de geçer sanırım Axess için şansımız yok desenize, migros şok olm... Mesaja git »
ÖLÜ PİKSEL artık garanti dahilinde. (1 tanesi bile) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bunu bende merak ediyorum, geçiyorsa kasiyerlere ısrar edelim geçiyor diye, bana worldpuan var sadece dedi bir kere sormuştum da pos kalan puan göster... Mesaja git »
KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
BANKALARIN ANLAŞMALI OLDUĞU MAGAZALARIN DETAYLI SAYFALARIESSRLD Carrefoursa Özdilek Real Şok Metro Kipa Civil Shell LCW ... Mesaja git »
Arkadaşları

onurguner

kahkehkah

Flagyy

Di_Stefano
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SONY F22M1E/B CORE İ7-2630QM 2.0GHZ-6GB-640GB-16.4''-DVD/RWBR-1GB GT540M-BT-CAM-W7PRE

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.203