Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cumur
Gerçek Ad cmr
Doğum Tarihi4 Ocak 1982
Meslekmimar
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 61
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Pro modda çekildi... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben size videolar var derken orada bile fark gözüküyor manasında dedim şu telefon ciktigindan beri ilkkez sizden duydum ben hatta bu forumda bu eleşti... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yok daha neler youtube da bir sürü karşılaştırma videosu var insaf... Mesaja git »
Galaxy Note 8, 26 Ağustos tarihinde New York'ta tanıtılacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
krizi iyi yönetip hepsini toplatıp kimseyi mağdur etmediği halde hala neyin geyiği bu bende anlamış değilim... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bende bunu merak ediyorum sürekli touchwize nasıl güncelleme çıkıyor... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Özel mod mevcut oraya da atabilirsiniz... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 8 çalışır halde görüntülendi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sağ gösterip sol vuracak heralde samsung... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Normal çatır çatır 4g ful açık kullanıyorum valla orasını burasını kısmam hiç akıllı telefon kullanıyoruz sonuçta arada oyunda oynarım takılmam yani s... Mesaja git »
hangi boya s7lerin kenarı boyalı mı ? sizden duydum ilkkez... Mesaja git »
ben düz s7 kullanıyorum edge olanı kullanışsız bulduğum için bunu tercih ettim ve ısınma sorunum yok 20-23 saatte 3-3.5 saat ekran sürem var ve bana y... Mesaja git »
Arkadaşları

10lion

Pulstar

Felice Forte

Altitute5000
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: KINGSTON DDR2 RAMLER
Alıcı: XgandalfX
Tarih: 10 Kasım 2015; 14:48:31
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti. Teşkkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.504