Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cumur
Gerçek Ad cmr
Doğum Tarihi4 Ocak 1982
Meslekmimar
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 61
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 39 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Siyahtan başka renk alınmaz sanırım o arkadaki kara deliği görememek için en mantıklısı siyah... Mesaja git »
Android Oreo hangi cihazlara gelecek? Güncelleme nasıl yapılır? başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
andy rubin etkisi... Mesaja git »
bu samsung kadar inatçı firma yok birkere kendi tüketici kitlesini hiç dinlemiyor, hatalı olduğunu bile bile inadına piyasaya sürüyor akıllanmayacak b... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaşlar garip bi sorunum var sorun mu bilemiyorum ama ana ekran tuşuna uzunda bassam kısa da bassam sürekli google uygulaması açılıyor bişey yapark... Mesaja git »
bende silikon kılıf var ama sıkıldım sararmasından falan bi süre silikonsuz kullanayım diyorum... Mesaja git »
teşekkürler dostum peki ben kılıfsız kullanmak istiyorum full kit almak daha mantıklı değil mi silikon kılıf ile kullanabilirmiyim... Mesaja git »
bende düşünüyorum dostum ama uygulaması kolaymı sıkıntı çıkarırmı ? ben varım bu arada... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kurallara uygun şekilde yani belirtilen standartlarda sokunca bişey olmuyor deniz suyu 1 metreden fazla su olmayınca 30 dk geçmeyince bi sıkıntı olmuy... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Geçen hafta tatildeydim havuz içinde bol bol çocuğun fotoğraflarını çektim tık demedi düz s7 bu arada telefon su performansı çok başarılı... Mesaja git »
Arkadaşları

10lion

sp@wn

Pulstar

Felice Forte

Altitute5000
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: KINGSTON DDR2 RAMLER
Alıcı: XgandalfX
Tarih: 10 Kasım 2015; 14:48:31
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti. Teşkkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109