Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cumur
Gerçek Ad cmr
Doğum Tarihi4 Ocak 1982
Meslekmimar
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 61
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
ios 11 windows xp ye döndü valla hergun güncelleme isyanda millet... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Yok dostum bi sorun var gibi ya titreşim motorunda yada hoparlörde... Mesaja git »
Hocam merakımı maruz görün, bu kadar telefonu ne yapıyorsunuz telefoncumusunuz... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
valla herhangi bir yazılım atmadım Türkiye garantili cihaz rom falan kurmadım sırf merak etmek için baktım kullandığım bir uygulama değil... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Benim telefon türkiye romlu bende de uyumsuz görünüyor son güncellemeden sonra mi oldu bilemedim... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
On kamerada şekil düzeltmesi ayarı var onu kapatıp tekrar deneyin hatta kamera açıkken yani yüzü yamukken kapatın farkı anlayacaktır... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
pardon hocam ben diğer programla karıştırdım doğrudur onu biliyorum kusura bakma, s8 lock diye bi uygulama vardı bi ara agabey nikli arkadaş yapmış on... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
7 de nasıl çalışıyor hocam 7.0 da çalıştıramadım sadece ben değil bir kaç arkadaş daha çalıştıramadı siz nasıl çalıştırdınız ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Biliyorum yahu ilk android telefonum değil bu Düzeldimi sizinki, oda aynı benim için zaman kaybı... Mesaja git »
yok ya en ufacık bişey için formatla uğraşamam valla öyle gider, zaman kaybı minör bi güncelleme için... Mesaja git »
Arkadaşları

10lion

sp@wn

Pulstar

Felice Forte

Altitute5000
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: KINGSTON DDR2 RAMLER
Alıcı: XgandalfX
Tarih: 10 Kasım 2015; 14:48:31
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti. Teşkkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141