Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
szralp
Gerçek AdSezer Alp Özbak
Doğum Tarihi12 Ocak 1990
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 50
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ve proje onaylandı! Taksim Meydanı’na dev cami yapılacak başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Ne gereksiz bir yatırım daha, Taksim'in hiçbir özelliği kalmadı zaten bütün öğrencilik yıllarımın geçtiği yere kaç yıldır uğramıyorum bile meydan gri ... Mesaja git »
Kuyruklu yalaninizi opuyim her secim oncesi ayni terane isitip isitip ayni haberi ayni resimleri sunuyorlar bu kadar zamandan sonra hala inanan var mi... Mesaja git »
Superonline' Ücretsiz Tablet kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eger kesinlikle emin degilseniz sakin almayin 300 liralik tablet pili yarim saat gitmiyor ve yavas kesinlikle degmiyor iki yillik sozlesmeye. Ben iki ... Mesaja git »
AMD Ryzen vs i7 6900K Blender Testi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
6600K @4.6 Ghz Sample 100 / 52:74 [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/277583/cbee2a5a-3752-4e15-adcd-f22e27d99e8a.jpg[/simage]... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba bende cihazy alarak dün aranyza katyldym. HTC One E8'den geçtim Note 5'e. Ylk izlenimlerim yazylym harika, performans harika, kutudan çykan ku... Mesaja git »
W10 1607 Redstone / TR'nin En Büyük Windows 10 Rehberi [DEV KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Konu için teşekkürler oldukça yararlı oldu ve 2 bilgisayarı en son sürüm olan redstone'a yükselttim fakat son bilgisayarı bir türlü güncelleyemedim. Ş... Mesaja git »
EN KALİTELİ DİZEL MOTORLAR..? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Şuan kullandığım 1.5 dci 90 beygir oldukça keyif veriyor clio'da. Az yakıp gayet güzel kaçabiliyor. Şu ana kadar kullandığım en keyifli dizel araç. Es... Mesaja git »
HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Merhaba Çağrı, Yardımın için teşekkürler, bende bu dediğini 4G Toggle adlı programla yaptım, dediğin gibi lte only seçtiğim zaman özellikle harek... Mesaja git »
HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Benim telefonda da herşey tamam vodafonondan mesaj geldi telefonunuz da sim kartınız da 4.5 g ye uyumlu diye ama hala h yazıyor 4g'ye geçemedim. Bir a... Mesaja git »
MAX 1500 TL F/P LAPTOP TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Grundigler F/P kralı bu aralar, ben aşağıda ki modelin i3 olanını kullanıyorum oldukça memnunum. Annem Autocad kullanıyor onun içinde i5'li olanın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
HTC
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
618071D551C743B793E3A1777C9DBCFD.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.098