Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gmsi
Gerçek Adgmsi gmsi
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SONY XPERİA Z İNTERNET PAYLAŞIM HATASI başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Turkcell rom u yükleyince sorun halloldu. Şuan interneti paylaşım ile kullanabiliyorum.... Mesaja git »
Türkcell olanı denemedim. O nuda bi deneyim ozaman.... Mesaja git »
Ben normal rom u yükledim aynı hatayı hala veriyor.... Mesaja git »
Benim hattım da turkcell ilk iki güncellemede sorun yoktu. Daha sonraki bütün güncellemeler de sorun devam etti.... Mesaja git »
Yeni güncellemeden sonra yine internet paylaşımındaki hata devam ediyor.... Mesaja git »
Yazdıklarınızın hepsini yaptım ama uyarı vermiyor ama internet bağlantısı olmadı. Başka uyguladığınız bi şey varmı?... Mesaja git »
İyi günler arkadaşlar. Yeni güncelleme ile usb kablo ile bilgisayardan internete giremiyorum. Sorun hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?... Mesaja git »
*** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER *** başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
İyi günler arkadaşlar. Yaptığınız paylaşımlar için çok teşekkür ederim. Bir sorum olacaktı, flac ve wma şarkıları oynatamadım desteklemiyormu? yoksa b... Mesaja git »
: 325. DÖNEM(aralık 2008) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
mardin / ömerliden herkese selamlar 99 da gördük günler geçiyor bazen zor bazen kolay ama geçiyor bende santraldeyim sabah 8 akşam 8 çalışıyorum. Alla... Mesaja git »
: 325. DÖNEM(aralık 2008) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
slm arkadaşlar günler zor geçsede 1 aylık aradan sonra 3 saatlık çarşıya çıktık hepinize hayırlı teskereler.... Mesaja git »
Arkadaşları

anakartlazim
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.110