Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
wodoo2
Gerçek Adutku avcı
Doğum Tarihi7 Aralık 1979
MeslekMemur
İlgi Alanlarıbilgisayar,futbol,otomobil
KonumYozgat,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 92
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
İlginç...Bende de ipad 4 var.10.1 yüklü sıfır kasılma var.başka donanımsal bir sorun olmasın.Retina ekran gereği fazla ısınıp mı acaba takılma kasma... Mesaja git »
Direksiyon altından gelen tıkırtı. 2011 corolla başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
İyi akşamlar bu tıkırtı bende de mevcut. Ancak bendeki tıkırtı daha çok direksiyonda boşluk hissi gibi Siz sorunu çözdünüz mü ?yetkili servise gösterd... Mesaja git »
Çok önemli fon müziği hakkında... konusunu başlattı (3 yıl önce)
Arkadaşlar kızım Sakarya şiirini okuyacak.kendisi için çok önemli. Moğolistanlı bir kızın okuduğu fon müziği var allta linkini vereceğim.Aynısını fon ... Mesaja git »
İpad 2 wifi ios tercih sıkıntısı... başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
İnternette ipad 2 ye ait videolarda koymuşlar , yabancı kanallar tabiki görünürde süper çalışıyor ama altına yapılan yorumlar kesinlikle yüklemeyin çö... Mesaja git »
Dostum teşekkür ederim. kasma donma daha hiç ama hiç karşılaşmadığım bir olay.Şimdi yükleyipte dertsiz başına dert almak var.Daha birçok uygulama 6 ... Mesaja git »
İos 9 alıyor dostum.Kur desem anında İpadimi çöplüğe çevirecek.Yalnız sürümü farklı göstermek kulağa çok hoş geliyor bir araştırayım bakalım.Teşekkü... Mesaja git »
İpad 2 wifi ios tercih sıkıntısı... konusunu başlattı (3 yıl önce)
Herkese iyi forumlar dilerim.yaklaşık 1,5 -2 yıldır kullandığım İ pad 2 'im ile ilgili hiçbir sıkıntım yok.Ancak artık birçok oyun ya da program ios 7... Mesaja git »
Drag Racing Ana Konu (en iyi dereceler ve Paylaşımlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bİrkaç gün önce göndermiştim , umarım yardımı olmuştur dostum... Mesaja git »
2011 corolla aracımdaki sesi daha önce duyan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Aslinda gectigimiz nisan ayinda 80.000 agir bakimina soktum.100 küsur noktadan kontrolden gecicek dediler.hicbir sorun olmadigini soylediler.ama ben... Mesaja git »
İyi forumlar arkadaşlar. Aracımda ilk kalkıştı ya da 1 saat ve üstü çalışmadığı durumlarda önden ilk başta tak diye bir ses gelip hemen akabinde tak t... Mesaja git »
Arkadaşları

YasiN®

Ottoman

Kaptanemre1

furkangzr

king2626

İstanbulDAYIM

memokya
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
wodoo2
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PC
GPS, Navigasyon
Cep
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172