Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dax
Gerçek Adgökhan yılmaz
Doğum Tarihi19 Aralık 1977
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iphone icloud hesap kapatma başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
aldığın kişiden iste mutlaka çok şefakatli iş faturası varsa apple den öğrenebilirsin yoksa 400 tl gibi bir ücreti var... Mesaja git »
Hangi Modem başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Tp-Link Archer VR200 nasil bir modemdir ac destekli ozellikleri iyi gibi duruyor asus n16 ve bu modemin arasinda kaldim... Mesaja git »
Bant genisliginide degistirdim degisen birsey olmadi modemde ariza vardir diye zyxel ile gorustum hat degerlerime baktilar snr margin degerimin dusuk... Mesaja git »
ADSL HAT ZAYIFLAMASI HERKES DEĞERLERİNİ YAZSIN ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
VDSL Training Status: Showtime Mode: VDSL2 Annex B VDSL Profile: Profile 17a Traffic Type: PTM ... Mesaja git »
Suan 12 nolu kanalda tum wifi kanallari denendi en stabil 11-12 nolu kanallar hiz maksimum 12 mbps... Mesaja git »
yardımlarınızı bekliyorum... Mesaja git »
Hangi Modem konusunu başlattı (7 ay önce)
merhaba arkadaşlar 50 mbps vdsl2 abonesiyim ttnetin verdiği Zyxel VMG3312 B10B modemi kullanıyorum kablo ile 45 mbps hız alıyorum fakat kablosuz bağla... Mesaja git »
9.6 Tweeter başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaslar bendede wharfedale xarus 4000 var 10 yildir kullaniyorum gecen calistirdim fakat tweterlardan hic ses gelmiyor yandi gibime geliyor nerede ... Mesaja git »
C4 economy mod konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhabalar 2006 c4 aracim var gecen gun aku bosalmisti takviye yaparak calistirdim aku zayifti sifir aku taktirdim simdi araci kapatiyorum 7-8 saat so... Mesaja git »
Direksiyondan ses gelmesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
direksiyon kutusu revizyonu yapılması gerekiyor pompada problem yoksa tahmini masraf 400-500 tl arası... Mesaja git »
Arkadaşları

Diablo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
*marantz pm 7001 *marantz cd4000 *wharfedale xarus 4000

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055