Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
passenger59
Gerçek AdHuseyin Erkan BAGLAN
Doğum Tarihi23 Haziran 1959
KonumAfyon
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MODİFİYE CHIP TUNING VE POWER BOX başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Şanzıman ile alakası yok ise 5.viteste,manuel mod da 4000 devirde vitesi 6 ya atmasının sebebi nedir. (Fabrika verilerine göre bu aracın Vmax değe... Mesaja git »
Merhaba Sn.Mehmet Gazihana bir sorum olacak.Tabi olaya vakıf başka arkadaş var ise cevabını memnuniyetle bekleyeceğim. Bildiğiniz gibi 2012 yen... Mesaja git »
Merhaba Kia ceed crdi 128 at şanzıman araçların şnzımanı bildiğiniz gibi 4000 devirden fazla çevirmeye izin vermiyor. Bu konuda bir çalışmanız var... Mesaja git »
Merhaba Samsung cihazlarda yeniyim.Yeni firmware çıktığını forumdan öğrendim.Yeni yazılımı servistemi yükletmemiz gerekiyor,yoksa nokia da olduğu gi... Mesaja git »
: Gigabyte F8 beta bios?? başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
F8D yi bulabilirsen yükle.Bu biosta d9 chip li remler ile ilgili problemin ve X-fi ses kartını kaybetme probleminin ortadan kaldırıldığı söyleniyor.Ş... Mesaja git »
: ## Asus'un Yeni Bombası "Striker Extreme" ## başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Cpu soketi çevresinde kapasitör görünmüyor (Sanırım dijital kullanılmış).Eğer göz yanılması değil ise bu sanırım extreme soğutma kullananlar için ide... Mesaja git »
: Dq6&E6400 475 Fsb!!! başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Çarpanı 2 ye indirmiş olmama rağmen sonuç değişmedi.Kesinlikle 3,6ghz de super pi bitirmiyor... Mesaja git »
Digiali kardeşim bios f6.Remler ile daha önce aynı zamanlamalar ile 1100 mhz ye kadar çalıştım.Yinede 2 çarpan ile bir deneme daha yapacağım... Mesaja git »
Digiali kardeşim,işlemcimin kodu BX80557E6600SL9S8 VE FPO/BATCH#L624A594 çarpan 9 max fsb 396 (biostan 350 kalanı ET5) ddr2 +0,55 pcı v +0,10 ... Mesaja git »
Yahu sevgili kardeşim değerlere bayıldım.Tebrik ederim.Ben imzadaki sistem ile 3600 mhz de 1m süper pi alamadım.Kendimi geri zekalı gibi hissetmeye ba... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kia ceed premium 1.6 crdi 2012

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203