Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tepeb
Gerçek AdBurçak Tepe
Doğum Tarihi24 Kasım 1979
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 138
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hepsi birbirinin aynı karektersiz yuvarlak telefonların olduğu piyasada Sony hatları olan, sade ama şık bir tasarımla Japon olduklarını haykırmış.... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Selamlar, cihazım için spigen rugged armor kılıf almayı düşünüyordum stok yok her yerde bitmiş, bu ayarda outdoor kılıf önerisi olan var mı?... Mesaja git »
Güzel cihaz gelsin bakalım hele :)... Mesaja git »
Viewsonic pro 7827hd başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Merhaba arkadaşlar N11’den aldığım Serend marka askı aparatının bir kaç fotoğrafını paylaşıyorum. Fiyatına göre piyasadaki en iyi ürün sanırım, malzem... Mesaja git »
Xgimi H1 Kullanıcı Kulübü ( 28 Kişiyiz ) Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
LG nin o projeksiyonuna o kadar para veren varsa helal olsun... Mesaja git »
Viewsonic pro 7827hd başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba arkadaşlar youtube 4K demo videolardan birini cihazda denedim internetim ancak 2K oynatmama izin verdi yüklediğim video çözünürlüğü 1080P yani... Mesaja git »
Xgimi H1 Kullanıcı Kulübü ( 28 Kişiyiz ) Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Walla benimde 10 senelik kamp hayatımda gördüğüm en temiz ve huzurlu kamp sizinkiydi Senide inş Xgimi sahibi yapacağız. Sattıracağım o cihazı... Mesaja git »
Viewsonic pro 7827hd başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Şu anda cihazın sıfırı en ucuz 3150 TL sizin cihaz çok az kullanılmış olduğu için gözlüklerle 2700-2800 TL civarı gider sanırım.... Mesaja git »
Tavsiye - Benq 1070 - 1110 - Viewsonic Pro7827HD - PJD7828 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Pro7827 kullanıcısı olarak cihazı tavsiye ederim, kaynak kaliteli olduğu zaman fiyatına göre mükemmel performans gösteriyor. Ben kontrast gri perdeyle... Mesaja git »
Xgimi H1 Kullanıcı Kulübü ( 28 Kişiyiz ) Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Davet için teşekkürler, tüm projeksiyon ve kamp sevenlere selamlar. Bu arada Olgu 7 yıllık kampımızın gördüğü en teknolojik adamdır 😃 Bir pro... Mesaja git »
Arkadaşları

Beholder

myze

smarkbil06

Felice Forte

cicitto

muratmert1

kankhy

burgfb

R@N
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.092