Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DJ ICEMAN
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIGMA klimalar nasıldır??? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
bilgi için cok tşk ler bende ocakta 18000 lik sigma bakıcam internet fiyatlarına aldanmamk gerek demek ki bizim ev asırı sıcak olmuyor max 3 ay kull... Mesaja git »
SIGMA klimalar nasıldır??? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
hocam linke girdin mi 5580 fiyat var nerden aldınız siz bu fiyatı ?... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
valla iş arkadaşım aldı 1.0 a3 105 bin dsg oldugunu dusunurseniz 83 +10 =93-105 = 13 bin kalır dsg de istemen derse 23 bin fark var duz vitesepek yab... Mesaja git »
KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
işi bilen arkadaşlara bir kaç sorum olucak 1 - kombimiz 20 yıllık oldu vaillant hermetik su anda bir sorunu yok ama yeni bir vaillant hermetik alırsa... Mesaja git »
Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yaw ben bu gitti deki faiş rakamlara film satanlara hayretle bakıyorum gercekten o fiyatalara alan varmı acaba ? üzerinde 39 tl yazan etiketli filme... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu konuyu bende merak ediyorum mesela eve geldim parka alıyıorum cihaz zaten stop ediyor ve stop tusuna basıncada da elfreni auto cekiliyor benim arab... Mesaja git »
Beelink GT1 ultimate başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cihaz forum dışına satılmıştır... Mesaja git »
Beelink GT1 ultimate konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar bu tip playerlar bana göre değilmiş ben üzerinde klasik play pause olan playerlara alışığım bu bana göre değilmiş cihazda en ufak kusır yok... Mesaja git »
Beelink GT1 | 4K TV BOX başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar GT1 ultimate satılık neden derseniz bu tip cihazlar bana göre değilmiş ben klasik üzereinde play pause olan medai playerlar gibi bekledim ... Mesaja git »
Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
valla dun dr korupark bursa magzasina girdim hiç bluray yoktu kaldırmıslar artık sanırım ya yurt dısı yada torrent yapıcaz artık böyle giderse yazık... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094