Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DJ ICEMAN
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
vip için pm bekliyorum yardımcı olabilecek arkdaslardan... Mesaja git »
MTV de motor gücüne göre de ilave vergi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
bir kulagımızın arkası kaldı onuda halledin tam olsun... Mesaja git »
N11 karspor'da salomonlar %50 indirimli başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
kuponda vardı aldım gitti bilgi verene cok tşk ler bence normalde olması geeken fiyatlar bunlar... Mesaja git »
Netflix, YouTube gibi dijital servislere RTÜK denetimi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
yaw kardeşim parası ile değilmi ahlakına uygun değilse üye olmasın cok ahlaklı oldugunu iddia eden arkadaslar ( sözüm rtük e polemik yaratmayın ) sig... Mesaja git »
Netflix, YouTube gibi dijital servislere RTÜK denetimi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
var hatta bu işi kenidine gelir kapısı yapan avukatlar var gidiyor ISP ye ver bakalım bu ay kimler encok data kullanmış sonra bunları inceleyip mahke... Mesaja git »
Mac Almak İsteyenler İçin İhtiyaç Belirleme ve Soru-Cevap başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
merhabalar arkadaşlar 2 el bir pro mid 2012 almak istiyorum kulllnacagım alan müzik programları ableton live serato ve traktor belki haftada bir kac ... Mesaja git »
Rus kızla evlenir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
valla bulursam bende evlenirim türk hatunlar son yıllarda fazla havalandılar ama suda var tanıdığım 2 adetrus bayan ark var türkiyede evlliler ama bak... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
almadım fiyat aldım manasında yazdım onu sigmada burdaki bayide yoktu 22 yada 24 luk sigma var onuda 4400 verebilirz dedi fiyat olarak... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar selamlar 35 - 40 m2 kuzeye bakan sadece öğleden sonraları yandan az güneş alan giriş katı evimiz için (sadece yazları sogutma amaçlı kulla... Mesaja git »
SIGMA klimalar nasıldır??? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bilgi için cok tşk ler bende ocakta 18000 lik sigma bakıcam internet fiyatlarına aldanmamk gerek demek ki bizim ev asırı sıcak olmuyor max 3 ay kull... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094