Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DJ ICEMAN
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
nerde buldunuz 49 olanı türkiyede yoktu bu tv... Mesaja git »
Sony KD-49XE8005 2017 model başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
gencler su anda odamda 43w805c var malum fhd güzel bir tv bende malesef ufak ekranda cok iyi modelleri getirmediklerinden ve fiyat olarak ta 3300 tlye... Mesaja git »
Sevgilim galiba beni sömürüyor (final editi ve mutlu son) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
hadi sana bir tavsiye nasihat ( sanırım 2 katı yaşındayım) bir gün paran varken de kız derse bir yere gidelim "hayatım param yok bu gün malaesef, ba... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
bende sony 43w805c kendi odamda ona baglı , birde nas aldım (nas olmasada benim modemde usb share ilede iyi perf aldım ) ben cok memnun kaldım infuse ... Mesaja git »
Doğalgaza yüzde 20 zam sinyali başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
ben hep 100 tl lik alıyorum... Mesaja git »
yanlış bilmiyorsam 3 hafta sonra 70 kusur milyar dolar borc ödemesi var bunun 50 küsürü gene borc alınmış... Mesaja git »
Cevap: Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
sn eyoruk bu listeye ekleme yaptıktan sonra kampanya hatırlatma gibi bir secenek cıkıyor mu acaba ?... Mesaja git »
Cevap: Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
hocam bende dusunmedim değil 4 nesili zaten 4k tv de yok yazdıgım gibi ama piayasadaki 4 nesiller 800 filan sıfır fiyatları 2 elede güvenemedim 900 e ... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
valla bu gun n11 kampanyası ile 32 gb fiyatına 64 gb olanı aldım umarım film netliğinde ( itunes ve netflix) memnun kalırım not:şu ada 4k tv yok hd ... Mesaja git »
Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
valla bir cesaretle apple tv 4k aldım bazı filmerl koleksiyonumda yok ama piyasada buldugum satıcı arkadaşlarda maşallh 2 film fiyatı isterler bu digi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094