Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DJ ICEMAN
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
7500 TL'ye Film İzlemek ve Konsol Kullanımı için TV önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
xf9005 için mediamarketlerde indirim isteyin ben bugun 49xf8577 5500 e olan fiyat için ( ki zam geldiği söyleniyordu halen eski fiyat) son ne olur de... Mesaja git »
PIONEER AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
arkadaşlar vsx 932 için yorumlarınız nedir... Mesaja git »
Passat siparişi veriyorum... 1.6 TDi (475 bin TL fiyat aldım) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
az yaksına güldüm neyse 520d m sport un 526 tl liste fiyatı varken ki 475 bine ellerinde varsa kesin alırsın passatın esamesi okunmaz cunki o passatı ... Mesaja git »
2018 SONY TV başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
dun bende bu tv yi almak içib medimarket bursa magzasına gittim bir sürü vardı bitmiş malaesef... Mesaja git »
PIONEER AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
merhabalar 2 el lx arıyordum ama düzgün bir cihaz bulamadım uygun fiyatlı sıfır 932 buldum nasıl yorumlarınız alınabilirliği varmı 2400 tl sıfır... Mesaja git »
ODA TERMOSTATI SEÇİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
valla kombiden memnunum ama termostatı daha baglamadım bu kişa baglıycam... Mesaja git »
Sadece netflix için media player başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
netflix için uyunlu ve linaslı ürün olursa iyi olur diyerlerinde sd yayın veriyor hd ve 4k için lisanslı ürünlere bakın en uygunu heralde amazon fire ... Mesaja git »
PIONEER AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
gencler bende bir adet 2 el temiz bir lx 57 almak istiyorum eski anfi vsx 520 sadece hafta 1 kac kez film izlemek için kullanıyorum haricinde alektr... Mesaja git »
nerde buldunuz 49 olanı türkiyede yoktu bu tv... Mesaja git »
Sony KD-49XE8005 2017 model başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
gencler su anda odamda 43w805c var malum fhd güzel bir tv bende malesef ufak ekranda cok iyi modelleri getirmediklerinden ve fiyat olarak ta 3300 tlye... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063