Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DJ ICEMAN
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pure Acoustics Supernova Surround konusunu başlattı (4 gün önce)
merhabalar arkadaşlar bu kolonu yeni aldığım 7.1 anfime eklemek istiyorum su anda sistem 5.1 bunlarla 7 olucak ama bu kolon markasıjnı hiç deneme yad... Mesaja git »
METRO MUHTEŞEM CUMA SKECHERS 199,KOT 39,9, ŞAMPUANLAR %50,AĞIZ BAKIM %50 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
lofta 5 basar ama dikkat edin bunun gibi durmasın... Mesaja git »
3 hafta önce... Mesaja git »
o zamanki kura göre bana 3450 tlye geldi ctesi dhl dağıtım yapıyor olsa idi 3 gunde gelicekti ama sonraki pazartesi cihaz elime gecti bende önde jamo ... Mesaja git »
PIONEER AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
su sekilde var eyer girişlerden biri bozulursa board değiştirmye gerek kalmaz diyer girişlerden birisine takarsınız ama cıkıs tek ise ve sorun olurda... Mesaja git »
üstad ben b,raz önce bu cihazın alımını amazonda yaptım tl olarak 3398 tl ye geldi bu kur ile bence güzel fiyat bakalım ulaşssın aban kurulumdan son... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
amazondan bu gün bayadır bekledim ve onkyo 686 yı kargo + gümrük dahil 536 euro 3398 tl ye aldım eski cihazım pio vsx 520 idi baya değişiklik olucak b... Mesaja git »
2018 SONY TV başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
cihat bey bursada varmı herhangi bir magzada bu ürün ? mümkün mü bilgi vermeniz... Mesaja git »
bu sorunu bende hissettim siz bir cözüm buldunuz mu normal mi değil mi anlamadım ? bendeki 1.4 2016 arac... Mesaja git »
PIONEER AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 üründe stok dışı yanlız dikt edin 933 takip ediyordum hafta sonu yapılan kampanya ile hepsi bitti yeni gelecek olanlarda (gelirse tabi) yine bu fiy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125