Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DJ ICEMAN
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 33
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
8 ve 10 var bendede millenium falcon ve destroyer ile takas edebilirim para ilede alabilirim... Mesaja git »
2017 EN İYİ LED TVLER başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
benimde tv yarın servise gidecek olurda terslik cıkarsa diye bu gun mediamarkete gittim 93 de 90 da vardı 55 olarak 7299 90 serisine derler 93 9 b... Mesaja git »
55w955b 3 kez kırmızı ısık yanıyor tv acılmıyor konusunu başlattı (20 gün önce)
arkadaşalr çok severek kullandıgımız tv yagmurdan dolayı elektrikler gitti ve geldiğinde 3 kez kırmızı ısık yanıyor ve acılmıyor malesef garantimiz... Mesaja git »
hackintos pc toplama yardım konusunu başlattı (2 ay önce)
selam arkdaşlar elimde ddr 3 12 gb ram var ssd var anakart ve işlemci alıcam (aslında amd phenom 2 işlemcide var) hackintos için ucu yol... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hayalet gösterge alman sitesinde bile extra standart değil normal high ekledim 29750 euru cıktı fiyat tr de bu fiyattan bile satılsa 110 kusur yaparki... Mesaja git »
VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
valla fiyatı yanlış yazan adamı işten atılmıştır kesin yazık olmuş bu devirde iş bulmak zor işşizlik çok zor ama bence başlık değiştirilmeli magdur... Mesaja git »
HB.Com Çakma Ürün Satıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
gittide de instadiziciniz diye bir hesap var adam göz göre cakma bluray ler satıyor şikayette etsen gitti sallamıyor neden para kazanıyor adamın üzeri... Mesaja git »
Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar lost sezon 3, 4 ve 6 nın bluraylerini arıyorum tr sub olcak sekilde gören duyan lütfen burda yada pm ile ulaşırsa çok sevinirim not: f... Mesaja git »
--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hiç işim olmaz ama su sizin blog sitesine baktım ordan bir sahibinden linkine yönlendirdi beni v18 yazıyordu orda dikt ceken şey şu ürün 1 yıl garant... Mesaja git »
144Hz TN mi 60Hz IPS mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
http://www.vatanbilgisayar.com/lg-27-27mp68vq-p-full-hd-freesync-hdmi-ips-led-monitor.html bendeki ürün bu hocam 24 üde var vatan yakınsa bir incel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.115