Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
integral77
Gerçek Adserkan çelik
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bence de bu ağırlıkta ve güvende bir araç için gayet iyi. Uzun yolda İstanbul Ankara arası otobanda git gel 6.5 civarı yaktığını hatırlıyorum (araç yü... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2015 model (fabrika model yılı 2016) V40 1.5 geartronic premium kullanıyorum. Temmuzda 1 yıl dolacak. Aracımın kilometresi 16500. Istanbul'dayım. Son... Mesaja git »
Kışlık Lastik (Goodyear & Continental ??) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu arada Continental TS 860 yeni model geçen kış çıktı. Goodyear 'a göre daha yeni teknoloji ve testler de hep birinci. Yakın bir dostum Goodyear kışl... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
http://i.imgur.com/evbJvUC.jpg V40 R-Design İncelemesi: Kullanıcı İncelemesi: http://forum.donanimhaber.com/m_76620881/tm.htm... Mesaja git »
Kışlık Lastik (Goodyear & Continental ??) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Geçen kış Continental ts 860 kullandım. (205/55R16). Çok memnun kaldım. Her koşulda güvenilir ve dengeli bir lastik. Islakta,karda,buzda,kuru yolda ve... Mesaja git »
Küçük Araba Kullanmak Nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
10 yıl Kia Picanto kullandım. Şehir içindeki esnekliğini hala arıyorum. Dar sokaklarda kullanmak ve park etmek çok rahattı. Araba büyüdü mü İstanbul ... Mesaja git »
2017 - BMW 118i aldım sizce? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Sağlıcakla binin.??... Mesaja git »
500,000 LIRANIZ OLSA HANGI ARABAYI ALIRDINIZ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Volvo XC90 alırdım ??... Mesaja git »
Honda Civic RS Sedan vs Volvo S60 T3 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
O kadar fark olması çok ilginç hocam. Ben de aynı motor v40 var. İstanbul Avrupa yakası yoğun trafikte 9 civarı yakıyor. Yüklü biçimde İstanbul Ankara... Mesaja git »
Honda Civic RS Sedan vs Volvo S60 T3 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yaklaşık 1 yıldır Volvo v40 t3 geartronic kullanıyorum. S60 ile aynı motor ve şanzuman. V40 1554 kg S60 ise 1608 aradaki fark 54kg ki bundan dolayı ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.250