Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
integral77
Gerçek Adserkan çelik
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Araba Alirken 5 kisi + Bagajda Cekmez Geyigi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
2006 yılında bekarken 0 km picanto almıştım. Bu araç ile gitmediğim yer kalmadı. Tam 209 bin km yaptım. 5-6 kişi de bindik,Doğu Anadolu'nun en dik da... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Geçen kış Continental ts860 kullandım. Oldukça memnundum. Karda,buzda,yağmurda ve en önemlisi kuru zeminde hatta yer yer 20 derece ve üstü sıcaklıkta ... Mesaja git »
silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Geçen kış Continental ts 860 (205 55 16) kullandım. Çok memnundum. Son derece dengeli ve iyi bir lastik. Goodyear kullanmadım,ancak kullanan arkadaşl... Mesaja git »
BMW 1 için fiyat aldım alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bence alınır. Eğer düşünürseniz 125 bine metalik renkli,led farlı,koltuk ısıtmalı ve cam tavanlı dolu Volvo V40 kampanyası var.... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Özelden yazamadım kusura bakmayın. Bir sorun var. Araca gelirsek, benim aracım premium (momentum)donanım. Genel olarak memnunum. Güçlü ve güven ver... Mesaja git »
Aracınız 2000 Devirde kaç km hız ile gidiyor ? (Dizelciler içeri) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Volvo v40 t3 motor (1.5 benzinli) 2000 devirde 115 km/h 3000 devirde 165 km/h sürat yapıyor.... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güvendiğim bir lastikçide yazlık kışlık değişimi yaptırıyorum.... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kış lastiği olarak Continental ts 860 öneririm çok dengeli bir lastik.... Mesaja git »
2008 Volvo v70 2.4 D5 almayı düşünüyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Araç çok güzelmiş,tam aile otomobili. Maalesef hakkında bilgim yok.... Mesaja git »
O zaman şanzıman yağının değişmesini istediğimde servisin tutumu nasıl olur? 60bin km sonunda dışarıda değiştirsem sorun olur mu?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094