Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
integral77
Gerçek Adserkan çelik
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
volvo v40 için lastik tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
V40'ım için Nokian Eline 2 düşünüyorum. Kullanan birini bulmak çok zor. Olmadı cpc6 alırım.... Mesaja git »
mitsubishi attrage 21000 km raporu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bilgilendirici paylaşımınız için teşekkür ederim. Devamını da bekliyorum.... Mesaja git »
Yazınızın tamamını okudum. Çok güzel,tarafsız ve bilgilendirici yazmışsınız. Teşekkür ederim.... Mesaja git »
Opel İnsignia 1.4 T Yakıt Tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aracınız hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Çok güzel bir araç. Kişisel görüşüm , yoğun trafiğe girmeyen sakin kullanıcı için turbo benzinli araç... Mesaja git »
Dizel Sürmek mi Benzinli Sürmek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
1.önceliğim: Yüksek hacimli atmosferik benzinli (en az 2.5 ya da 3.0 litre) 2.sırada ise turbo benzinli araçlar gelir. 3. Yok??... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Cep telefonundan daha fazla yer kaplıyor; ancak torpidoda bir sorun olmuyor.... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ben Stanley PC100E 100Watt 12-220Volt Dönüştürücü İnvertör kullanıyorum. Çok memnunum.... Mesaja git »
BMW 118İ ONE EDİTİON TEST başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
118i nin 11.4 yaktığı kullanımda hangi benzinli araç 7.5-8 litre tüketiyor? 1.4 tsi mı? ÷... Mesaja git »
Benzinli Leon un dizel Ceed den az yakmasi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin leon 1138 kg ağırlığında. Bu ağırlıktaki yarı otomatik şanzımanlı yeni nesil düşük hacimli turbo benzinli bir aracı... Mesaja git »
honda civic rs felaket yakıyor (resimler eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Turbo benzinli bir araç hepimizin iyi bildiği gibi şehir içi yoğun trafikte yüksek yakıt tüketir. Aracın daha yeni olması da bunu etkiler. Zamanla yak... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094