Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
integral77
Gerçek Adserkan çelik
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oto Lastiği için kompresör önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Eski aracımda fabrika çıkışı olarak vardı. Çok kaliteli ve başarılı bir üründü. Continental marka idi. Kesinlikle öneririm.... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Lastik basıncı düşünce uyarı var tabi. Volvo'da basınç değerini göstermez. Havası düşen lastiği gösterir. Abs devir sensöründen alır bilgiyi. Böylece... Mesaja git »
Volvolarınız ne kadar yakıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Aracım Volvo V40 1.5 T3. Yol İstanbul-Antalya. Araçta 3 kişi var.Bagaj dolu. Afyon'a kadar trafik rahattı. Afyon sonrası yol çalış... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Volvo V40 nın özellikle arka süspansiyonları biraz serttir. Şanzımanı Aisin üretimi tork konvertörlü tam otomatik 6 ileridir. Motoru 152 ps Volvo üret... Mesaja git »
Aman hocam 170-180 çok değil mi? Allah korusun. Ben o hızları anlık görüyorum o kadar. Zaten hanım ve çocuk da araçta. Geçen tatil otobanda 165 cc ile... Mesaja git »
Bana göre Volvo V40, BMW 1 serisinden daha geniş,daha donanımlı ve daha kaliteli bir araçtır. Her ikisini de test edin öyle karar verin. Benim tercihi... Mesaja git »
1.0 69 BG 4000 km tatil yolculuğu yakıt tüketimi ve mini inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Çok güzel bir yazı ve değerlendirme olmuş. Zevkle okudum teşekkür ederim. Benim de eski aracım 1.1 atmosferik 65 hp idi. Onunla gezmediğim yer kalmam... Mesaja git »
"VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar" başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Dünkü uzun yol verimi paylaşmak istedim. Araç t3 v40. S60'ta da aynı motor ve şanzıman var. Fikir vernesi açısından iyi olur dedim... Mesaja git »
Volvo V40: Ve O Sensin başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Dünkü uzun yol verimi paylaşmak istedim. Araç t3 v40. Yol İstanbul-Antalya. Afyon'a kadar trafik rahattı. Afyon sonrası yol çalışm... Mesaja git »
LPG taktırma konusundaki düşünceleriniz neler? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Eski aracıma 66 binde taktırdım,aracımı 209binde sattım. Ekonomik anlamda müthişti. İyi bir ustaya iyi bir kit taktırmıştım. Sorun yaşamadım. Şu an... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
2.719