Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
extraordinariuss
Gerçek Admehmet
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bir sorum olacak, telefonun arka cam yüzünü değiştiren arkadaşlar varsa daha net bilgi verecektir. Telefonumda arka kamera camı kırıldığı i... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, bir recovery programı ile resimleri kurtarmak istedim bu akşam. Cihaz kapandıktan sonra açılışta samsung yazısında kalıyor. Bildir... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, cihazı kurup youtube'dan video izleyip deneyeyim dedim. Bilenler bilir japonic in kanalındaki videolarda sol alt köşede kanalın ad... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Nova launcher içinden aktif edilen bir özellik olduğunu hatırlıyorum bunun. Sesame shortcut mış baktım. Onu iptal ederseniz gidecektir.... Mesaja git »
AUDİ RS-7 Doğan Kabak - Ferhat Albayrak başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Rs serisi bir araç tercih edecek olsaydım gözümü kapatır rs6 siparişi verirdim. Çok yönlü bir araç olmanın cazibesini taşıyor araba.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, bugün s7 edge telefonumun arka kamera camı sivri bir yere çaptığından tuzla buz oldu. Bu durum başına gelmiş arkadaşlar fikir vere... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu özellik hangi güncelleme ile geldi acaba? Türkiye romundan mı bahsediliyor yoksa başka bir ülke romu mu?... Mesaja git »
Dockers outdoor botlar flo.com da 80-100 lira civarı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Şöyle yapıştırdım saol kardeşim... Mesaja git »
Honda civic HB f/p arabası mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Düz viteslisini getirdiler mi acaba civic hb'nin?... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam uyardığınız için teşekkürler, Normalde enpara'sız olarak 6 aylık ve 1 yıllık üyelik ücretleri nedir aile paketinde, bir biginiz var mıdır... Mesaja git »
Arkadaşları

illiustr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125