Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
extraordinariuss
Gerçek Admehmet
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çok teşekkürler hocam, detayı atlamışım, evet cihaz edge. Bir konu hakkında daha destek olursanız çok sevinirim, sanal tuşlu bir telefondan normal an... Mesaja git »
arkadaşlar cihaza yeni yeni alışmaya başlayan yeni bir kullanıcı olarak iki sorum olacak. ilki cihaza parmak izi tanıttıktan sonra, cihaz kapalı durum... Mesaja git »
S7 edge için kenarları sarmayan sadece ön cama yerleştirebieceğimiz cam koruma var mıdır arkadaşlar? Aliexpresste baya bir inceledim ama genellikle ke... Mesaja git »
Benzinlikte ruhsatı rehin bıraktım başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bu durumlarda hayat kurtaracak bir diğer seçenek de atm'den QR kod ile para çekebilmek. Garanti ve yapı kredi'de var bildiğim kadarıyla. İhtiyacınız o... Mesaja git »
Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ntv internet sitesinin dünkü haberinde samsung'un s7 edge lerde indirime gittiği ve fiyatının 2.819 tl ye çekildiği iletilmiş. Ne kadar doğrudur bilem... Mesaja git »
Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Marka açısından tam bir saçma pazarlama stratejisi. makul bir seviyeye çek fiyatları da satış hacmin artsın. Aylardır takip ediyorum ısrarla 3.599 tl ... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir zenfone 6 kullanıyorum ve artık cihaz öldü ölecek, şarj tutmuyor nerdeyse, powerbank ile dolaşmaktan bıktım. Uzun sür... Mesaja git »
Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba, aşağıda linkte verdiğim bilgisayar alınır mı sizce? Ev kullanımı için düşünüyorum, autocad ve solidworks yükleyip pratik yapma ama... Mesaja git »
Arkadaşlar selamlar, birkaç aydır dsl-n16 kullanıyorum. Bundan önce tplink marka wireless modem kullanıyordum. Asus modemde alışamadığım ve bana garip... Mesaja git »
Mutlaka benim gibi bekleyen vardır da, sizlere de danışmak istedim. Bu seferki indirimlerden miband 2 almayı planlıyorum. Benzer planı olup da bana yo... Mesaja git »
Arkadaşları

illiustr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.104