Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
extraordinariuss
Gerçek Admehmet
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Honda civic HB f/p arabası mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Düz viteslisini getirdiler mi acaba civic hb'nin?... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam uyardığınız için teşekkürler, Normalde enpara'sız olarak 6 aylık ve 1 yıllık üyelik ücretleri nedir aile paketinde, bir biginiz var mıdır... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 yıllık grup kuracak olanlar varsa seve seve katılmak isterim. Haberdar etmeniz yeterli.... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bana da yıllık grup lazım arkadaşlar. Pm inizi bekliyorum.... Mesaja git »
İstanbuldaki tümsek ve kasis sapıklığı! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kesinlikle birkaç metre öncesinden uyarı tabelası ve kasis üstüne yapılması gereken reflektörlü boya eksikliği var hepsinde de. Gerçi bu ülkede ne doğ... Mesaja git »
Ysk'nın son kararı unutulmuş sanırsam. Adamlar mühürsüz pusula geçerlidir diyerek kaybetme olasılıklarını sıfıra indirdiler kendi adlarına, ne de olsa... Mesaja git »
Arkadaşlar bilgi amaçlı, nasıl davranmamız gerekir diye soruyorum, araç alırken bayinin hesabına parayı aktardık daha sonra bayiye dönüp aracı alırken... Mesaja git »
Bertolini 202 S Honda GX160 Çapa makinası 2.368,08 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
O nasıl isim yaw sanki uzaylararasi seyahat yapan über robot gibi duruyo ama o bir ot makinası... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yazılım desteği ile autofocus özelliği açılabilir mi acaba samsung tarafından merak ediyorum. İnternetteki forumlarda yüzlerce konu var ön kameranın... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla s7/s7 edge'in ön kamerasının sıkıntısı zoom özelliğinin olmaması ve odağının (fixed, infinity) sonsuza sabit... Mesaja git »
Arkadaşları

illiustr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063