Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
extraordinariuss
Gerçek Admehmet
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Mutlaka benim gibi bekleyen vardır da, sizlere de danışmak istedim. Bu seferki indirimlerden miband 2 almayı planlıyorum. Benzer planı olup da bana yo... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Mortal Kombat 49 TL başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Ps3 üzerinden fifa17 ye baktığımda 74 tl gösteriyor arkadaşlar, burada 60 tl yazan arkadaşlar vardı farklı bir durum mu var acaba?... Mesaja git »
Rıdvan Dilmen ve Arda Turan Referandumda EVET diyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bilgi ve teknoloji paylaşılması gereken bir forumda algı yönetimine hizmet eden propaganda konusunun açılması ve altında algı yönetimi yapılması kadar... Mesaja git »
Sıfır araçta DSG Arızası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O kadar saçma bir durum ki arkadaşın yaşadığı, allah kolaylık versin diyorum. Aslında bu tarz olaylarda mağduriyetin giderilmesi adına devlet kurumlar... Mesaja git »
► AURIS FAN CLUB ◄ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam araç 1.33 comfort, zaten basınç sensörü yok, işin kötüsü kara jantlar paslanmaya başladı, görüntü olarak kötü bir görüntü.... Mesaja git »
LG P5 NP5550 Musicflow Bluetooth Hoparlör - 69 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
"Eklemek istediğiniz miktarda ürün stokta bulunmamaktadır." diye bir kutucuk çıkıyor sepete eklemek istediğimde.... Mesaja git »
LG P5 NP5550 Musicflow Bluetooth Hoparlör - 69 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bu ürünü internet üzerinden alabiliyor muyuz acaba?... Mesaja git »
Lenovo ideapad 510 İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
O günkü fiyatlar derken sorunu göstermek için gittiğim günkü fiyatlar üzerinden, yani indirimsiz fiyatlardan yapacaklardı demek istemiştim yanlış an... Mesaja git »
Lenovo ideapad 510 İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İndirimdeyken almıştım 2378 tl idi. Onunla ilgili bir şey söylemediler büyük ihtimal o günkü fiyatlar üzerinden diğerinin satışını yapacaklardı.... Mesaja git »
LG P5 NP5550 Musicflow Bluetooth Hoparlör - 69 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Stok sorgulayan arkadaşlar olduysa istanbulda nerede vardır stok olarak bilgisi olan var mı arkadaşlar? Oturduğum yerde migrosjet var bakmadım ama yok... Mesaja git »
Arkadaşları

illiustr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.121