Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emrah06
Gerçek AdEmrah Keskin
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Faturalı Akıl Küpü Fırsat tarifelerine geçiş mümkün mü? İllaki Vodafone MH mi teklif etmesi gerekiyor?... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Faturali Akıl Küpü Fırsat tarifelerine geçiş imkanı yok mu? İlla ki Vodafone MH teklif etmesi mi gerekiyor?... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncelleme 28.07.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
- Faturali Vodafone abonesiyim, kamu. - Faturalı hat kullanmak istiyorum, 25 yaş üstü. - Aylık maks. 40TL - En az 1000dk, 100-200sms ve 2GB interne... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
16 iş günü sonunda 701k seri sıfır G4 gönderdiler. Canımı sıkan şey benim tel gold plastik iken kahverengi deri göndermişler. Hiç dikkat etmeden kutuy... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2015 Aralık ayında aldığım G4 ancak 17 ay dayanabildi. Çok memnundum aslında. G5 ve G6'nın kamerası onun kadar iyi değil. Gelen telefonu satmayı düşün... Mesaja git »
26 Nisan'da uygulanacak LPG yönetmeliği başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben geçen gün muayeneye girdim. Sadece bakır borular görünmediği için ağır kusur var dendi. LPG dolum ağzı altta, ona birşey demediler. Sanırsam yeni ... Mesaja git »
Ben İzmir'e giderken kullandığım için İzmir yazmışım. Eskişehir yolu yani. İzmir'e başka yoldan gidiliyor mu, anlayın yani Yok mu yakın zamanda giden... Mesaja git »
Ankara İzmir yolu fiyatlar ne durumda bilen var mı? Çevre yolu çıkışında Opet diğerlerinden ucuzdu geçen ay.... Mesaja git »
BKM express'te kredi kartı ile işlem yapılmıyor mu? Bir kredi kartından diğerine mi gönderdiniz? BKM'ye banka hesabı kaydediliyor mu?... Mesaja git »
Bence ihtiyaca göre değişir. Bana da sizin söylediğiniz tarife gereksiz geliyor. Vodafone içi sınırsız olması çok işime gelirdi. Bu şekilde tarifeler ... Mesaja git »
Arkadaşları

NeviSahsiMunhasir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.110