Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emrah06
Gerçek AdEmrah Keskin
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 27 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell BİP ile Hediye 16GB İnternet | Sadece 10 Dakikada ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
444'lülerden birşey gelmemişti ama Aras'tan 10 sn içinde geldi... Mesaja git »
Elimde 2 makina var Braun. Braunların motoru çok zayıf oluyor nedense. Sakalda bile zorlanıyor, saç kesmez sanırsam. Daha önce Remington vardı, Philip... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Genellikle büyük ekran TV tavsiyeleri var. Küçük oda için 43"-49" arası UHD, WiFi olan ve Smart TV yavaş olmayan TV tavsiyesi olan var mıdır? Yardımcı... Mesaja git »
Turkcell/Lifecell 55gb cepten internet 49 tl başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Cepten internete gelecek %50 ötv zammıyla bu tarife çok can yakar. En iyisi yine dk+sms+internet tarifeleri. Ama fiyat stratejisine bakılırsa turkcell... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncelleme 28.07.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
25 yaş altı kullanıcı tanımlama işlemi artık kaldırılmış. Kardeşimin hat benim üzerimeydi, vodafone'dan geçiş yapamadık. GNÇ tarifeler için 25 yaş alt... Mesaja git »
Faturalı Akıl Küpü Fırsat tarifelerine geçiş mümkün mü? İllaki Vodafone MH mi teklif etmesi gerekiyor?... Mesaja git »
Faturali Akıl Küpü Fırsat tarifelerine geçiş imkanı yok mu? İlla ki Vodafone MH teklif etmesi mi gerekiyor?... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncelleme 28.07.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
- Faturali Vodafone abonesiyim, kamu. - Faturalı hat kullanmak istiyorum, 25 yaş üstü. - Aylık maks. 40TL - En az 1000dk, 100-200sms ve 2GB interne... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
16 iş günü sonunda 701k seri sıfır G4 gönderdiler. Canımı sıkan şey benim tel gold plastik iken kahverengi deri göndermişler. Hiç dikkat etmeden kutuy... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
2015 Aralık ayında aldığım G4 ancak 17 ay dayanabildi. Çok memnundum aslında. G5 ve G6'nın kamerası onun kadar iyi değil. Gelen telefonu satmayı düşün... Mesaja git »
Arkadaşları

NeviSahsiMunhasir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078