Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emrah06
Gerçek AdEmrah Keskin
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PARAFÜSTÜ MARKET KAMPANYASI GÜNCEL (25 TL İADE) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bizim Toptan marketlerde online alışverişte geçiyor mu? Online %10 kampanyasıyla kombo olabilir belki... Mesaja git »
Avansas 50 adet tükenmez kalem 5 tl kargo yok başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Mavisinden almıştım. Uzun süreli kullanımda koyudan açığa doğru renkte bozulma oluyor. Yani kağıdın solundan sağına doğru bir çizgi çekerseniz, sanki ... Mesaja git »
Kamilkoç biletlerinde %20 indirim fırsatı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Dediğiniz gibi sayfada gezinirken indirim çıkıyor. Herşeyi ayarlayıp bitirince, ödeme aşamasında karttan indirimsiz çekmek istiyor. Acaba sonradan pua... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Küçük, radyosu olan, sesi bir oda için yeterli ve kaliteli bir bluetooth hoparlör arıyordum. Bu konudaki incelemeler sonrası Anker soundcore mini aldı... Mesaja git »
Birkaç şey yaptım sonunda düzeldi. Hangisinin düzelttiğini bilemediğimden yaptıklarımı aşağıda yazayım, belki faydası olur: 1) Yaklaşık 8 saat boyunc... Mesaja git »
Bu konuda paylaşılan sürüm ile LGDestek'teki arasında kamera kalitesi arasından fark var mı? İkisinde de kötüleşiyor galiba. Aynıysa o sürümde VoLTE ç... Mesaja git »
Denedim. Fakat tek bir şarkı seçili göründüğü için sürekli aynı şarkıyı çalıyor. Tür veya şarkı olarak listede tüm şarkılarım görünüyor. Fakat illaki ... Mesaja git »
Ekmek Yapma Makinası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ekmek yapma makinesi arıyorum. Fakat çoğu üreticide üretimi yok görünüyor, halen piyasada olanlar satılıyor galiba. Eskisi gibi alternatifler yok ve f... Mesaja git »
Konu hortlayacak fakat başka yazacak yer bulamadım. USB'den şarkılarımı sorunsuz dinliyorsum. Geçen gün "Gözat" kısmına tıklayıp,arayıp bir şarkı seçt... Mesaja git »
Cevap için teşekkürler. Peki volte çalışıyor mu?... Mesaja git »
Arkadaşları

NeviSahsiMunhasir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078