Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
halikarnas1970
Gerçek Admurat ener
KonumMuğla,Bodrum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şans işi herhalde birazda, youtuberların videolarına bakıyorumda adamlar düştükleri yerden maden buluyorlar. Benim düştüğüm yerlerde tava, tabanca, l... Mesaja git »
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İyi silah bulmakta zorlanan bir tek benmiyim, ya tabanca ya pompalı tüfek denk geliyor bana nedense ... Mesaja git »
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Akşamları beraber oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir, bende ekleyeceğim steam ıd sini yazan arkadaşları. steam ID: halikarnas... Mesaja git »
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Teşekkür ederim, peki normal oyundan girersem patchsiz halinimi oynamış olacağım, dediğiniz gibi server kapalı galiba.... Mesaja git »
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Oyunu dün satın aldım, steam iki adet 7şer gb lık dosya indirdi, test server adında biri. Bu test serverlarının olayı nedir? zamanım olmadığından oyun... Mesaja git »
Mafia III (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Oyuna dün başladım bende, vurduğumuz adamların yanına gidince yukarı doğru bir ok çıkıyor, bu okun manasını nedir anlamadım.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutulu Oyun Alma! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
uyku moduna alıp kapatabirsin ... Mesaja git »
NBA 2K17 | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mailinize gelen postayı onaylayın devamlı sormaz ozaman.... Mesaja git »
UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yani tr psn denmi almam gerekiyordu türkçe dublaj olması için, benimki kutulu sürümdü.... Mesaja git »
UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeni pro aldım ve bu oyunu 12gb güncelleme yaptı ve oyun 2,bölge. Altyazılar türkçe oluyor ama oyun dili ingilizce ben türkçe dublaj diye biliyordum, ... Mesaja git »
Arkadaşları

adagios

Hutne
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: halikarnass
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102