Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
halikarnas1970
Gerçek Admurat ener
KonumMuğla,Bodrum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) "19 EYLÜL 2017" başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Yukarıdaki oynanış linkine baktımda bu sene nba'de toplarmı değişti, pembe gibi olmuş top... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Herhalde erken erişim oyunu olduğu için.... Mesaja git »
NBA Live 18 [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Demosunu izledim fakat koşmalar, animasyonlar falan olmamış maalesef. 2K nın yanından bile geçememiş.[>:]... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
denetim masası ayarlarını bana bir ara atarmısın? Yayıncılara bakıyorum 120 - 140 fpslerle oynuyorlar (yani vsync kapalı oynuyorlar) onlarda o kırılma... Mesaja git »
PES 2018 [PS4] Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türk takımları olacakmı bu sene pes de. Eskiden 3 büyükler olurdu ne güzel, formaları falan birebir yaparlardı. Fifa nedense forma konusunda hiç özenm... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Nvidia denetim masasından v-sync açıyorum mecburen, fps 60a kitliyor. Kapatınca fps artıyor ama ekranda sağa sola dönerken kırılmalar, dalgalanmalar o... Mesaja git »
Oyunu tam ekran (pencere modu) mu, yoksa tam ekran olarak mı çalıştırmak daha iyi? Fark yatayıyor mu deneyeniniz varmı?... Mesaja git »
Yağmurlu hava var zaten... Mesaja git »
Oyun bende garip problemler vermeye başladı. İlk önce hızlı koşma tuşu sol shift tuşu çalışmıyor ilk baştan beri (aynı sorun battlefield 1de de mevcut... Mesaja git »
Bu arayüz performansı nedemek acaba. Lobby falan performansımı?... Mesaja git »
Arkadaşları

adagios

Hutne
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: halikarnass
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125