Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
halikarnas1970
Gerçek Admurat ener
KonumMuğla,Bodrum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Güncelleme stadların o karalık atmosferini düzelttimi?... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Daha önce hiç dikkat edeniniz oldumu bilmiyorum ama (ufak bir ayrıntı) gol olduktan sonra top %99 kalenin dışına çıkıyor nedense.... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ben full hd tvde baktım biraz onda bile bayağı fark vardı... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bu farkları 4K tv demi hissettiniz yoksa 1080p çözünürlüktemi?... Mesaja git »
PES 2018 YAN KONU [PS4] [ YAMA - LİSANS - OPTİON FİLE] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
DenzeL_28 teşekkürler, ben sıfırdan kurulum yapacağım, şu an hiç bir lisans yaması yüklü değil. Bir sorun olursa sana danışırım... Mesaja git »
PES 2018 YAN KONU [PS4] [ YAMA - LİSANS - OPTİON FİLE] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
DenzeL_28 kardeşim sen bayağı bilgilisin bu konuda sana bir şey sormak istiyorum. Senin verdiğin yamayı uygulasam ve "oyuncu takım verilerini uygulayı... Mesaja git »
PES 2018 YAN KONU [PS4] [ YAMA - LİSANS - OPTİON FİLE] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Çok teşekkür ederim, yüklerken hepsi komple yükleniyor sanmıştım... Mesaja git »
PES 2018 YAN KONU [PS4] [ YAMA - LİSANS - OPTİON FİLE] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ps4 için bundesliga ve başka ligleri eklemeyip sadece oyunda bulunan ligler vs. takımlar için lisans yaması varmı sizlerin bildiği? Ben araştırdım ama... Mesaja git »
Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Pes 2018 de topa elle müdahele varmı acaba fifa daki gibi, fifa da ayarlardan açılıyordu.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Uzun bir aradan sonra bu sene tercihimi pes den yana kullandım, yalnız bir şeyi merak ediyorum ben rastlamadım, yada bana denk gelmedi belki, Pes de e... Mesaja git »
Arkadaşları

adagios

Hutne
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: halikarnass
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.113