Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
halikarnas1970
Gerçek Admurat ener
KonumMuğla,Bodrum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çok teşekkür ederim akşam denerim artık... Mesaja git »
FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
X plane 11 kullanan varmı, uçağın üstünden zoom yaparak bulunduğunuz bölgeden nerdeyse uzaya kadar giden bir kamera açısı var, ben bulamadım. Praparda... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Benim anlamadığım geçen aylarda bi güncelleme geldi, o ne güncellemesiydi... Mesaja git »
NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) "19 EYLÜL 2017" başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eski serilerde alternatif sahaları koyarlardı bu sene neden yok? Yada varda benmi göremedim... Mesaja git »
Star Wars Battlefront II (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Nvidia'nın son sürücüsü ile birlikte hala 2-3 saniyelik donma ve takılmalar devam ediyor bende nedense. Online ı geçtim senaryo modunda da böyle oyun.... Mesaja git »
Dell S2417DG veya AOC AGON AG241QX başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Wilson Fisk güle güle kullan monitörünü... Sorun çıkmamasınada çok sevindim.... Mesaja git »
wilson fisk.... benim kullandığım dell s2417 dg için bugün çok enteresan bir şeyle karşılaştım, dün mesajda behsettiğim color banding ile ilgili. Ekra... Mesaja git »
Merhaba dell s2417 dg kullanıyorum 1 aydır ve dediğiniz color banding olayı benim monitörümde de var. (REV 003) Nvidia kontrol panelinden gama ayarı i... Mesaja git »
Nvidia masaüstü renk ayarı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/7b0kpb/fix_for_windows_10_resetting_nvidia_color_profile/ Çözüm buymuş... Mesaja git »
Nvidia renk ayarları , pc yeniden başlayınca resetleniyo başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Benim sistem komple yeni, monitörde dahil. Eski sistemde olmuyordu bu sorun.... Mesaja git »
Arkadaşları

adagios

Hutne
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: halikarnass
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125