Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Donatn
Gerçek Addonat nayir
Doğum Tarihi20 Mart 1982
Meslekbankacı
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 174
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
GErçekten bilmiyordum kusura bakma .. Bu arada şu an bir twitch yayını izliyorum adamların mermileri çaptığı yerde renkli bir duman efekti yaratıyor... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Videonun adından anladığım kadarıyla hile yapan size göre' gavat ' oluyor.. Bu arada sizin ekranda diğer oyuncuların üstünde isimler okla yerlerini b... Mesaja git »
Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Resimlerin az daha ufak boyutlusu yok mu nokia 3110 için duvar kağıdı arıyorum.... Mesaja git »
Yazdıklarının tamamına katılıyorum arkadaşım. Burada olmamış oyunların yani daha beta da olan oyunların satışa çıkarılması bile abest bir durumken bi... Mesaja git »
Murder on the Orient Express (2017) | Johnny Depp - Penélope Cruz başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Seyrettiğim en kötü filmlerdendi. Çoook boşta kalsam bile izlemezdim bilseydim ki oturduk 3-5 sinema sever birden düştük bu tuzağa..... Mesaja git »
dedi old_snake..... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Ana Konu/ Kullanıcıları paylaşım grubu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Benim cihaz sıfır şarj ile geldi. Az falan değil sıfır. 2 gün önce başka bir cihaz daha aldık o dolu geldi . Benimkinde de hiçbir sorun yaşamadım şuan... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
bir duvar kenarında falan isen çarpan mermiden anlarsın onun dışında olay tamamen ses.Ben kulaklık olmadan oynamıyorum bile oyunu... Mesaja git »
Creative T3 elektrik arızası konusunu başlattı (22 gün önce)
Arkadaşlar bugün PC kapalıyken altını çiziyorum kapalıyken iki kez patlama sesi geldi.VE bir anda oda duman doldu. Pc nin bağlı olduğu prize ait sigor... Mesaja git »
ELEKTRİK FATURALARINDAKİ SOYGUN ! ! ! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
aynı ev aynı mevsim aynı insanlar.. 80 tl elektrik faturam 120 tl geldi..... Mesaja git »
Arkadaşları

iexorcism

Axyturk

Avcıdoğan

Dynamole

bulamadımbirşey

Hupogrammos

CcOOO
Pano

Lauc Umut
24 Eylül 2009; 21:32:21
Valla iyi adamdır kendileri.Şahsen tanırımmmm....
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
PSN=DONATN

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172