Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Donatn
Gerçek Addonat nayir
Doğum Tarihi20 Mart 1982
Meslekbankacı
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 173
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Destiny 2 (8 Eylül) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Arkadaşlar merhaba,Destiny yi bende ps4 de çok değerli insanlarla oynamış ve 20 yıla yakın oyun hayatımda online ve coop adına çok ama çok eğlenmmişti... Mesaja git »
War Thunder (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
RB tank da karşıma gelen Is6 ya. birisi tiger 2 diğer panter 2 tankla 6 farklı yerden atış yapıp isabet ettirim ancak çizik dahi atmamam üzerine IS6 ... Mesaja git »
2si1 "Aral rezaleti ve AMD RX 580'li" Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Başlık içinde,delikanlı gibi rezaleti günceminize taşınığınız içinde helal olsun diyorum.Bütün hukuk sisteminin gözünün üzerlerinde olduğunu sananlara... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yatar demiyorum kardes.aklimin ucundan gecmedi.yillardir oyun aliyorum mesele bu kadar surmesi.belirli kurallar dahilinde iade hakki verilmis.ben 30... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bende ayın 15 inde wild land i iade etmiştim halen parası gelmemiş şimdi farkettim.Ben bir ticket açayım bankayı aradım onlarında haberi yok nasıl iş... Mesaja git »
ARkadaşlar merhaba az önce arkadaşım banka kartı ile oyun almaya kalkmış 3 kez hata vermiş sonra kredi kartı ile almış ancak ilk 3 denemsinde banka ka... Mesaja git »
Tom Clancy's The Division (ÇIKTI!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
beyler hile halen çokmu oyunda ?ben dark zone da nereden geldiği belli olmayan tek mermiler yüzünden bırakmıştım en son bunlar devame diyor mu?... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yarım yamalak çıkmış bu gibi oyunları almayın aldırtmayın.ALındığı için adamlar ne olsa zaten satıyor mantığı ile oyun yapmaya devam edecek.Zaten dlc... Mesaja git »
Arma 3 Satış Miktarı Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
515 saat oynamışım az önce baktımda.15 saati kendi oyundur en fazla.gerisi modlar..... Mesaja git »
Destiny 2 Posteri Sızdırıldı, Çıkış Tarihi Belli Oldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu oyunun verdiği coop heyecanını çok ama çok az oyun verebilir.PCye çıkmasını 4 gözle bekliyorum.Oynamamış oyuncular lütfen bilip bilmeden çamur atma... Mesaja git »
Arkadaşları

iexorcism

Axyturk

Avcıdoğan

Dynamole

bulamadımbirşey

Darkwoods My Betrothed

CcOOO
Pano

Yeniada
24 Eylül 2009; 21:32:21
Valla iyi adamdır kendileri.Şahsen tanırımmmm....
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
PSN=DONATN

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094