Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Donatn
Gerçek Addonat nayir
Doğum Tarihi20 Mart 1982
Meslekbankacı
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 174
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS SUV GELİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Birkaç inceleme videsundan sonra beni oldukça etkiledi.Fİyat çok önemli tabi. Bana göre Pegout 3008 e şu an kafa tutar.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Süperonline fiber var 100mb .İnternette hiçbir şeyde sorun yaşamıyorum.Bahsettiğim problem diğer online oyunlarda yok.Sen bu oyunda bu sorunu anlamamı... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaşlar LAG/PING sorununu çözebilen var mı?FPS demiyorum bakın.Az önceki oyunda da başıma geldi.Ağacın arkasından kafamı çıakrtıp ateş ediyorum ger... Mesaja git »
SEAT LEON ve IBIZA'LARDA BLACK FRIDAY'E ÖZEL BÜYÜK FIRSAT! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
DAha 1.5 ay önce 75.000 tl olan !.0 dgs sytle ibiza 83.000 oldu.Sonra vay efendim black friday 3.000 indirim varmış.İbizamı leon mu diye düşünürken.Bu... Mesaja git »
PUBG'nin Anti-Hile Sistemi Performans Problemlerini Beraberinde Getiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Sorun oyunda da değil. Hile yapan şerefsizlerde.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Güncelleme herkeze gelmedimi 7GB olan.bende 150 mb lik bi güncelleme oldu atlama animasyonları da yok ortada.... Mesaja git »
Şu an Ne Dinliyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
stokta 2 tane görülen montu decathlon stok yok olarak 3 gün sonra iptal etti siparişi.Bİrde ben sorunca yok dediler öyle işlemde olarak bekliyordu.BEn... Mesaja git »
Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oncelikle yardimi esirgemeyen forum ahalisine tessekkurler. yukaridaki urunlere bakip dun aksam asagidakini siparis verdim.umuyorun kayseri sogugund... Mesaja git »
Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar aşağıda birkaç seçenek var.Benim için sabit durduğum karlı,kış rüzgarına yeri gelecek yağışlı ortamlarda su rüzgar geçirmeyecek ve kesinlik... Mesaja git »
Arkadaşları

iexorcism

Axyturk

Avcıdoğan

Dynamole

bulamadımbirşey

Hupogrammos

CcOOO
Pano

Lauc Umut
24 Eylül 2009; 21:32:21
Valla iyi adamdır kendileri.Şahsen tanırımmmm....
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
PSN=DONATN

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125