Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akcagul
Gerçek AdBurak
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2 adet pasaport kayit hakkimizi satiyorum. konusunu başlattı (3 yıl önce)
Silinebilir.... Mesaja git »
TOSHİBA A100-599 KULLANICILARI DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
A100 599 board baglanti kablolari lazim, touchbpad ve power tusu grubunu ileten 2 kabloyu bozdim sokup takarken. Elinde olan olmasa bile nereden bulac... Mesaja git »
SATILIK Packard Bell Hera C & Toshiba A100-599 Notebook parcaları başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
A100-599 board baglanti kablolari lazim touchpad ve power tusunu ileten 2 kablom bozulduda acip kaparken... Mesaja git »
Nike`dan bot aldım. Sizce nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Cok begendim, mikemmmmmmmmmmmmmel hala satiliyor ise bende almak istiyorum yada sen sat bana hala giyilebilecek gibiyse nolurrrrrrrrrr... Mesaja git »
iki günlük araç kiralama 50tl-istanbul başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Tranquilizer 50 liraya 2 gün kiraladığımız passat'ı -çok şükür herhangi bir kaza bela geçirmeden- az önce ger... Mesaja git »
: TOSHİBA A100-599 KULLANICILARI DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Benimde ekran kartim bozuk yaptirmistim tekrar bozuldu artik ugrasmak istemiyorum guvenli kipte aciliyor kiyamiyorum atmaya, baska bi isede yaramiyo y... Mesaja git »
: !!!! ALINIK !!!! EKRAN KARTI TOSHİBA A100-599 başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Bende ariyorum kardesim uyumlu herhangi bir model varsa soylermisin ben bilmiyorum. ebayda falan var ama bunun kendi ekran karti bile birkac model. na... Mesaja git »
: TOSHİBA A100-599 KULLANICILARI DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
arkadaslar bende alicam ekran karti ama bende bulamadim herkes baska kart calismiyo diyo nasi bi belaya bulasmisiz biz ya onboard alaydim ayni hesapmi... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: KruGmaN @bargain36 laptop kasasının altında (şu an için kontrol edemiyorum, yer olarak tarifini isterseniz sonra aktarırım... Mesaja git »
Arkadaslar yokmu farkli go7600 harici bir ekran karti takan neden calismaz mxm 2 kartlar bunda bole sacma bir makine olurmu ya ? mxm slotu var bi tek ... Mesaja git »
Arkadaşları

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063