Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ÖzdalDoğru
Gerçek Adözdal doğru
Doğum Tarihi1 Ocak 1978
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 105
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nokia 9 için 8GB RAM iddiası başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Rami 4 pili 6.000 yapsalardı keşke.... Mesaja git »
Optik yakınlaştırmalı Asus ZenFone Zoom S satışa sunuldu başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
O noktada Huawei P10 işinizi görür gibi geliyor ama haklısınız genel olarak 5,5 inç telefonlar çıkarılıyor piyasaya.... Mesaja git »
Hocam siz galiba ekran boyutu konusuna fena takmışsınız :) Farklı markalara ait bir çok boyutta ekran modeli var piyasada. Cebinize göre bir model bu... Mesaja git »
Optik yakınlaştırmalı Asus ZenFone Zoom S satışa sunuldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Benim el büyük diyebilirim 5,5 inç ve altındaki ekranlarda rahat yazı yazamıyorum, cebe de ihtiyaç duymuyorum askılı çantam var. eminim benim gibi de... Mesaja git »
Venom filminde başrolü Tom Hardy üstelenecek başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Örümcek adamdan daha çok sevdiğim karakterdir kendileri. Umarım Venom karakterinin hakkını verirler.... Mesaja git »
Svalbard Küresel Tohum Deposu’nu sel bastı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Aynı kanaatteyim hocam, maalesef yerden göğe kadar haklısınız. Balkona saksı alıp kendimiz yetiştirsek daha iyi. Kayınvalidem bostanında kendi... Mesaja git »
Svalbard Küresel Tohum Deposu’nu sel bastı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
:) gemiciklerin ambarında olmasın.... Mesaja git »
Hocam çiftçinin kendi tohumunu kısıtlayacak bir program var 2018’de devreye alınacak. Sertifikalı tohum projesi adı altında. Ben bunun atalık tohumu... Mesaja git »
Hocam bu gen bankası, acil durumlar için tohumların saklandığı bir depomuz yok kanaatindeyim. Dışarıdan tarım ürünleri aldığımız şu dönemlerde.... Mesaja git »
Bizde bu tarzda bir ambar var mıdır acaba? Özellikle el değmemiş, labaratuvar ortamında genleri ile oynanmamış saf Anadolu tohumları.... Mesaja git »
Arkadaşları

respect_89
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
I WALK ALONE

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.062