Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thehellmine
Gerçek AdÇağlar
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Plazmada LG mi Samsung mu. başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
panasonic plazmada panel ömrü 100 bin saate yakın. Bu da günde 8 saat izleme ile 30 sene gibi bir rakam yapıyor.... Mesaja git »
Masaüstü bilgisayarınıza nasıl birden fazla monitör bağlayabiliyorsanız aynı şekilde birden fazla projeksiyonda bağlayabilirsiniz. NVIDIA'nın bir ekra... Mesaja git »
SAMSUNG GLAXY NOTE N7000 KULLANICILAR KULÜBÜ << 214 Üye >> başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ön kameradan yüz tanımlama ile tuş kilidi açma geldi mi acaba ICS ile?... Mesaja git »
Stronghold Kingdoms (DH TOPLAN) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Hocam ben world 3 teyim. 3 gün oldu başlayalı, Pertshire'da Ballinluig parish'indenim köyümün adı Divirigi.... Mesaja git »
SAMSUNG GLAXY NOTE N7000 KULLANICILAR KULÜBÜ << 196 Üye >> başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
SEGA, 11 Nisan'da Android 2.2 üzeri cihazlar için Football Manager'ı çıkarıcakmış. Hayranlarına duyrulur.... Mesaja git »
SAMSUNG GLAXY NOTE N7000 KULLANICILAR KULÜBÜ << 187 Üye >> başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: grolof http://hotfile.com/dl/150900437/2e0bff3/Desktop.rar.html Bunu bir deneyin.Kurmadan önce telefon hafızasında yani sd... Mesaja git »
SAMSUNG GLAXY NOTE N7000 KULLANICILAR KULÜBÜ << 187 Üye >> başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123 Orijinalden alıntı: thehellmine SVOX Classic uygulamasini yukleyip sonra da turkce icin Cem ya ... Mesaja git »
Merhaba, Navigasyon için signed google maps yükledim, fakat sesli tarif alamıyorum anladığım kadarıyla Türkçe seslendirme paketi yüklemem lazım.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000 KULLANICILAR KULÜBÜ << 152 Üye >> başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123 Orijinalden alıntı: thehellmine Hocam sizin sürüm KKA yani eski sürüm o yüzden ünlemsiz root yapma... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000 KULLANICILAR KULÜBÜ << 152 Üye >> başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Merhabalar, Galaxy Note'umu birnumaram.com'dan mağaza teslim olarak aldım. Ürün paralel ithalat. Paketinden çıkığı haliyle *#1234# yaptığımda ald... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

stargazer68
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094