Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Constantine
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi6 Ağustos 1991
Meslekİnşaat Mühendisi
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları36
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kilian - Straight to heaven göndermişsiniz hocam.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Kusura bakmayın koşuşturmadan anca geri dönüş yapabildim, Ürünler elime ulaştı, gönderdiğiniz hediye için ayrıca teşekkür ederim gerçekten çok ama çok... Mesaja git »
Tezim için cs go anketi 1dk'da yardımcı olabilirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Konuyu güncelleyelim, Desteğinizi bekliyoruz arkadaşlar süremiz daralıyor.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Selamlar, Scent Intense'i zamanında ben istemiştim Eser bey'den o zamanlar yoktu. Kesinlikle kör atış yapılabilecek bir parfüm değil, kesinlikle genel... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Sipariş Numaranız 1572 Dayanamadık eldekiler bitmeden tazeledik. Kalıcılık gerçekten çok başarılı tebrik ederim sizleri.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ürünler bugün elime ulaştı, İlk izlemimim kokularının orijinaline çok yakın olması. Ürünler çok dikkatli paketlenmiş herhangi bir hasar yok. Valflerd... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Uzun süredir almayı düşünüyordum bugüne kısmetmiş. Sipariş numarası #307, Hayırlı satışlar.... Mesaja git »
mesajlara sage sistemi gelmesi önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Baya mantıklı, alt yapı uygunsa yapılabilir hatta yapılmalı diye düşünüyorum. Saçma sapan konulara sırf tepki olarak yazılan mesajlar gündemde tutuyor... Mesaja git »
Evrakta Sahtecilik ! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Aynı durum benimde başıma geldi. İmzalamadığım sözleşmeleri imzaladı olarak türktelekom'a sunmuşlar. Maalesef dava etseniz bir sonuç alamazsınız çünkü... Mesaja git »
Çukur - Aras Bulut İynemli (2.Sezon) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Arkadaşları

PHI

Blur

DENIZCISERKAN

conjure

Numan

Dietime

Romulus

Thomas Anderson

ANDREI

Jlozde

Huka Sampos

Ömer

Güven

powermoon

-Superior

JoeyBane

ecay

Janti

Dodge

Process64

Haroeris

muhacir

Cool Boy

Mishakal

lazloo

bkaakco

maildecept

Kabuska

pi10

- The Stig -

Mobilist

HeLLsTeR

WISDOM

purple

Tenebrio

Raszagal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
“Hepimiz öleceğiz ve bu bizi şanslı kılıyor. İnsanların büyük bir kısmı asla ölmeyecekler, çünkü asla doğmayacaklar.
Şu anda burada, benim yerimde olabilecek potansiyel insanların sayısı, Arabistan çöllerindeki kumların sayısından fazladır;
ancak onların hiçbiri gün yüzü göremeyecek. Kuşkusuz ki bu doğmamış hayaletler arasında Keats’ten daha başarılı şairler,
Newton’dan daha büyük bilim insanları vardır. Tüm bunları bilebiliyoruz, çünkü DNA’mıza bakarak var olabileceğini bildiğimiz insanların sayısı,
gerçekte var olanların sayısından çok daha fazladır. Bu baş döndürücü olasılıklara karşılık, siz ve ben, tüm sıradanlığımızla, buradayız.”
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Notebook
Toshiba
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078