Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chevymel1
Gerçek Admelih ünal
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Temmuz 2017 Model Satışları (Tablo) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Forumun monşerlerine anlatamazsın. Çünkü onların söyledikleri mutlak doğru, herkesin kendine göre doğrusu olmaz. Klasik vergi ve o araba o paraya alın... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bkz. "ironi". Ben sıcaktan böyle birşey olabilmesinin ihtimalinin sıfır olduğunu savunuyorum. Yukarıda da dediğim gibi anlayışını artırman gerek.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet aynen öyle anlamalısın ancak daha sonra anlayışını geliştirmek için bazı faaliyetler planlamanda fayda olabilir kanımca.... Mesaja git »
Cuk oturmuş. Tebrikler. O resimlerde göçüklere bakınca insan anında anlıyor sıcaktan olduğunu. Binlerce satmış araba ama facebooktaki 3-5 resimden bah... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Honda servislerinin lpg işinden çok anladığını sanmam. 2A BRC nin yetkili bir servisine gösterin bence. En azından sorun olduğunu belirlerseniz honda... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Lpg ye ilk geçişte kaloriferden gaz kokusu alıyorsanız, lpg enjektörlerinizde sorun var demektir. Değişmesi gerekli. Servis bunu anlamadıysa bence o... Mesaja git »
Çok çok Acil 301 veya C-elysee'den birini seçmem gerekiyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Donanımını pek bilmiyorum. Ben kiralık olarak bir hafta kullanmıştım. Nacizane tavsiyem bir kez daha düşünmeniz. Bu araçları benim gördüğüm kadarıyla... Mesaja git »
Çok çok Acil 301 veya C-elysee'den birini seçmem gerekiyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
30000 kmyi şehirdışında yapıyosan eziyet olur o araçlar çünkü konfor olarak yerlerde sürünüyo resmen. Şehiriçi kısa süreli kullanımlarda belki o kadar... Mesaja git »
Ankara Pütür Attırmak için Yer Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yol sesinin en kolay çözümü daha sessiz lastikler kullanmaktır. Bariz fark görürsünüz. 1 db lik fark bile sizin konforunuza ciddi etki eder.... Mesaja git »
Sizce 1.33 corollayi satıp 1.6 dizel Peugeot 301 alayım mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
6 gün c elysse kullanmak zorunda kaldım. Allah bir daha o arabaya binmek zorunda bırakmaz inşallah. Düşmana verilecek araçmış.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2016 Exe Civic
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
GalatasaraY
Hakkında
E026E476D8574854A8168E97DD4A7BAB.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.219