Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
caglar_kilic
Gerçek AdCaglar Kilic
Doğum Tarihi3 Aralık ****
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Askerlik şubesi ile görüştüm bir hafta önce çıkar sevk başlangıcından önce diyor. net bir tarih yok malesef... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bu son güncelleme neden hala gelmedi arkadaşlar..... Mesaja git »
60-100 hp Motorlar Ile 220 Bastim Diyenler başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
1.6 dizel 136 ps Opel astra j kasa dün 210'a rahat çıktım düz yolda. Daha önce 10 sene 1.4 75 ps vw polo kullandım. Hafif eğimde 200 ü görmüştüm... Mesaja git »
Eğitim Birliği : KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONU Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/NEVŞEHİR / NEVŞEHİR / NEVŞEHİR 2. dönem va... Mesaja git »
Hangi adımda e devlette gözüküyor arkadaşlar. Bana niye Haziran çıktı durduk yere hay allahım ya..... Mesaja git »
Arkadaş doğru söylüyor açıklandı. Ben yazdım yerimi hatta şubenizi arayın... Mesaja git »
2.dönem gidiyorum. Eğitim birliği Kastamonu jandarma Usta birliği Nevşehir merkez. Bir dostumda 1. Dönem Kastamonu acemi Ustası Tunceli jan... Mesaja git »
Şubeyi aradm hala bilgi düşmemiş onlarada kesin öğleni bulacak..... Mesaja git »
Şubeyi arayan oldumu hiç. Bundan önceki tüm dönemlerde şubeden öğrenilmiş öncelikle... Mesaja git »
Bu saatte bile konu baya revaçta sabah görmek istemiyorum :) ... Mesaja git »
Arkadaşları

inan74
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.107