Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
caglar_kilic
Gerçek AdCaglar Kilic
Doğum Tarihi3 Aralık ****
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
B185 güncellemesi olan telefonuma güncelleme geldi. Imei son iki hanem 22. Kontrol edin arkadaşlar sabah yoktu çünkü.... Mesaja git »
P10 güncelleme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İlginç telefondan attığımdan gözükmüyor. Huawei sayfası P10 ve P10 Plus için Oreo güncellemesi Mart ayı içinde tüm cihazlara kademeli olarak gelecekti... Mesaja git »
P10 güncelleme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevap Huawei sayfalarında.... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayırlı olsun...... Mesaja git »
Resmi olarak dağıtım başladı arkadaşlar Hayırlı olsun.... Mesaja git »
2018 ötv limitlerinde güncelleme yapıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yuh be 2 ay takip etmedim b grubu bir araç nasıl 10 bin zamlandı! Benzinli otomatik Polo'nun fiyatı Trabzon VW de 101.000 tl gördüm ya artık şaşırmıy... Mesaja git »
2018 ötv limitlerinde güncelleme yapıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Olacak olan şu : Seat İbiza 1.0 tsi dsg style paket net fiyat 42.500 ÖTV %50 Eski fiyat : 75.000 %45 ÖTV Yeni fiyat : 72.700... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu Belgeleri Açıklıyor [SON DAKİKA] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Dünya'da MAN Ahirette İman.. Yeni parola çözüldü.... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Nevşehir ??... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Full mobil veri ile 4 saat üzeri, wifi olursa ve tel iyi çekiyorsa 5 saat üzeri. Gerisine aldırma gayet iyi zamanlar. Sabah 6 da alıyorum sarjdan akşa... Mesaja git »
Arkadaşları

inan74
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.266