Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
promilius
Gerçek Adbenhur tunaoglu
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 50
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Jelibon dolu kavanoz maketi Googleplex bahçesinde yerini aldı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaş, bu nasıl cümle kurmaktır! Ülkenin en kurumsal teknoloji sitelerinden birisiniz. Türkçeye biraz özen gösterin artık, çok rica ediyorum. Editör... Mesaja git »
Linus Torvalds: "Canın cehenneme Nvidia!" başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Hayatında yazılıma beş kuruş harcamayıp sürekli korsan kullanan adamlar, linux'a atıp tutuyor. Yok kendini geliştirseymiş, kullanıcı sayısını artı... Mesaja git »
AS3951-2464G34ISS---Ultrabook - 1389 tl - darty başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Haziran ayı ortalarında Ivy Bridge işlemcili 2. Nesil Ultrabook'lar gelecek. O sebeple daha çok indirim olur. Asus, Zenbook'larda yurtdışında ... Mesaja git »
Ubuntu işletim sisteminin pazar payı artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Söz konusu geliştiriciler zirvesine Electronic Arts da katıldı ve EA oyunlarının Ubuntu için versiyonlarının hazırlanacağını açıkladı. Sanırım Origin'... Mesaja git »
ubuntu sadece kendi wireless modemimi görmüyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
12.04 "wireless n" türü bağlantıda sorun yaşayabiliyor. Modem ayarlarını bir kontrol et istersen. Bende de aynısı oldu 5ghz A bağlantısına ayarladım, ... Mesaja git »
Mac mini ve tablet aldığım için artık ıskartaya çıkmış durumda. Daha önceden sistemdeki ekran kartını ayrı olarak sattığım için grafik gücü anlamında ... Mesaja git »
Kimse full sistem almıyor herhalde, çok uygun fiyat söyledim oysa.... Mesaja git »
Satılık Kondüsyon Aleti: York Rower 3000 Kürek Makinesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: karakaleli ben kürekçiyim evde böyle birşey olsun isterdim ama param yok kısmet :)... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: RitueL ürünlerin garanti , fatura ve kutu içeriği durumları nedir acaba ? Sadece kasa, güç kaynağı, ekran kartının kutu... Mesaja git »
Satılık Kondüsyon Aleti: York Rower 3000 Kürek Makinesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
İlana ürün resimleri eklenmiştir.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

comanchee
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık MSI GTX 560 TI Twin Frozr II 1GB DDR5 256 Bit Ekran Kartı [Satılmıştır]
Alıcı: Tècnics
Tarih: 3 Şubat 2012; 22:22:29
Yorum
Arkadaş güvenilir, Herşey bahsettiği gibi teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: Satılık Zotac GTX470 AMP! Edition: 380 TL
Alıcı: Tecnical
Tarih: 16 Mayıs 2011; 16:42:33
Yorum
sorunsuz bir alısveris oldu
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.098