Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kysis
Bir Önceki Kullanıcı AdıSn. Aslan Bey
Gerçek AdN/A N/A
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaş'ta her kaleci hatasının çok pahalıya mâl olması başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yarmelenko kendi ülkesi dışında futbol oynamak istemiyor. Avrupaya gitmemesi kendi tercihi yani.... Mesaja git »
VESSEN VTXN35A SEZ. İNVERTER A++ 12.000 BTU Klima İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Çok uzun süreli daha kullanamadım ancak kısa süreli çalıştırmalarıma göre konuşacak olursam çok hızlı bir şekilde odayı soğutuyor. Isıtması da iyi.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Evet hocam şimdi izledim. Nokta atışı tespit. Adam maç öncesinden diyor. Beşiktaş'ı yakacak diye. Aha gördük...... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
+1 Romantizme gerek yok. Fabri defolu bir kaleci. Patlamaya hazır bir bomba. Muslera'dan özür dilerim ondan iyi bir kaleci dedim diye. Eğri oturup... Mesaja git »
VESSEN VTXN35A SEZ. İNVERTER A++ 12.000 BTU Klima İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
gittigidiyor'dan aldım hocam.... Mesaja git »
Cenk Tosun’un beklenmedik düşüşü başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
inşallah sene sonu defolup gider. Görmeye tahammül edemiyorum artık cenk'i... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kendisi yetmiyordu şimdi bir de babası çıktı. Sinirden 1 haftadır girmiyorum artık beşiktaş bölümüne... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Tamam hocam. Bugünküü futbol bana bu umudu verdi. Yalnız şu cenk işini çözmemiz lazım artık bu adam kabak tadı verdi. Her oynadığı maçta hiçbir şekil... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Enseyi karartmayalım. Geçen haftadan daha iyi bir beşiktaş vardı. Bu takım şampiyon olacak. Ancaaak takımdaki bir takım çöplerden kurtulmak lazım. ... Mesaja git »
Şenol hocaya teşekkür edilip, sene sonu yollar ayrilmalidir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.158