Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kysis
Bir Önceki Kullanıcı AdıSn. Aslan Bey
Gerçek AdN/A N/A
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 16 dk. önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 dk. önce)
Bazen kendi kendime soruyorum: " Şenol hoca bu Tosic'e nasıl tahammül ediyor?" diye. Kafamda deli sorular...... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (27 dk. önce)
Babel çok etkisiz ne zamandır. Bu adamdan anca iyi bir yedek olur. Transfer şart o bölgeye.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Garmastan pomat kullanıyordu arkadaşım. Bebeği daha 25 günlük. Doktor tavsiyesi ile kullanıyordu.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Hasan Ali kim ya? Şükrü saraçoğlu'nda Gökhan'a yaptığı pisliği unutmadık. Hasan Ali karakterindeki adamlar bu kulüpte yer alamaz. Bedava bile olsa yü... Mesaja git »
Vodafone Arena: Beşiktaş vs Fenerbahçe Skor Tahminleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
3-0 alırız.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Quinny moodd almıştım.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Arkadaşlar merhaba, iyi haftalar. Amazon'dan aldığım bebek arabası için %20 gümrük vergisi alınmıştı. Bugün kartıma baktım o gümrük vergisi iade ed... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
[center][b] Ana Konusuna Hoşgeldiniz[/b] [color=#009900][/color] Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 500'e yakın ürün incelemesini içermekte... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
iyi günlerde kullanın hocam. Ben de safari natura aldım ama çilek size çok fiyat çıkarmış. Ben mart başında almıştım. Sonuç olarak gönlünüze göre ol... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yanlış bilgi vermiş arkadaşınız. 5 adet sipariş sınırlaması geçmiş yıllarda kaldırıldı. Aliexpress'ten mart başından beri 22 sipariş verdim, hepsi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.141