Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kysis
Bir Önceki Kullanıcı AdıSn. Aslan Bey
Gerçek AdN/A N/A
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Teşekkür ederim akustika. açıkçası baby registry ne onu bilmiyorum. Sepete ekledim ve aldım 1 haftaya da geldi :)... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
arkadaşıma bizzat 4moms mamaroo aldım. 910 tl'ye denk geldi. Kendimde alacaktım ancak çok elzem gelmedi açıkçası. Çocuğumuz nasipse 1 ay sonra doğ... Mesaja git »
takipteyim.... Mesaja git »
GG'den 1 saat önce 4 kez puanla alışveriş yaptım ancak dikkat etmeniz gereken şu. Alacağınız ürün puan tutarından büyük olmayacak. Saygılar.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
+1 eğer öyle bir şey olursa beşiktaş benim için yok hükmündedir. Yönetim de bugüne kadar yaptığı tüm iyi şeyleri çöpe atar bu transfer gerçekleşirse.... Mesaja git »
GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Neden acaba?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
İnşallah kabul eder Başkan. Arpası kesildi demek ki ondan istifa ediyor. Komisyonu yemiş zaten Mitro transferinde.... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Onu da aldim amazon.de de buraya gore cok uygun... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam isim verir misiniz kim o kani bozuk?... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam Emin misiniz? Dost yoğurt bildiğiniz sentetik gibi tanımlayamadığım bir şey. Ya da siz doğal yoğurt yememişsiniz. Kesinlikle eleştiri olsun diye... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.203