Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
serrikoc
Gerçek AdSerdar E*******
Doğum Tarihi26 Temmuz ****
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1.) Vodafone KaraKartal’lılara Özel Yemeksepetinde %20 İndirim: Katılmak için: 2.) Maximum kart yemek indirimleri: 3.) yemeksepeti.com&... Mesaja git »
Banada harcama hedegiyle ilgili kampanya gelmişti sms attım bu kampanyaya katılamazsınız cevabı geldi. MH ile görüştüm kampanya bugün aktif hale geldi... Mesaja git »
Panasonic ikili AA Ni-Mh şarjlı pil 1900 mAH ( metro market) 9.99 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Panasonic ikili AA Ni-Mh şarjlı pil 1900 mAH ( metro market istanbul güneşli şubesi) 9.99 TL. Diğer şubelerde de büyük ihtimalle aynı fiyattır.... Mesaja git »
turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
hattını turkcelle taşımak isteyenler için güzel fırsat. paket normalde 3gb fakat herhangi bir turkcelli tavsiye ederse sizi 6 ay ek 1gb daha veriyor. ... Mesaja git »
TT FATURALIYA GEÇİŞ 4GB 1000 DK1000 SMS 19 TL. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/yeni-yil-4-gb-faturaliya-gecis.aspx BENCE İYİ BİR FIRSAT ARKADAŞLAR AMA BENİ... Mesaja git »
Bluetooth Kulaklık Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Arkadaşlar bu konu altında uygun fiyata gördüğümüz bluetooth kulaklık fırsatlarını paylaşırsak güzel olur.Sürekli hoparlör konusu dönüyor ama kulaklığ... Mesaja git »
PANASONIC SANYO ENELOOP ANSMANN FUJITSU POWEREX XTAR OPUS başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
ALLAH C.C. DAN BİR MANİ OLMAZ İSE SATIN ALINAN ÜRÜNLER AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR. İLETİŞİM - 05424862236 ENELOOP HAKKINDA HERŞEY AÇILDI - ... Mesaja git »
GearBest 2. Fail. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
ilk fail buyrun: 2. alışverişte tr personeli arkadaşa güvenerek yaptım yine hüsran. bundan sonra bedavaya ürün satsalar uğramayacağım site. ben alı... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
Türkiye Hızlı Kargo takip sitesi kargonuz Türkiye ye giriş yaptıktan sonra sorgulama sayfasındaki waybill numarasını MNG müşteri hizmetlerine verere... Mesaja git »
Yurtdışı Alışveriş Banggood Gearbest Everbuying vb indirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
Yurtdışı: Banggood Gearbest Everbuying dealsmachine miniinthebox lightinthebox sitelerinden indirimli alışveriş için yardımcı olabilirim... Mesaja git »
Arkadaşları

Gündoğdu

kocausta*

lockerzemre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133