Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
serrikoc
Gerçek AdSerdar E*******
Doğum Tarihi26 Temmuz ****
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE 5 FIRSATLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Telefon artık Türkiye'de. Şimdilik fiyatlar hala yüksek. Ama zamanla fırsatlar oluşacaktır. Uygun ise burada paylaşalım arkadaşlar. Şimdilik en u... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bende 3 yıl öncesine kadar ttnt kullanıyordum daha sonra iptal ettirdim turknete başvurdum tt ekibi gelmiş sedece ev içinden tel kablosondan arama ya... Mesaja git »
PORT SORUNU ÇÖZÜM başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Taahhüt yok ama 24 ay boyunca ödemeniz gereken aktivasyon ücreti var 2 ay kullanıp çıkarsan 176 TL ekstra ücret çıkar. Sırf bu yüzden vazgeçtim.... Mesaja git »
Dediğiniz şekilde bir bir buçuk ay önce başvurdum bulunduğum yerde hipernet olduğundan hazırnet alamazmışım. Hipernet taahhütsüz en ucuzu 52 tl telefo... Mesaja git »
Ben dediğiniz olayı denedim güya taahhüt yok 192 TL activasyon ücreti çıkardılar verdim veriştirdim başvuru yapmıyorum ver kimlik fotokopisini dedim ... Mesaja git »
Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bende yanımda uygulamasında 50 tl ye 25 tl a101 çeki görünüyordu pazar sabahı yanımda uygulamasından 50 tl yükledim şifre falan gelmedi sms ilede gelm... Mesaja git »
Turknet vdsl bos port yok sorunsalı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Benim Turknet işi yılan hikayesine döndü. Turknetten sorguladığımda bulunduğum bölgede boş port olmadığı bilgisi çıkıyordu forumdan öğrendiğim yolu de... Mesaja git »
Turknet vdsl bos port yok sorunsalı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Benim olduğum bölgede daha dogrusu apartmanda benzer sorun vardı. Türknetten sorgulayınca boş port yok görünüyordu ama ttnet hipernet bağlayabiliyordu... Mesaja git »
Altyapıda boş port olmaması ne anlama geliyor? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bütün firmalar derken ttnette dahil mi öyleyse beklemekten başka şansın yok yada airnet varsa onu kullanacaksınız... Mesaja git »
58UH635 İNCELEMEM, FAZLA ÖDEMEYE GEREK VAR MI? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sizinki de innolux büyük ihtimalle... Mesaja git »
Arkadaşları

Gündoğdu

kocausta*

lockerzemre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.797