Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
serrikoc
Gerçek AdSerdar E*******
Doğum Tarihi26 Temmuz ****
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 sa. önce)
2 ekimde aldım çin 1 hafta tatilmiş galiba 7 sinde sevkiyete hazır yazıyordu 13 ekimde teslim oldu... Mesaja git »
Benim sevkiyat aşamasında görünen turkeypost 12 günde geldi. Güncelleme yada bilgi girişinde sorun var galiba... Mesaja git »
AXESS MOBİL UYGULAMA (YENİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Axess de Bonus Flaş ve Yapıkredi Cüzdan benzeri bir uygulama yapmış. Resmi duyurusu henüz yapılmadı. Şimdilik pek birşey yok. Sadece haftasonu restora... Mesaja git »
Vodofone 4BUCAKG Kampanyası Tekrar Başlamış Sanırım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
4545 4BUCAKG Yazmanız Yeterli 7 Gün İçinde Hattinuza 5GB İnternet Tanımlanacaktır Ben Katıldım Böyle Mesaj Geldi Haberi Babamdan Aldım Ona Bugün 5GB... Mesaja git »
Kesmedim iki kart geldi biri platinum diğeri gold kapatılan gold idi.... Mesaja git »
Ben aradım yapamıyoruz dediler. Biraz zorladım diğer arksdaşlara iade ettiniz bana niye etmiyorsunuz diye ama %10 kampanyası olduğundan kapattıramadı... Mesaja git »
Türknet Olumlu&Olumsuz Görüş? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bulunduğunuz yerde boş port var mı Bende bekledim ama sinyal verilene kadar portlar doldu port boşalır boşalmaz internetim açıldı o zamandan beri soru... Mesaja git »
Axess’ten tam 100 TL’ye varan Chip-para Sizi Bekliyor! Axess Kredi kartınız ile,kayıt olduktan sonra Eylül ayı sonuna kadar tek seferde ya... Mesaja git »
AliExpress Ana Konusuna Hoşgeldiniz * Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 1000'e yakın ürün incelemesini içermektedir. Sorularınız... Mesaja git »
Arkadaşları

Gündoğdu

kocausta*

lockerzemre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.090