Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
serrikoc
Gerçek AdSerdar E*******
Doğum Tarihi26 Temmuz ****
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yaprak jiletle tıraş olan var mı? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hep Ptt çalışanlarından şikayet ediyoruz iyi örnekleride yazmak lazım. İşyerinden arkadaş ilk kez Aliexpressten alış veriş yapmış ama ad soyad bölümün... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende sırf şarjla uğraşmamak için Qcy J1 modelini aldım uzun süre kullanımda kulakta ateşlenme kızarma birazda baş ağrısı yaptığından vazgeçtim.Benim ... Mesaja git »
Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok teşekkürler sizin bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanız sayesinde aldım. Yardımlarınız için teşekkürler.... Mesaja git »
Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gittigidiyorda attabebek mağazalarında %23 indirim kuponu var. Bende uzun zamandır Matrax arkadaşımızın tavsiyesiyle Maxi Cosi Rodifix almayı düşünüyo... Mesaja git »
* 19 Mayıs Özel - %50'ye Varan İndirimler * Bütün Ümidimiz Türk Gençliğindedir! - 19 Mayıs'a özel %50'ye varan indirim fırsatlarını ka... Mesaja git »
TCHIBO(%39 kod)***TRENDYOL***GITTIGIDIYOR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
TCHIBO >>> %39 indirim KODU >>> 10 TL TCHIBO >>> %28 indirim KODU >>> 4 TL TCHIBO >>> %23 indirim KODU &g... Mesaja git »
gittigidiyor indirim kuponları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
GİTTİGİDİYOR 125/25 indirim kuponlu hesap --- 2TL 80/20 indirim kuponlu hesap ----1 TL Ödeme Yöntemleri Enpara / Garanti... Mesaja git »
Halkbank Parafcard Kampanyaları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Paraf Günüm Paraf ile size özel ayrıcalıkların tadını çıkarın! Kampanyanızı ve kampanyanızın zamanını siz belirleyin, Paraf dileğinizi gerçe... Mesaja git »
Kampanyaların çoğundan fatdalanabiliyorsam en mantıklısı freekart almak dediğibiz gibi... Mesaja git »
Arkadaşları

Gündoğdu

kocausta*

lockerzemre
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102