Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
by-ko
Gerçek AdDoğan xxxx
Doğum Tarihi6 Mayıs 1990
Mesleköğrenci
İlgi AlanlarıYabancı diller, pc oyunları
KonumKonya,Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İlginç Siteler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 sa. önce)
- Dünya ile birlikte pac-man oynanıyor http://worldsbiggestpacman.com/ - Bilim adamları tarafından rahatlatıcı bulunan müzik http://soundclou... Mesaja git »
Az Önce Domuz Eti Yedim Yorumum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben de bir kere yanlışlıkla domuz döner yemiştim. Lezzetli gelmişti yerken. Ama donmuş döner olduğundan kokusu gelmedi herhalde. Bir daha yemem ama.... Mesaja git »
Yolda Bulduğum Garip Cisim başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tatlı patatese benziyor ama bilemedim şimdi. Başka bir bitkinin kökü de olabilir. Bu arada yoldan bulduğun şeyi neden alıyorsun dostum? Normal p... Mesaja git »
Hangi Sosları Kullanıyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Acı sos banmak için değil. Öyle ben de sevmiyorum. Ancak hamburgerin içindeki ete çok yakışıyor. Genelde hamburgerde karamelize soğan, acı sos ve... Mesaja git »
Hangi Sosları Kullanıyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ballı hardal + sarımsaklı mayonez ikilisine bayılırım. Ayrıca ranch + ketçap da çok güzel olur. Bunlar patates kızartması yada soğan halkası için. Bur... Mesaja git »
Binali Yıldırım: 'Hayır' diyen katiyen terörist değildir başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Karar verin terörist miyiz değil miyiz? Evde elime keleşi bir alıyorum bir bırakıyorum.... Mesaja git »
16 Nisan'da Mhp tarih olacak başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mhp değil bahçeli bitti. İsmi mhp olmaz mçp olur. Ama dava bitmez.... Mesaja git »
AKP KENDİ YAPTIRDIĞI ANKETTE EVET %50 GEÇEMEDİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
%57 hayır, %43 evet. At fava bekle. ... Mesaja git »
ben suriyeli bir öğrenciyim başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yav he he... Mesaja git »
ben suriyeli bir öğrenciyim başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Değer vermiyorum kardeşim. Sen çok değer veriyorsan al evine besle 5-10 tanesini. Ama dikkat et kafanı kesip üzerine beton dökmesinler.... Mesaja git »
Arkadaşları

Kontrespiyonaj

paganmin

dreameren

Civitas Terrana
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
İnsanların bir şeyleri var ki, gurur duyuyorlar onunla.Ne diyorlardı, onları gururlandıran şeyin adına? Eğitim diyorlar; kendilerini keçi çobanlarından ayırt eden şeymiş bu!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.217