Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
by-ko
Gerçek AdDoğan xxxx
Doğum Tarihi6 Mayıs 1990
Mesleköğrenci
İlgi AlanlarıYabancı diller, pc oyunları
KonumKonya,Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rtede davidoğlunu görevden aldı. Demek ki aynı partiden bile olsalar sorun çıkabiliyor. Ayrıca muharrem ince chpli değil artık. Ve kkya en çok muha... Mesaja git »
Daha da bana yeni nesil bozulmuş demeyin başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
"Günümüzün çocukları lüksü seviyor. Kötü davranışları var, otoriteye baş kaldırıyorlar, yaşlılara saygıları yok, çalışmak yerine lak lak etmeyi seviyo... Mesaja git »
Savaş açmaz ama ambargo koyar. Hani sürekli onun zamanında ekmek kuyruğu, gaz kuyruğu var dediğiniz Ecevit döneminden beter oluruz. O zaman en azından... Mesaja git »
Şimdi bunların hangisini fetöcü ilan edecekler onu merak ediyorum.... Mesaja git »
24 HAZİRAN SEÇİM TAHMİNİ MÜNECCİN YAPRAĞI YİYENLER İÇERİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Benim böyle bir iddiam yok. Ama sen tüm ülke sevsin beni diyorsun. Şimdi zoruna giden ne?... Mesaja git »
24 HAZİRAN SEÇİM TAHMİNİ MÜNECCİN YAPRAĞI YİYENLER İÇERİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dostum adresini gönder pmden. Senin canın sevilmek istemiş seçimleri bahane ediyorsun... Mesaja git »
Muhatap almaz mı? Meydanlardan bay Muharrem diyor. Demek ki muhattap alıyor. Ancak akp seçmeni Muharrem İnceyi dinlemiyor, muhalefet Recep Erdoğanı. İ... Mesaja git »
Millet Kıraathanelerinde Tavuk Döner de verilmeli.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
http://www.idefix.com/turkiye-ne-okuyor Şu haritaya bakınca sizin kesimin ne kadar kitap okuduğu belli oluyor. O sarıların %90ı da dediğim gibi fetön... Mesaja git »
Millet Kıraathanelerinde Tavuk Döner de verilmeli.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sizin kesimden kitabın ne olduğunu bilen var mıydı? Tabi said kürdi ve fethullah gülen kitapları dışında?... Mesaja git »
Haliç'te Kurulacak Bilim Merkezi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tabi baktı kıraathanede yatıp yuvarlanmak ve beleş çayla kek dalga konusu oldu. Çorba ve tatar böreği bile kurtarmadı işi; şimdi bilim merkezi. Kı... Mesaja git »
Arkadaşları

captain_turkiye

paganmin

dreameren

Civitas Terrana
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
İnsanların bir şeyleri var ki, gurur duyuyorlar onunla.Ne diyorlardı, onları gururlandıran şeyin adına? Eğitim diyorlar; kendilerini keçi çobanlarından ayırt eden şeymiş bu!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.531