Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
by-ko
Gerçek AdDoğan xxxx
Doğum Tarihi6 Mayıs 1990
Mesleköğrenci
İlgi AlanlarıYabancı diller, pc oyunları
KonumKonya,Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
7 milyon liralık İmam Hatip, 45 öğrenciyle yeni döneme başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
İmam hatipte labaratuvarı ne yapacaklar acaba? Abim imam hatip mezunu ve fizik kimya gibi fen derslerini hiç görmedi.... Mesaja git »
Şaka maka Kürdistan mı kuruluyor şimdi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Dostum aklıma bu geldi; Yani A.Oktarın masonlara islamı yaymak için mason olması gibi RTE de bopu bitirmek için eşbaşkanı olmuş he mi? Abd ... Mesaja git »
Motorla Ses Çıkaranlardan Nefret Eden Tek Ben Miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yahu arkadaş sevmek zorunda mıyım? Bu da gürültü kirliliği. O apaçilere 10 küfür ediyorsam bunlara 9 küfür ediyorum.... Mesaja git »
Ölmenin intihar dışında yolu yok mu? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Git sözleşmeli erlik yada erbaşlığa başvur. Komando olmak istediğini söyle. Sonra da sınır karakollarına tayin iste. Hem ölürsen şehit olursun. Boşa ö... Mesaja git »
Motorla Ses Çıkaranlardan Nefret Eden Tek Ben Miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Motora bağlı demiş bazı barzolar. Yahu sen seviyorsun diye herkes sevmek zorunda mı? Bunun hastası var çocuğu var. Motor sesi duymak istiyorsan gi... Mesaja git »
Ölmenin intihar dışında yolu yok mu? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yaş kaç?... Mesaja git »
Sıcak havalarda gözde içeceğiniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Naneli limonata.... Mesaja git »
Ülkede ironi yapmanın yasaklanması için bimere yazı yazdım. Yahu ironiden anlamayan adamları görüp utanmak zorunda mıyım ben?... Mesaja git »
Son İtem başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Karayel mi? Botu satıp almak dışında hiçbir işe yaramıyordu. Normal item sıralamasında alan birine hiç rastlamamıştım.... Mesaja git »
Bence güzel olmuş. Sinyal vermeyen öküzlere bir şeyler anlatma amacı taşıyor sanırım.... Mesaja git »
Arkadaşları

captain_turkiye

.Davy Jones.

paganmin

dreameren

Civitas Terrana
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
İnsanların bir şeyleri var ki, gurur duyuyorlar onunla.Ne diyorlardı, onları gururlandıran şeyin adına? Eğitim diyorlar; kendilerini keçi çobanlarından ayırt eden şeymiş bu!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.188