Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
by-ko
Gerçek AdDoğan xxxx
Doğum Tarihi6 Mayıs 1990
Mesleköğrenci
İlgi AlanlarıYabancı diller, pc oyunları
KonumKonya,Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
%99 Türk milliyetçisi çıktı.... Mesaja git »
Adam belgelerle 12 adaya ait olmadığını göstermiş. Sen neye göre 12 adaya dahil diyorsun?... Mesaja git »
Bu ülke abarttığınız kadar kötü durumda değil başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Egonomimiz çoh eyiden abarttığınız kadar kötü değile... Güzel, gelişme var. Yakında anlarsınız ekonominin durumunu.... Mesaja git »
2019 Adayı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu olursa... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Biz erdoğanı indirmek istemiyoruz. İyi bir yönetim istiyoruz. Sırf erdoğan gitsin diye davidoğluna mı oy vereceğiz? Saçmalamayın. Hadi Abdullah ... Mesaja git »
Osmanlı tarzı geniş kitleyi kapsayan... Bir aile ismi bir millet isminden daha mı kapsayıcı zeki çocuk?... Mesaja git »
Her gün sadece bunları yiyorum. Sizce böyle diyet mantıklı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
3 beyazı kes zayıflarsın. Diyet için çok kasmanıza gerek yok beyler. Ekmeği ve şekeri komple kesin. Tuzu azaltın. Paketli ürün yemeyin. Hazır mey... Mesaja git »
Rte'nin karşısına çıkabilecek 2019 Başkan Adayı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ne kadar kötü durumda olursan ol, rakibin yoksa kazanan sen olursun. Şuan kim rakip olabilir erdoğana?... Mesaja git »
YSK nın önceden almış olduğu benzer kararlar. YSK linki eklidir. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Aynı Rtenin soma faciasını normal göstermek için 1800lerden örnek vermesi gibi... Bu madde 2010 yılında düzenlendi zaten. Daha önceden bir boş... Mesaja git »
Erdoğanın bugün açıklayacağı müjde başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Müslümanların kurtarıcısı siyonistler olduysa vay benim dinimin haline...... Mesaja git »
1 Mühürsüz Oy Nedeniyle Seçim İptal Edildi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hiçbir şey tayyipten üstün değildir. Boşuna uğraşmayın. Tayyip ol der ve olur. Aklınızı başınıza toplayın!... Mesaja git »
Arkadaşları

Kontrespiyonaj

paganmin

dreameren

Civitas Terrana
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
İnsanların bir şeyleri var ki, gurur duyuyorlar onunla.Ne diyorlardı, onları gururlandıran şeyin adına? Eğitim diyorlar; kendilerini keçi çobanlarından ayırt eden şeymiş bu!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156