Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
by-ko
Gerçek AdDoğan xxxx
Doğum Tarihi6 Mayıs 1990
Mesleköğrenci
İlgi AlanlarıYabancı diller, pc oyunları
KonumKonya,Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Uğur Dündar Erbakan Ödülleri törenine katıldı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Allah allah. Bu forumda hergün hayret edecek bir şey buluyorum.... Mesaja git »
Yerli ve Milli para ile oyunu bozacağız başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sıkıldım artık şu yerli ve milli lafından.... Mesaja git »
CHP-İYİ PARTİ ANLAŞTI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Neden chp inşallah Merali aday göstermez diyorsunuz? Chpli olduğunuza dair bir intiba yoktu bende.... Mesaja git »
Kemalist olup hala oyunu chpye verecek olan var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Zaten yaşlı kesim ve diğer ideolojik körleri saymazsak Atatürkçülerin chpye oy vereceğini sanmıyorum. Chpde Atatürkçü olmanın suç olduğunu herkes görm... Mesaja git »
Bahçeli Yine Hayır Dedi Gelmedi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Durun siz kardeşsiniz!... Mesaja git »
AKP’den : İYİ Parti sonraki seçime hazırlansın. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tarih konusunda sıkıntı yok ancak teşkilatlanma tamamlanmadı sanırım.... Mesaja git »
AKP’den : İYİ Parti sonraki seçime hazırlansın. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sanki girdiğimiz seçim Kasım 2019 seçimi de İYİ Parti kendi hatası yüzünden katılamıyor sanır. Seçimi 1,5 yıl öne çeken siz değil misiniz? Valla içim... Mesaja git »
Ülkede Ekonomik Kriz Var(!) Diyenler... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Şikâyetiniz başarıyla iletildi Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca her zaman yukardaki şi... Mesaja git »
Fatih Portakal'dan İlginç Açıklama "Bence Bu İktidar Kalmalı" başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yahu hala anlamadınız sabit kur ile dalgalı kur farkını. Hala o zamanki gibi hükümetin develüasyon yapacağını ve 1 gecede her şeye zam geleceğini düşü... Mesaja git »
Arkadaşları

captain_turkiye

paganmin

dreameren

Civitas Terrana
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
İnsanların bir şeyleri var ki, gurur duyuyorlar onunla.Ne diyorlardı, onları gururlandıran şeyin adına? Eğitim diyorlar; kendilerini keçi çobanlarından ayırt eden şeymiş bu!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250