Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
by-ko
Gerçek AdDoğan xxxx
Doğum Tarihi6 Mayıs 1990
Mesleköğrenci
İlgi AlanlarıYabancı diller, pc oyunları
KonumKonya,Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 24 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Liseli kıza korkunç şantaj! başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
İki taraf da kanunen çocuk sayılırken kime ceza vereceksin? Tamam doğru değil belki. Ama burada ceza verilebilecek bir kişi yok. Ancak konuya baktı... Mesaja git »
Japonca YDS'ye girmiş/girecek olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
JLPT'ye girdin mi peki? Onun formatı nasıl?... Mesaja git »
Japonca YDS'ye girmiş/girecek olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben romaji yada sadece hiragana/katakana sorulabileceğini, kanjinin ayrı bir bölüm olarak test edilebileceğini düşünmüştüm. Sınav baştan aşağı kanji o... Mesaja git »
silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kes kurtul.... Mesaja git »
2018 YILINDA HALA ÇALIŞIP ZENGİN OLACAĞINI DÜŞÜNEN KALDI MI ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Dünyanın en iyi işinde de çalışıyor olsan maaşlı işte zenginlik diye bir şey yok. Güzel bir yatırım yada iyi bir fikir uçurabilir. Yoksa tohtur olayım... Mesaja git »
Japonca YDS'ye girmiş/girecek olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Geçen sene ben de girecektim ve internette japonca öğreten sitelerden bile bilgi alamadım. Benim merak ettiğim acaba kanji sorulup sorulmadığı. So... Mesaja git »
Çok fakirim ve yalnızım? bir kız kadar değerim yok? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Evde saçma sapan şeyler yiyorsun ve gidip burger king yada cafelerdeki abur cuburlar gibi kaliteli şeyler yemek istiyorsun öyle mi? Ok.... Mesaja git »
Yerli araba 100bin lira olursa başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aptallar olmasa aklın ne önemi kalırdı? Ha bir de koyun gibi önüne konan her şeyi yemeyip eleştiren insanları ülkeden kovuyorlar. Neymiş? Onlar gid... Mesaja git »
Fransa'da zorunlu askerlik geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
9 kurşun atıp 12 ay boş boş askerlik yapmak daha iyi diyorsun yani?... Mesaja git »
Lübnan abdye ayarı vermiş başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Washingtondan haber geldi, Trump tasını tarağını bir kutuya koyup götürüyormuş. Bu rezilliğe katlanamam demiş. Araplar işte ne bekliyorsun? Kafalar... Mesaja git »
Arkadaşları

captain_turkiye

paganmin

dreameren

Civitas Terrana
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
İnsanların bir şeyleri var ki, gurur duyuyorlar onunla.Ne diyorlardı, onları gururlandıran şeyin adına? Eğitim diyorlar; kendilerini keçi çobanlarından ayırt eden şeymiş bu!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.234