Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fahrettin75
Gerçek AdFahrettin Tarhan
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 64
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık 3 adet RX580 Aorus ve Mining Rig konusunu başlattı (bir ay önce)
Garanti Bankası’nın yeni uçuş kartı Shop&Fly başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Garanti’nin Miles&Smiles da neden sessiz olduğu belli oldu. Özellikler Shop&Fly’la alışveriş; daha fazla mil, daha fazla seyahat... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Kış İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
playstore dan oyun alabilen var mı? faturaya ödeme istiyor kabul ediyorum daha sonra tek şifre sayfasına tekrar yönlendiriyor.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fanatical Winter Mystery Bundle geri gelmiş.... Mesaja git »
Satılık FX-6100 İşlemci konusunu başlattı (2 ay önce)
Bilgisayarımı yenilediğim için eski parçaları satıyorum. Ürün linkteki gibidir. Garantisi yoktur. Kutusu mevcuttur. Ankara'da yaşayanlar için elden t... Mesaja git »
Satılık Steam Oyunları konusunu başlattı (2 ay önce)
Hepsi HumbleBundle'dan alınan oyunlardır. Alpha Protocol, Company of Heroes, Rome: Total War, Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit Anna's Quest... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Divinity Original Sin Collectors Edition alacağım. 21 Tl ye değer diye düşünüyorum. Ek olarak verilen gifti 10 liraya almak isteyenler özel mesaj atab... Mesaja git »
26.11.2018 Saat 11:00 SON!!! 250 TL Üzerinde 100 TL İndirim(newegg.com) 250 TL üzerindeki ilk siparişe anında 100 TL indirim yapıyor. Tüm ürünlerde ge... Mesaja git »
Asus VG248QE Kullananlar Klubü - 3xSurround Portrait 3240x1920 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
denedim ve kısmen düzelme oldu fakat yine de istediğim gibi olmadı hocam. Sorun kesinlikle windows 10 kaynaklı mıdır yoksa ekran kartından dolayı da s... Mesaja git »
Asus VG248QE Kullananlar Klubü - 3xSurround Portrait 3240x1920 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Valla arkadaşlar monitörün özeliklerini şöyle böyle diye yazma gereği duymadım kusura bakmayın. Fotoğraf çeksem ne kadar anlaşılırdı bilmiyorum. Aşağı... Mesaja git »
Arkadaşları

Playas

denizci006
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Corsair Low Profile 4GB DDR3 Ram
Alıcı: ooztuncer
Tarih: 9 Ocak 2015; 14:49:50
Yorum
Teşekkürler Fahrettin Bey. Saygılarımla.
Genel Puan

Ürün: Satılık PowerColor Radeon HD5670 1 GB GDDR3 (AX 5670 1GBK3-HV5)
Alıcı: besmelesiz
Tarih: 22 Eylül 2014; 17:58:22
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Issey Miyake L'Eau D'Issey Edt 125 Ml Erkek Parfümü
Alıcı: aoztemel
Tarih: 10 Haziran 2013; 15:07:05
Yorum
Dürüst, samimi ve anlayışlı alışverişinden keyif aldım.
Genel Puan

Ürün: Satılık Ati Radeon HD3650
Alıcı: borabey06
Tarih: 9 Haziran 2013; 21:08:18
Yorum
güzel alışverişti tavsiye ederim..
Genel Puan

Ürün: Referans İlanı - LG 18x Super Multi Dvd Rewriter
Alıcı: denizci006
Tarih: 9 Haziran 2013; 12:13:15
Yorum
çok teşekkürler herşey için sorunsuz alışveriş yaptığım nadir insanlardandır kendisi
Genel Puan

Ürün: Satılık H600 B12 Kasa + 300W psu
Alıcı: ramazandeveli
Tarih: 4 Haziran 2013; 22:41:45
Yorum
kendisi iyi niyetli bir arkadaşımızdır.alış-verişimiz sorunsuz-sıkıntısz olmuştur.teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Kaspersky Antivirus 2013 2 adet lisans
Alıcı: mrtsrky45
Tarih: 17 Mayıs 2013; 10:30:14
Yorum
çok başarılı
İmza
phantom
battletag: fahrettin75#2554

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125