Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kabuto
Gerçek Adkabuto genc
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Taşınabilir diski PS4 diskine çevirin. (2 TB HDD - video anlatım) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Selam dostlar. PS4'üm için 2 TB lik harddisk arayışı içindeydim. Dahili disk almak yerine daha ucuz bir yöntem olan 2 TB Harici disk alıp, için... Mesaja git »
Taşınabilir diski PS4 diskine çevirin. (2 TB HDD - video anlatım) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
hortlaticam biraz iki sorum var hdd degistirden sonra sıkıntı yasiyan varmidir acaba ikinci sorum ise bu harddisklerin fiyatlari uçmuş 400 civari su s... Mesaja git »
Amarok'a Yeni Motor Seçeneği (V6 DİZEL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
fiyati nekadar olucak bu aletin onu merak ediyorum 110.000 tl ye aldigim araba su an 123.000 tl ikinci elide 90-100 arasi gidiyo akesuar eklion para ... Mesaja git »
http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/25559-26138/samsung-ue55ju7500t_lg-60uf850v/ arkadaşlar bütçe biraz kisitli izleme mesafem yaklasik 4-... Mesaja git »
multimedya onerisi konusunu başlattı (4 yıl önce)
herkese kolay gelsin 2015 model amarok aracim için multimedya düşünüyorum nette bi ton model var bütçe olarak 2000 tl olarak bisi ayirmayi düşünüyorum... Mesaja git »
GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
geçenlerde genel kullanim için navitech rx-a780t aldim sirket arabasi vs kullanmak için uygun olur dedim . onun disinda haftaya carsamba amarok canyon... Mesaja git »
VW AMAROK Pick-up kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
bir amarok hikayesi anlatim :) . 3 hafta kadar once tekrar amarok alim dedim 3. amarogum olucak bu arada , oncelikle fuara gittim yeni modeli gordum ... Mesaja git »
Navitech - RX-A780T - 7'' IPS TV'li Android Navigasyon Cihazı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
tesekur ederim hocam biraz daha arastiricaz el mahkum :)... Mesaja git »
Navitech - RX-A780T - 7'' IPS TV'li Android Navigasyon Cihazı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
hocam sarj olayida canimi sıktı mantikli dusunmeye calisiyorum ben simdi . yurt disinda aracimi park edip gezmeye gidicem . navigasyonuda yanima haliy... Mesaja git »
Bugun bir tomtom aldim eve geldim 2 saat gps e baglanmasini bekledim baglandi kufurler esliginde paketine geri koydum arim teknik yardim alim dedim to... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

Plunder

sawgiray
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
hp pavilion dv9500 notebook . psp .xbox 360 arcade. toyota

TODAY TOMORROW TOYOTA
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.117