Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
egegecyatan
Gerçek AdEge Geçyatan
İlgi AlanlarıCoD2
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pioneer DDJ Ergo yeterli midir? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Şuan DDJ-ERGO kullanıyorum ve cihaz özellikle evde kullanacaksanız kesinlikle yeterli. Hatta bence küçük eventlerde falan da kullanıcısını yarı yolda ... Mesaja git »
TDU 2 ONLİNE GRUBU başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaşlar bu aralar PC'de sık sık online olan arkadaşlar hangi klüplerdeler? Birlikte oynayalım daha çok keyif alalım... Mesaja git »
Dreambox DM500s | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: ettu egegecyatan En pratik yollardan üç tanesi. Media Playerden Tv'deki görüntüyü PC’de seyretme Media Player... Mesaja git »
Dreambox DM500s | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, benim ufak bi sıkıntım var bilgisayardan dreambox ı izlemekle ilgili. Bu işlemi yapmak için dream stream indirdim, yalnız izleme... Mesaja git »
: Overclock Sıfırlanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
@ kara duman, fsb ve mch a herangi bi voltaj vermemiştim ama denerim şimdi tekrar. Ram çarpanı 2 deydi zaten. Zamanlamalarsa şu an 5-5-5-15 ve st... Mesaja git »
: Razer mouse nerden alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
www.editorunsecimi.com buradan da alabilirsin Razer mouse lardan herhangi birini. Yerleri Mecidiyeköy'de. Ayrıca gittigidiyor da falan da mevcut ... Mesaja git »
: Overclock Sıfırlanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Problemimi yukarıdaki link e de yazdım ancak pek yardım eden çıkmadı ondan tekrar buraya da yazıyorum: Buna benzer bi sorun bende de var biri yar... Mesaja git »
Razer Diamondback Açılıp Kapanma Problemi konusunu başlattı (11 yıl önce)
Elimde 2.5 senedir kullandığım Razer Diamondback im var ama son 2 haftadır bir sorunla karşı karşıyayım. Mouse u kullanırken yaklaşık 4-5 dakikada bir... Mesaja git »
: Bios ayarları ve Elektrik kesintisi başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Buna benzer bi sorun bende de var biri yardımcı olursa çok sevinirim. E6420 mi 2 aydır, düne kadar 2.83 te voltaj vermeden kullanıyordum ama dün ... Mesaja git »
: BattleField 2 MultiPlayer Oynayan Var Mı ???[3 K���Y�Z :D] başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Ben de sürekli oynuyorum. Özellikle ranked ve araçsız sunucularda oynuyorum. Karkand da favori haritam genelde orda takılıyorum. İsteyene xfire verebi... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

barbee
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Intel Core2duo E6420 2.13GHz @ 2.94GHz - Gigabyte 965P-DS3 - 2GB A-Data DDR2 800MHz - Asus EN8800GTS 320MB 320Bit @513/1584 - Seagate 1.5TB 7200 RPM SATA2 - Samsung 16x DVD-Rom - LG 16x DVD-RW - A4Tech Anti RSI Wireless Keyboard - Razer DiamondBack Plasma Limited Edition + Razer eXactMat Surface - CoolerMaster Centurion 5 & CoolerMaster 380W PSU

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PS3
TV
LG
Hakkında
2D8BD7BF1054461FB1DA2A914572545A.jpg2D8BD7BF1054461FB1DA2A914572545A.jpg2D8BD7BF1054461FB1DA2A914572545A.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078