Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
musq
Gerçek AdMustafa YILMAZ
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Aralık 2017
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Windows güncelleme hatası alanlar var mı? Sürekli hata veriyor güncellemeyi yükleyemiyorum. x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1803 2018-... Mesaja git »
Bu arada sürüm tarihine 3 aralık demişler ama erişime yeni açıldı.... Mesaja git »
Bir uğraşayım. Sonra yazarım size.... Mesaja git »
Dostum bios güncellemesinden önce karşılaştığım bir sıkıntıyı söyleyeceğim. Sen daha önce rastladın mı bilmiyorum ama bilgisayarı ethernet kablosu tak... Mesaja git »
F.50 biosu çıkmış. İndirip kuranlar oldu mu?... Mesaja git »
HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bildiğim kadarıyla bellek erişim süresi daha kısa ama bunu sen gözle anlayamazsın. Onun haricinde render ile uğraşmıyorsan ikisi hatta sata3 yazma hız... Mesaja git »
Ben de Türkcell kullanıcısıyım. Son bir ay içinde lifecell 3 gb'ye geçtim. 35?ye bir yıl taahhütle ve taahütü boyunca 2 gb internet hediyesiyle. Türkc... Mesaja git »
Dostum tüketici hakem heyetine gideceksin. İade ya da değişime sen karar verirsin. İzlemen gereken yolu oradan daha iyi yönlendirirler. Haklı çıkmama ... Mesaja git »
Açıkçası Hepsiburada'nın bazı ürünlerine ben de güvenmiyorum. Bir keresinde arkadaşıma kutusu olmayan orijinal iphone kulaklığı almıştım ve sahte oldu... Mesaja git »
https://www.hepsiburada.com/lg-g7-thinq-64-gb-lg-turkiye-garantili-p-HBV00000CH1YB?magaza=Hepsiburada... Mesaja git »
Arkadaşları

Hellori Hazretleri

teknokaptan

expressimo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094