Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Roque_Jn
Gerçek AdAhmet Öztürk
KonumAnkara,Gölbaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 125
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
A.C. Milan Taraftar Köşesi #rossoneri başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Uefa kupası için 2 tane lig ve 1 tane kupa kontenjanı var. Yani toplamda 3 tane kontenjan var. 3 tane CL kontenjanı + 3 tane uefa kontenjanı, demek ki... Mesaja git »
2018 BMW 8 SERİSİ KAMUFLAJLARLA YAKALANDI başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben bunu supersport bir araç olacak diye biliyorum.. Grandcoupe falan yok oyle bir şey.. 6 serisi ile de uzaktan yakında bir alaka olmayacaktır. Ürün ... Mesaja git »
Bir ay içinde 4.400 TL'den 3.700 TL'ye düştü.. Sanırım tüm zamanların en büyük fiyat revizesi bu olsa gerek.. Bence üç ay içerisinde en azından ithala... Mesaja git »
DH Conte Hayranları - Dünyanın En Underrated Hocası başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Yahu ne underrated ı beyler.. Kelimenin anlamını mı bilmiyorsunuz ? Adamın değeri gayet biliniyor işte; Juventus, İtalya milli takımı şimdi de C... Mesaja git »
Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Acaba aranızda ithalatçı garantili alıp da memnun olmayan var mı ? Hangi ithalatçı garantili seçilmeli ve nereden alınmalı ? Özellikle satıcı tavsiye ... Mesaja git »
Sony Xperia™ XA Ultra (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Z Ultra orta segment değildi pek, onun için dahil etmedim o cihazı yorumuma.. Kamerası dışında güzel telefondu ve bir daha da geliştirmediler. Dün bi... Mesaja git »
Sony Xperia™ XA Ultra (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
XA1 çıkalı neredeyse 15 gün oldu ama kimsenin haberi yok.. Çok da bir yerde satılmıyor henüz.. Ultra için de mayıs ayı deniyordu. Artık başımı sonu m... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu güne kadar ki en sönük G serisi konusu bu olacak, anlaşıldı. Türkiye departmanı da satış öngörüsünde bunu anladı ki satış/pazarlama maliyetlerini d... Mesaja git »
MAKYAJLI YENİ NİSSAN QASHQAİ 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
En merak ettiğim, mevcut ellerindeki zaten zor satmaya çalıştıkları 2017 modeller bu makyajlı kasadan sonra ciddi indirimlerle satılır mı ? 1.2 Tek... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Apple Türkiye istese bu kadarını yapamazdı.. Resmen ekmeğine yağ sürdüler, kaymaklı kadayıf yaptılar.. Kimse gidip de bu paralara bu cihazları alma... Mesaja git »
Arkadaşları

arinovski
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
hayat seni güldürmüyorsa, espriyi anlamadın demektir..
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS3
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Ac Milan
Basketbol
Los Angeles Lakers
Milli Takımlar
İtalya

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078