Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Roque_Jn
Gerçek AdAhmet Öztürk
KonumAnkara,Gölbaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 125
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MAKYAJLI YENİ NİSSAN QASHQAİ 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
En merak ettiğim, mevcut ellerindeki zaten zor satmaya çalıştıkları 2017 modeller bu makyajlı kasadan sonra ciddi indirimlerle satılır mı ? 1.2 Tek... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Apple Türkiye istese bu kadarını yapamazdı.. Resmen ekmeğine yağ sürdüler, kaymaklı kadayıf yaptılar.. Kimse gidip de bu paralara bu cihazları alma... Mesaja git »
HTC U SONUNDA SIZDI (GERÇEKTEN TUŞ YOK!) konusunu başlattı (22 gün önce)
Bu sene HTC'nün ürün gamı U serisinden ilerleyecek.. Önce Ultra ve Play olarak iki cihaz tanıtmıştı HTC ve amiral gemisi olarak görülen cihazı bekleme... Mesaja git »
Kanada'dan aldırma şansları olanlar değerlendirsinler.. Kanada doları 2,73 dü yanılmıyorsam.. 1100 kanada doları fiyat verdiler, 3000 tl gibi bir raka... Mesaja git »
İşin garip tarafı plus ile normal olan arasında ekran büyüklüğü dışında hiç bir fark yok.. Yahu insan elle tutulur farklı bir şeyler ekler telefona da... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
3.400 TL muhabbeti nereden çıktı ? Açıkçası çok iddialı bir fiyat bu. S8'in 3.750 TL olması gerek ki LG G6 için böyle bir fiyat belirleyebilsin.. Sonu... Mesaja git »
Sony Xperia™ XA1 Ultra (Sony Mobile) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Onlar preview.. Youtube'da da var zaten.. Ben detaylı incelemeyi kast ediyorum.. Xperia XZ Premium baya var.. Ama bunlar yok..... Mesaja git »
Megane IV HB ve Peugeot 308 neden satmıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Herkes kalite diye bir türkü tutturmuş; yahu nedir bunun skalası ? Rasyonel olmayan şeyler yazıp çiziyorsunuz ! Herkes üstad olmuş, yazdığı her şey ka... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Ghost sorunu çözülmüşe benziyor.. Geriye de öyle büyütülecek bir soru işareti kalmıyor bence.. Merak ettiğim G6'dan sonra G5 ne kadar fiyat/performans... Mesaja git »
Megane IV HB ve Peugeot 308 neden satmıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bu konu güzel yaa :) Fransızları seviyorum ben; inovatif adamlar.. Önemsiyorlar pazarı, tüketiciyi.. Malum grup gibi on yıldır içini, dışını ısıtıp... Mesaja git »
Arkadaşları

arinovski
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
hayat seni güldürmüyorsa, espriyi anlamadın demektir..
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS3
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Ac Milan
Basketbol
Los Angeles Lakers
Milli Takımlar
İtalya

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125