Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
moozcan
Gerçek AdOlcay Özcan
Doğum Tarihi7 Ocak ****
MeslekAkademisyen
KonumKırklareli,Babaeski
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Arkadaşlar gelen şikayetler doğrultusunda Genel Kampanyalar için "Bonusun Genel Kampanyaları" başlığını açma ihtiyacı duydum. Desteklerinizi bekliyoru... Mesaja git »
Xbox one stereo headset tertemiz+resim+kapida ödeme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Urun tertemizdir arkadaslar hiçbir sorunu yoktur.Kutusu duruyor.5 6 kez kullandim.Orjinal xbox one kulakligidir.fiyati:90 TL dir.ilgili arkadaslar pm ... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Kalın, etrafını saran bir kılıf la kullanıyorum. Ona rağmen yamuldu :)... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Yamulma benim telefonda da var. Kasa yamulma konusunda pek dirençli değil bence. Ki arka cepte bile taşımıyorum telefonu :) Ama performans olarak çok ... Mesaja git »
★★ Microsoft Xbox Black Friday İndirimleri 17-27 Kasım 2017 ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Benim aldığım oyunlar :) Rise of tomb raider Alan Wake's American Nightmare - 4,56TL Lara Croft and the Temple of Osiris 7,35TL Life is St... Mesaja git »
★★ Microsoft Xbox Black Friday İndirimleri 17-27 Kasım 2017 ★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Xbox Black Friday 2017 indirimlerini bu başlık altında toplayabilmemiz amacıyla konuyu açıyorum. Cyber monday adı altında 2 gün daha devam ediyor mevc... Mesaja git »
[PS3] PSN Kardeşliği Oyun TAKAS Bölümü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
11 oyunlu hesap, tek hak: 40 Pes 2016 Lego Batman 2 Final Fight Dirt 3 I am alive Alice : Madness Returns Street Fighter X Tekken L. A. Noire ... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
EA Access ve GamePass üyeliği için ortak arıyorum.... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Ea access ve game pass ortak almak isteyen varsa özel mesaj ile ulaşabilir.... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
DH Yönetim. Kardeşlik nasıl yapılır? Kardeşler için Player 1 ve Player 2 diyelim; *Player1 - Hesap açıp oyunu satın alır,konsolda ... Mesaja git »
Arkadaşları

CLauDio_1907
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.064