Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
moozcan
Gerçek AdOlcay Özcan
Doğum Tarihi7 Ocak ****
MeslekAkademisyen
KonumKırklareli,Babaeski
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Redmi 5 Plus / Redmi 5 / Huawei Honor 7x / Redmi Note 5a / Umidigi S2 Pro başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Redmi 5 plus # 4/64. Global band 20. Kayıtlı. Siyah. -----> 1000 TL Redmi 5 plus # 4/64. Eu rom yüklü. Face id. Kayıtlı. Gold. -----> 950TL R... Mesaja git »
VPN FIRSATLARI başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Yeni satın aldım ve çok hızlı geldi bana. Hız testinde VPNsiz kadar hız aldım, 35mbit. Normal masaüstü uygulaması ile.... Mesaja git »
Minecraft Windows 10 Edition - 5 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
[450 TL] Intel NUC Mini PC NUC5CPYH N3050 4GB DDR3 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
VPN FIRSATLARI başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Gerek kalmadı, biraz Google araştırması ile buldum :) İptal (3 yıl 12.5 Dolar için pm gönderibilir misiniz?)... Mesaja git »
VPN FIRSATLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Arkadaşlar çoğu kişinin Vpn'e ihtiyacı var,ben de diyorum ki yeni fırsatları başlık açarak duyurmak yerine burada toplayalım. Ücretsiz veya uygun fiya... Mesaja git »
Silinebilir... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Minecraft Xbox one edition + 7 dlc yanında windows 10 edition ile birlikte başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Tek tek satış vardır toplu alımda 50 tl'dir Elden satış : Nilüfer / Özlüce Bursa xbox one oyunuyla takas var Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma aç... Mesaja git »
Xbox one s beyaz gamepad 3.5mm jack girişli (sıfır) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Yedek olarak aldığım ürünü uygun fiyata satıyorum. Fotoğraflarda acık olarak gösterdiğim kendi kullandığım gamepad’dir. Satılık olan sıfır kapal... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Arkadaşlar gelen şikayetler doğrultusunda Genel Kampanyalar için "Bonusun Genel Kampanyaları" başlığını açma ihtiyacı duydum. Desteklerinizi bekliyoru... Mesaja git »
Arkadaşları

CLauDio_1907
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094