Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
moozcan
Gerçek AdOlcay Özcan
Doğum Tarihi7 Ocak ****
MeslekAkademisyen
KonumKırklareli,Babaeski
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık Ekran Kartı GTX 750ti vb. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Dükkanımda bulunan notebook ram lerinden bir veya bir kaç tanesi ile takas ederek veya direk nakit ekran kartı almak istiyorum. 2 Gb. GT 730-740, GTX ... Mesaja git »
saphire rx560 pulse 4gb başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Yaklaşık 5-6 aylık saphire pulse rx 560 kutusu faturası herşeyi tam ve eksiksizdir. Hiç bir sorunu yoktur. FİYAT:550Tl ARKADAŞLAR PAZARLİK İCİN KENDİ... Mesaja git »
2x1050ti + 1060 3gb + 1060 6gb + 1060 3gb kartlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
msi aero 1050ti 800tl kutulu faturalı zotac 1050 ti kutulu faturalı(Satıldı) gigabyte dual fan 1060 3gb kutulu faturalı (satıldı) evaga sc 1060 6gb (... Mesaja git »
MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4GB OC başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Merhaba, aktif olarak kullandığım bir ekran kartıdır. Yükseltme yapacağım için satılıktır. Ürün garantili ve faturası vardır. 1 Ocak 2017 sonrası MSI ... Mesaja git »
XBOX ONE S CONTROLLER başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
xbox one s içinden çıkmış olup sıfırdan farksızdır.kutusuzdur. fiyat :150 lira dudullu,sarıgazi ve çekmeköy elden teslim olur.diğer il ve ilçeler karg... Mesaja git »
04 haziran Android ücretsiz/indirimli oyunlar/uygulamalar sürekli güncel! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
merhaba arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar.. Lütfen bir teşekkürü çok görmeyin. Anlık indirimler olduğu için sıcak fırsat olarak düşünüyorum. Android for... Mesaja git »
VPN FIRSATLARI başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yeni satın aldım ve çok hızlı geldi bana. Hız testinde VPNsiz kadar hız aldım, 35mbit. Normal masaüstü uygulaması ile.... Mesaja git »
Minecraft Windows 10 Edition - 5 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
[450 TL] Intel NUC Mini PC NUC5CPYH N3050 4GB DDR3 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
VPN FIRSATLARI başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gerek kalmadı, biraz Google araştırması ile buldum :) İptal (3 yıl 12.5 Dolar için pm gönderibilir misiniz?)... Mesaja git »
Arkadaşları

CLauDio_1907
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094