Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hydralisk
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tabi ekleyebilirsin. Vakit olursa oynarız neden olmasın. Eldar'la ilgili ben şahsen bir iki el oynadım. Genelde ork ve space marine olarak oynadım... Mesaja git »
Dawn of War 3 on inceleme ve beta izlenimleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Şuan oyun çıkmadı bile, denge problemleri illaki hallolur. Ek olarak öyle aşırı bir dengesizlik yok bir iki hero'nun skilleri güçlü onlarada nerf geli... Mesaja git »
Warhammer 40000 Dawn of War 3 keyi aldım başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Key'i gönderdiler mi ? Ben kinguin'den aldım key gelmedi hala. Oyun çıktıktan sonra gönderirler allah bilir bir iki gün download'la uğraşı... Mesaja git »
Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Open beta'nın aktif olmasıyla birlikte oyunu iki gündür oynuyorum. Yaklaşık 10-15 saat oynadım. Sadece 1v1 maç attım ve şunu net söyleyebilirim oy... Mesaja git »
Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
oyun bekledigimden iyi cikti acikcasi.... Mesaja git »
Dawn of War 3 on inceleme ve beta izlenimleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
cok gommussun oyunu daha betada icerik az olmasi normal. adamlar betaya tum icerigi koycak halleri yok herhalde:) birde f2p olmali demissinde koskac... Mesaja git »
ARTIK TÜM TELEFONLAR AYNI başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
valla bana 4-5 bin lira bir telefona vermek saçma geliyor ne özelliği olursa olsun Türkiye için çok çok fazla bir para. Ha parası olana ayrı alır kull... Mesaja git »
Warhammer 40,000: Dawn Of War III[TÜRKÇE GELIYOR!]2017 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Oyun 18 gb arkadaşlar. Open beta'ya kayıt olanlar indirmeyi unutmasın. Open beta yarın başlıyor haftasonu süresince devam edecek.... Mesaja git »
DOOM (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
online mod'u bende sevmedim. Single'ını beğendim. Single için alınır fakat bir hikaye,cinematic gibi öğeler pek bekleme.... Mesaja git »
Rte'nin karşısına çıkabilecek 2019 Başkan Adayı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
cem uzan.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
steam ID: smartgun606

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102