Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hydralisk
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yenı Başlayanlar Soru Sorma Merkezi başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
aynı item'den bahsediyoruz dimi-> http://www.wowhead.com/g00/item=132444/prydaz-xavarics-magnum-opus . Stat dışında 30 saniyede bir %25 shield veriy... Mesaja git »
Yenı Başlayanlar Soru Sorma Merkezi başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
olur mu ya pyradaz şu anda çoğu class'ta T1.... Mesaja git »
Suramar quest zincirleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
baya bir ap veriyor, binek aliyorsun. onun disinda hikayeyi takip ediyorsun. ... Mesaja git »
Dark Souls III (Çıktı) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bence 2'de güzel. 3'den daha zor kesinlikle. Zorluk sıralaması yaparsak 1>2>3.... Mesaja git »
W10 1607 Redstone / TR'nin En Büyük Windows 10 Rehberi [DEV KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Selam, elimde lisanslı windows 7 yok. Hatta öncesinde windows 7'yi korsan kurmuştum.... Mesaja git »
W10 1607 Redstone / TR'nin En Büyük Windows 10 Rehberi [DEV KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Birşey sormak istiyorum. Ben geçmişte laptopumu windows 7'den windows 10'a upgrade etmiştim free olarak. İlk mesajdaki programla product key'i görebil... Mesaja git »
Mount Sevenler düşürdüğümüz MOUNTU paylaşalım... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
haftalik resetten sonra basliyor. battle.net arkadas listende ekli biriyle birlikte oyuna girmen gerek. tek basina rastgele 15 mac atarsan olmaz. ... Mesaja git »
World of Warcraft: Legion [ANA KONU] Çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bende, en azindan legion pakedinin kolay oldugunu dusunmuyorum. +900 yaptim ama birde bana sorun nasil yaptim. Gobegim catladi desem yeridir. Hala ... Mesaja git »
Mount Sevenler düşürdüğümüz MOUNTU paylaşalım... başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bugün heroes of storm event'i başlıyor. Hos'ta arkadaşınla 15 maç atınca hem hos hem wow mount'u veriyor. Bayada şekilli birşey kaçırmayı... Mesaja git »
850 item level ile Nighthold hikayem başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Geçen gün aynı şekilde nh için, adam ne var ne yok yazmış neyse apply ettik kabul edildik. Bir kaç boss kestikten sonra wipe yedik. Benimde flask'ım b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
steam ID: smartgun606

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086